Azur Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Azur: Zbulimi i bonuseve dhe promovimeve përfundimtare të kazinosë

A jeni gati për të nisur një aventurë emocionuese të kazinosë? Mos kërkoni më larg se Azur, ku ju pret një thesar bonusesh dhe promovimesh! Pavarësisht nëse jeni një lojtar i ri ose një lojtar me përvojë, Azur ka diçka të veçantë për të gjithë.

Le të fillojmë me fillestarët. Sapo të bashkoheni në përleshje, Azur hap tapetin e kuq me një bonus të papërmbajtshëm mirëseardhjeje. Bëhuni gati për të nisur udhëtimin tuaj të lojërave me një zhurmë! Por kjo nuk është e gjitha - ka edhe Bonuse me "High-roller" për ata që duan të luajnë të mëdhenj dhe bonuse VIP për lojtarët tanë më të nderuar.

Për klientelën besnike, Azur ka promovime dhe ngjarje unike në mëngët e saj. Nga bonuset javore te bonuset e ringarkimit, ka gjithmonë diçka emocionuese që ndodh në çdo hap. Dhe le të mos harrojmë për bonuset e kthimit të parave – sepse ne besojmë në kthimin!

Duke folur për besnikërinë, anëtarët e përkushtuar shpërblehen shumë në Azur. Programi ynë i besnikërisë ofron shpërblime të këndshme që do ta bëjnë përvojën tuaj të lojërave edhe më emocionuese. Fitoni pikë ndërsa luani dhe zhbllokoni përfitimet ekskluzive të përshtatshme për honorarët.

Tani, le të flasim për kërkesat e basteve - një aspekt i rëndësishëm për t'u marrë parasysh kur pretendoni bonuse. Në Azur, ne besojmë në transparencë. Ne do t'ju përcjellim gjithçka në mënyrë që të mos ketë surpriza gjatë rrugës.

Por prisni, ka edhe më shumë! Nëse i prezantoni bashkëshortët tuaj me Azur, ka përfitime që presin për të dy! Në fund të fundit, ndarja është kujdes.

Pra, çfarë po prisni? Zhytuni në botën e emocioneve dhe shpërblimeve në Azur sot! Me bonuset tona të veçanta si Bonusi i Ditëlindjes, Bonusi i Depozitave, Bonusi i Rrotullimeve Falas, Bonusi i Ndeshjes dhe më shumë – plus promovimet tona tërheqëse – ne garantojmë një përvojë të paharrueshme lojërash të përshtatura vetëm për ju. Mos e humbisni këtë mundësi të artë!

[Emri i ofruesit] - Ku çdo bast është një aventurë emocionuese!

Lojtarët që krijojnë një llogari në Azur Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë do të kenë të drejtën për një shumë bujare ofertë e mirëseardhur që do të përmirësojë në mënyrë drastike përvojën e tyre.

Lojtarët mund të kërkojnë një bonus 100% deri në 500 dollarë dhe 20 rrotullime falas në slotin That's Rich. Shuma minimale që ata duhet të depozitojnë është 10 dollarë për t'u kualifikuar për ofertën.

Bonusi i mirëseardhjes vjen me 40 herë kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë për të qenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre.

Rrotullimet falas vijnë pa kërkesa për bast, gjë që është shumë, dhe shuma maksimale që mund të tërheqin nga fitimet e tyre të rrotullimeve falas është e kufizuar në 300 dollarë.

Rrotullimet falas janë të vlefshme vetëm për 7 ditë, dhe lojtarët duhet të luajnë përmes rrotullimeve falas, përndryshe, ata rrezikojnë të humbasin fitimet e tyre.

Ka promovime të tjera të disponueshme në Azur Casino që ia vlen t'i shikoni.

Turneu Power Race është një prej tyre, ku Playson ka krijuar një grup çmimesh prej $10,000 për t'u fituar. Për të qenë në gjendje të fitojnë një pjesë të këtij promovimi, lojtarët duhet të ngjiten në tabelën e liderëve duke fituar pikë në një nga 17 makinat e përzgjedhura.

Turneu i Serive Spinomenale

Lojtarët mund të hyjnë në një turne për një grup çmimesh prej $100,000 që është i disponueshëm nga 30 qershori deri më 21 gusht. Lojtarët mund të fitojnë 600 çmime në 6 turne në lojërat më të nxehta të furnizuesit.

