Azur Rishikimi 2024 - Deposits

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 500 € + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Metodat e depozitimit në Azur: Një udhëzues për financim të lehtë

Po kërkoni të financoni aventurat tuaja të lojërave në Azur? Ju jeni me fat! Ky destinacion i lojërave në internet ofron një sërë opsionesh depozitash për t'iu përshtatur nevojave të çdo lojtari. Nga metodat tradicionale si transferta bankare dhe kartat e kreditit deri te kuletat e përshtatshme elektronike dhe kartat me parapagesë, do të gjeni mënyrën e përsosur për të rimbushur llogarinë tuaj.

Eksploroni një sërë opsionesh miqësore për përdoruesit

Azur e kupton se thjeshtësia është thelbësore kur bëhet fjalë për depozitimin e fondeve. Kjo është arsyeja pse ata ofrojnë një gamë të gjerë opsionesh miqësore për përdoruesit. Pavarësisht nëse preferoni lehtësinë e përdorimit të kartës suaj të debitit/kreditit ose komoditetin e kuletave elektronike si Neteller dhe Skrill, Azur ju ka mbuluar. Ju gjithashtu mund të zgjidhni kartat me parapagesë si Paysafe Card ose Flexepin për siguri dhe kontroll të shtuar mbi shpenzimet tuaja.

Siguria së pari: Protokollet më të fundit

Kur bëhet fjalë për transaksionet në internet, siguria është parësore. Jini të sigurt se Azur e merr seriozisht sigurinë duke zbatuar protokolle më të avancuara si kriptimi SSL. Kjo siguron që të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare të mbeten të sigurta gjatë gjithë procesit të depozitimit.

Përfitime ekskluzive për anëtarët VIP

Si një anëtar VIP në Azur, ju nuk meritoni asgjë përveç trajtimit më të mirë. Shijoni përfitime ekskluzive kur bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet. Përjetoni kohë më të shpejta të tërheqjes, duke ju lejuar të aksesoni fitimet tuaja në asnjë kohë. Plus, mbani një sy për bonuset speciale të depozitave të përshtatura posaçërisht për anëtarët VIP – sepse të qenit pjesë e elitës duhet të ketë grupin e vet të avantazheve!

Pra, nëse jeni adhurues i transfertave bankare ose preferoni komoditetin e kuletave elektronike, Azur ka kuruar me kujdes një përzgjedhje të metodave të depozitimit vetëm për ju. Me masat më të larta të sigurisë të vendosura dhe përfitime emocionuese për anëtarët VIP, financimi i llogarisë suaj nuk ka qenë kurrë më i lehtë ose më shpërblyes.

Metodat e depozitimit të disponueshme në Azur: transfertë bankare, karta krediti, transferta direkte bankare, Euteller, Flexepin, iDEAL, instaDebit, Interac, Maestro, MasterCard, MuchBetter, Neosurf, Neteller, Paysafe Card, Skrill Visa Electron Visa Debit Zimpler Visa.

Azur Casino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Disa nga mënyrat e pagesës që mund të gjenden këtu përfshijnë si më poshtë:

 • Karta AstroPay
 • CASHlib
 • Transferta direkte bankare
 • Interac E-Transfer
 • Interac Online
 • MasterCard
 • Neosurf
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Viza

Lojtarët gjithashtu mund të depozitojnë pa përdorur një bankë me karta të parapaguara:

 • Neosurf
 • Cashlib
 • Karta Paysafe

Monedha

Valuta të ndryshme janë të disponueshme në Azur Casino, kështu që lojtarët mund të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri. Aktualisht, këto janë monedhat e disponueshme:

 • euro
 • Dollarë australian
 • Dollarë sanadianë
 • france zvicerane
 • Dollarë të Zelandës së Re