Azur Rishikimi 2024 - Withdrawals

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Për të bërë një tërheqje të fitimeve, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Lojtarët duhet të zgjedhin të njëjtën mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që përdorën për të depozituar fonde në radhë të parë.

Azur Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Disa prej tyre përfshijnë si më poshtë:

 • Transfertë bankare
 • Transferta direkte bankare
 • MasterCard
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Viza

Koha e tërheqjes do të varet nga mënyra e pagesës që lojtarët zgjedhin të përdorin. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjen më të shpejtë nga të gjitha. Në shumicën e rasteve është i menjëhershëm dhe mund të zgjasë jo më shumë se 24 orë. Tërheqja e kartës së kreditit dhe debitit zgjat nga 3 deri në 5 ditë. Transfertat bankare ofrojnë tërheqje që zgjasin nga 1 deri në 3 ditë.

Bonusi i tërheqjes

Lojtarët duhet të jenë shumë të kujdesshëm kur pranojnë një bonus. Çdo bonus vjen me kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Lojtarët duhet të lexojnë kushtet dhe kushtet e çdo bonusi përpara se të vendosin ta pranojnë atë.

Si të tërhiqeni?

Tërheqja e fitimeve është një proces shumë i thjeshtë në Azur Casino. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Ata do të shohin një listë të mënyrave të pagesës që mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që përdorën për depozitimin në radhë të parë.

Monedhat

Azur Casino ka shtuar disa monedha të ndryshme që lojtarët mund të zgjedhin t'i përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Në këtë pikë, këto janë të gjitha monedhat e disponueshme:

 • euro
 • Dollarë australian
 • Dollarë sanadianë
 • france zvicerane
 • Dollarë të Zelandës së Re