Aktualisht po zhvillohet turneu i 6-të në Seritë Mythology dhe është i disponueshëm në lojërat e mëposhtme: Libri i Sirenave, Poseidoni po ngrihet, Historia e Herkulit, Origjina e Lilith, Titan's Rising, Përralla të Trojës, Historia e Medusës & Libri i Sirenave - Perla e Artë.

 • Çmimi i parë është 2.500 dollarë
 • Çmimi i dytë është 2200 dollarë
 • Çmimi i tretë është 2000 dollarë
 • Çmimi i katërt është 1.800 dollarë
 • Çmimi i pestë është 1.500 dollarë
 • Çmimi i gjashtë është 1200 dollarë
 • Çmimi i shtatë është 1000 dollarë
 • Çmimi i tetë është 800 dollarë
 • Çmimi i nëntë është 700 dollarë
 • Çmimi i dhjetë është 500 dollarë
 • Çmimi 11-20 është 150 dollarë
 • Çmimi 21-30 është 140 dollarë
 • Çmimi 31-40 është 130 dollarë
 • Çmimi 41 – 50 është 120 dollarë
 • Çmimi 51-100 është 110 dollarë

Gjatë turneut, lojtarët mund të marrin detyra që do t'u sjellin pikë krediti shtesë.

Kjo është një fushatë që u sjell lojtarëve nga ofruesi i lojës Spinomenal, i cili ofron 6 turne të pavarur me 100 çmime për t'u fituar për turne.

Për të marrë pjesë, lojtarët duhet të vënë baste në lojërat që marrin pjesë në turne.

Bastet minimale që lojtarët duhet të vendosin për t'u kualifikuar për këtë ofertë janë të kufizuara në 0,20 dollarë dhe bastet në rrotullimet falas të ofruara nga Azur nuk do të llogariten në promovim.

Rënia e Yjeve

Lojtarët mund të fitojnë deri në 50,000 dollarë nga 12 deri më 21 gusht kur luajnë një nga këto shtatë lojëra Holmes & Gurët e Vjedhur, Vikingët shkojnë Berzerk, Lugina e perëndive, Golden Fish Tank 2 Gigablox™, Raptor DoubleMax™, MultiFly!™ & MexoMax! MultiMax™.

Lojtarët mund të fitojnë në çdo rrotullim pa asnjë bast minimal.

 • 1 lojtar do të marrë 10,000 dollarë.
 • 2 lojtarë do të fitojnë $5,000
 • 5 lojtarë do të fitojnë 1000 dollarë
 • 10 lojtarë do të fitojnë 500 dollarë
 • 50 lojtarë do të fitojnë 100 dollarë
 • 100 lojtarë do të fitojnë 50 dollarë
 • 500 lojtarë do të fitojnë 20 dollarë

Për të marrë pjesë, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të klikojnë në butonin Bashkohu me ne kur hapin një nga lojërat kualifikuese. Çdo rrotullim në ndonjë nga këto lojëra mund të fitojë jackpot-in. Lajmi i mirë është se nuk kërkohet asnjë bast minimal për këtë ofertë dhe bastet nga bilanci i parave të gatshme dhe bilanci i bonusit do të merren parasysh. Rrotullimet falas të ofruara nga kazinoja nuk do të llogariten në përmbushjen e kërkesave të bastit.

Turneu Quickspin

Quickspin ofron turne nga 11 gusht deri më 18 gusht në lojërat e mëposhtme të lojërave elektronike Kamion Cash, Sakura Fortune 2, Big Bad Wolf Megaways, Azticons & Koha Slugger.

Lojtarët mund të renditen midis 150 më të mirëve për raportin më të mirë të fitoreve të arritur.

 • Pozicioni i parë do të sjellë një fitore prej $2,500
 • Pozicioni i dytë do të sjellë një fitore prej $1.000
 • Pozicioni i tretë do të sjellë një fitore prej $600
 • Pozicioni i 4-të do të sjellë një fitore prej $300
 • Pozicioni 5-14 do të sjellë një fitore prej $100
 • Pozicioni 15-24 do të sjellë një fitore prej $80
 • Pozicioni 25 – 50 do të sjellë një fitore prej 50 dollarësh
 • Pozicioni 51-150 do të sjellë një fitore prej $25

Nuk kërkohet asnjë bast minimal për të marrë pjesë në këtë turne. Rrotullimet falas të fituara gjatë promovimit nuk do të merren parasysh.

