Azur Rishikimi 2024 - Countries

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Fatkeqësisht, jo të gjithë do të jenë të disponueshëm për të krijuar një llogari dhe për të luajtur lojëra për para të vërteta në Azur Casino. Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk pranohen në Azur Casino: Australia, Cote D'Ivoire, Greqia, Afrika e Jugut, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Ishujt e vegjël periferikë të Shteteve të Bashkuara, Ishujt e Virgjër dhe SHBA.

Azur Casino ofron lojëra nga NetEnt, i cili është një nga ofruesit më të njohur të softuerit dhe kjo kompani ka kufizimet e veta. Lojërat NetEnt nuk mund të ofrohen në vendet e mëposhtme pa licencat e duhura: Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Itali, Letoni, Lituani, Meksikë, Portugali, Rumani, Spanjë, Suedi, Zvicër , Mbretëria e Bashkuar dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Lojërat NetEnt nuk ofrohen në vendet e mëposhtme: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahamas, Botsvana, Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Ekuador, Etiopi, Francë, Gana, Guajana, Hong Kong, Itali, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Letoni, Lituani, Meksikë, Namibi, Nikaragua, Korenë e Veriut, Pakistan, Panama, Filipine, Portugali, Rumani, Singapor, Spanjë, Suedi, Zvicër, Sudan, Siri, Tajvan, Trinidad dhe Tobago, Tunizi, Uganda, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Jemeni, Zimbabve.

Video Slot Planet of the Apes nuk duhet të ofrohet në territoret e mëposhtme:

Azerbajxhani, Kina, India, Malajzia, Katari, Rusia, Tajlanda, Turqia dhe Ukraina.

Vikings Video Slot nuk duhet të ofrohet në juridiksionet e mëposhtme**:**

Azerbajxhani, Kamboxhia, Kanadaja, Kina, Franca, India, Indonezia, Laosi, Malajzia, Mianmari, Papua Guinea e Re, Katari, Rusia, Koreja e Jugut, Tajlanda, Turqia, Ukraina, Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Video Slot Narcos nuk duhet të ofrohet në territoret e mëposhtme:

Indonezia, Koreja e Jugut.

Sloti Video Street Fighter nuk duhet të ofrohet në territoret e mëposhtme:

Anguilla, Antigua & Barbuda, Argjentinë, Aruba, Barbados, Bahamas, Belize, Bermuda, Bolivia, Bonaire, Brazil, Ishujt e Virgjër Britanikë, Kanada, Ishujt Kajman, Kinë, Kili, Ishulli Clipperton, Kolumbia, Kosta Rika, Kuba, Curacao, Dominika , Republika Domenikane, El Salvador, Grenlandë, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guajana, Haiti, Honduras, Xhamajka, Japonia, Martinika, Meksika, Montserrat, Ishulli Navassa, Paraguaj, Peru, Porto Riko, Saba, Saint Barthelemy, Saint Eustatius, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Maarten, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Korea e Jugut, Surinami, Ishujt Turks dhe Caicos, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Uruguai, Ishujt e Virgjër të SHBA, Venezuela.

Slotet e videove të Fashion TV nuk duhet të ofrohen në territoret e mëposhtme:

Kuba, Jordania, Turqia dhe Arabia Saudite.

Përbindëshat universalë (Dracula, Krijesa nga Laguna e Zezë, Mallkimi i Phantoms dhe Njeriu i Padukshëm) mund të luhen vetëm në territoret e mëposhtme:

Andorra, Austria, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Qipro, Finlanda, Gjeorgjia, Gjermania, Greqia, Hungaria, Islanda, Irlanda, Lihtenshtajni, Luksemburgu, Malta, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Holanda, Maqedonia e Veriut, Norvegjia, Polonia , Rusia, San Marino, Serbia, Sllovakia, Sllovenia, Turqia dhe Ukraina.