Renditja është e disponueshme dhe e përditësuar drejtpërdrejt në lojërat në fjalë. Asnjë pagesë shtesë nuk kërkohet për të marrë pjesë në fushatë dhe lojtarët do të duhet të vënë një bast vetëm në lojërat pjesëmarrëse.

Çmimi bie dhe fiton

Pragmatic Play ofron deri në 500 000 dollarë çmime çdo muaj për lojtarët e tyre besnikë. Për të fituar një çmim javor, lojtarët duhet të arrijnë shumëzuesin më të mirë në bastin e tyre.

 • Pozicioni i parë do të fitojë 10,000 dollarë
 • Pozicioni i dytë do të fitojë 5,000 dollarë
 • Pozicioni i tretë do të fitojë 2000 dollarë
 • Pozicioni 4 – 10 do të fitojë 1000 dollarë
 • Pozicioni 11-20 do të fitojë 500 dollarë
 • Pozicioni 21 – 50 do të fitojë 200 dollarë
 • Pozicioni 51 – 100 do të fitojë 100 dollarë
 • Pozicioni 101 – 150 do të fitojë 50 dollarë
 • Pozicioni 251 – 450 do të fitojë 20 dollarë
 • Pozicioni 451 – 1500 do të fitojë 10 dollarë

Basti minimal i kërkuar për të marrë pjesë në këtë promovim është i kufizuar në 0,50 dollarë.

Për më tepër, çdo rrotullim mund të sjellë edhe çmime ditore.

 • 1 çmim do të sjellë 1000 dollarë
 • 2 çmime do të sjellin 500 dollarë
 • 5 çmime do të sjellin 100 dollarë
 • 12 çmime do të sjellin 50 dollarë
 • 110 çmime do të sjellin 20 dollarë
 • 370 çmime do të sjellin 10 dollarë

Për të gjetur se cilat lojëra marrin pjesë në këtë promovim, lojtarët do të duhet të kërkojnë logon "Drops & Wins" në ikonën e lojës.

Lojtarët e vendosur në Itali dhe Suedi janë të përjashtuar nga kjo ofertë.

Në rastin e dy lojtarëve që përfundojnë turneun në të njëjtin pozicion drejtues, lojtari që ka arritur i pari rezultatin do të marrë çmimin më të lartë.

Bonuset mujore

Çdo muaj, Azur Casino ofron bonuse të reja për lojtarët e saj. Lojtarët duhet të hyjnë në llogarinë e tyre të paktën dy herë në muaj për të rritur shanset e tyre për të fituar 50% në dy depozitat e para të ditës deri në 200 dollarë. Orari mujor i bonusit për gusht është si më poshtë:

 • Lojtarët do të marrin një 50% deri në 200 dollarë në depozitën e tyre të parë për muajin aktual.
 • Lojtarët do të marrin 50% deri në 200 dollarë në depozitën e tyre të dytë për muajin aktual.

Për të marrë pjesë, lojtarët duhet të klikojnë në kuponin që u paraqitet kur bëjnë një depozitë.

Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 40 herë më shumë se shuma e bonusit. Maksimumi i bastit që lojtarët mund të vënë bast kur luajnë me fonde bonus është i kufizuar në 10 dollarë dhe çdo bast mbi këtë shumë do të rezultojë në anulimin e bonusit dhe fitimeve të lidhura me të. Lojtarët që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e basteve brenda 30 ditëve, do të humbasin bonusin dhe fitimet e tyre. Kjo ofertë nuk mund të kombinohet me asnjë ofertë tjetër.

Ora e Gëzuar e së Premtes

Lojtarët do të marrin 40% për çdo depozitë që bëjnë të Premten. Për të marrë pjesë, lojtarët duhet të depozitojnë të premten midis orës 17:00 dhe 23:59.

Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 40 herë më shumë se shuma e bonusit përpara se paratë e bonusit të transferohen nga kuleta e bonusit në bilancin e parave të gatshme.

Shuma maksimale që lojtarët mund të bastojnë ndërsa luajnë me fondet e bonusit është e kufizuar në 10 dollarë. Lojërat e lojërave elektronike në internet do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, bastet e pokerit me video do të kontribuojnë me 20% dhe lojërat e tavolinës dhe lojërat live do të kontribuojnë me një normë prej 5%.

Festivali i rrotullimeve

Lojtarët mund të marrin rrotullime falas çdo të hënë në MexoMax! Lojë slot video MultiMax. Promovimi funksionon në këtë mënyrë:

 • Lojtarët që depozitojnë 15 dollarë dhe 49,99 dollarë do të marrin 10 rrotullime falas me një vlerë prej 0,20 dollarë
 • Lojtarët që depozitojnë $50 dhe $99,99 do të marrin 25 rrotullime falas me një vlerë prej $0,20
 • Lojtarët që depozitojnë 100 dollarë dhe 199,99 dollarë do të marrin 50 rrotullime falas me një vlerë prej 0,20 dollarë
 • Lojtarët që depozitojnë $200 dhe $499,99 do të marrin 40 super rrotullime me një vlerë prej $0,60
 • Lojtarët që depozitojnë 500 dollarë do të marrin 100 super rrotullime me vlerë 0,60 dollarë

Ky promovim nuk mund të kombinohet me asnjë promovim tjetër dhe është i disponueshëm nga depozitimi i dytë që bën një lojtar.

Rrotullimet falas dhe super rrotullimet nuk i nënshtrohen asnjë kërkese bastesh dhe lojtarët mund të arkëtojnë fitimet e tyre menjëherë. Rrotullimet janë të vlefshme vetëm për 7 ditë dhe lojtarët që nuk arrijnë të kërkojnë shpërblimin e tyre do të humbasin fitimet e tyre.

Ora e lumtur e të mërkurës

Lojtarët kanë mundësinë të shumëfishojnë fitimet e tyre çdo të mërkurë në Azur Casino. Kazinoja do t'u japë lojtarëve bonuse të pakufizuara deri në 35% për të gjitha depozitat e bëra nga ora 16:00 deri në 22:00 çdo të mërkurë.

Kërkesat e basteve për Bonusin e Orës së Gëzuar të së Mërkurës janë 40 herë, dhe maksimumi i basteve që lojtarët mund të vënë bast ndërsa luajnë me fondet e bonusit është i kufizuar në 10 dollarë. Video lojërat online do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve 100%, lojërat video poker do të kontribuojnë me 20% dhe lojërat e tavolinës dhe lojërat live do të kontribuojnë me një normë prej 5%.

Nëse lojtarët nuk përmbushin kërkesat e basteve brenda 30 ditëve, bonusi i tyre do të humbet.

Fundjavë në Croisette

Gjatë fundjavës, lojtarët mund të kërkojnë 4 bonuse dhe të fitojnë deri në 600 dollarë në fonde bonus.

Çdo të shtunë, lojtarët mund të kërkojnë një bonus 30% deri në 150 dollarë në depozitën e parë të ditës dhe një bonus 30% deri në 150 dollarë në depozitën e dytë të ditës.

Çdo të diel, lojtarët mund të kërkojnë një bonus 30% deri në 150 dollarë në depozitën e tyre të parë të ditës dhe një bonus 30% deri në 150 dollarë në depozitën e dytë të ditës.

Anëtarët VIP mund të kërkojnë një bonus të tretë prej 30% deri në 150 dollarë të shtunën dhe të dielën.

Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 40 herë dhe lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e bastit përpara se të mund të tërheqin fitimet e tyre.

Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët që kanë kërkuar tashmë ofertën e mirëseardhjes dhe kanë pastruar bonusin.

Shuma maksimale që lojtarët mund të bastojnë ndërsa luajnë me fondet e bonusit është e kufizuar në 10 dollarë. Lojërat video slot do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, video pokeri do të kontribuojë 20% dhe lojërat e tavolinës dhe lojërat live do të kontribuojnë vetëm 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

VIP Cashback

Lojtarët VIP do të marrin 10% kthim parash një herë në javë, i cili vjen në formën e parave të bonusit. Lajmi i mirë është se kjo shumë duhet të vihet vetëm një herë. Maksimumi i kthimit të parave të gatshme që mund të marrin lojtarët është i kufizuar në 500 dollarë, dhe pasi të kreditohen fondet, ato janë të vlefshme vetëm për 30 ditë.