Azur Rishikimi 2024 - Bonuses

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 500$ + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Bonuset e kazinosë Azur: Një pamje e ofertave më të mira

Bonusi i mirëseardhjes: Filloni udhëtimin tuaj me një zhurmë!

Bonusi i mirëseardhjes në Azur Casino është krijuar për t'u dhënë lojtarëve të rinj një pritje të ngrohtë. Ndërsa përqindja e saktë mund të ndryshojë, ju mund të prisni një nxitje bujare për depozitën tuaj fillestare. Ky bonus është një mënyrë e shkëlqyer për të nisur lojën tuaj dhe për të eksploruar gjithçka që ka për të ofruar Kazino Azur.

Bonusi i rrotullimeve falas: Rrotulloni dhe fitoni në shtëpi

Azur Casino ofron gjithashtu rrotullime falas si pjesë e paketës së tyre të bonusit. Këto rrotullime ju lejojnë të provoni lojëra të njohura slot pa rrezikuar paratë tuaja. Mbani një sy për lëshimet specifike të lojërave të lidhura me këto rrotullime falas, pasi ato shpesh përkojnë me tituj të rinj emocionues.

Kërkesat e bastit: Çfarë duhet të dini

Është e rëndësishme të kuptoni kërkesat e bastit kur përdorni bonuse në Azur Casino. Këto kërkesa përcaktojnë sa herë ju duhet të vendosni bast shumën tuaj të bonusit përpara se të tërhiqni ndonjë fitim. Sigurohuni t'i lexoni me kujdes termat dhe kushtet, pasi bonuse të ndryshme mund të kenë kërkesa të ndryshme bastesh.

Kufizimet kohore: Bëni çdo sekondë të llogaritet

Kur përdorni bonuse në Azur Casino, kini parasysh çdo kufizim kohor në vend. Disa bonuse mund të jenë të disponueshme vetëm për një periudhë të kufizuar, kështu që është thelbësore të përfitoni prej tyre brenda kornizës kohore të specifikuar. Qëndroni të përditësuar për përmbajtjet promovuese ose gazetat nga Azur Casino për t'u siguruar që të mos humbisni asnjë ofertë të kufizuar me kohë.

Kodet e bonusit: Zhbllokoni shpërblimet ekskluzive

Kodet e bonusit shpesh përfshihen në përmbajtjen promovuese nga Azur Casino. Këto kode mund të zhbllokojnë shpërblime ekskluzive si bonuse shtesë të depozitave ose rrotullime falas. Mbani një sy për këto kode dhe futini ato saktë gjatë procesit të depozitimit ose kur kërkoni një ofertë bonusi.

Të mirat dhe të këqijat: Peshimi i opsioneve tuaja

Ndërsa Azur Casino ofron një sërë bonusesh tërheqëse, është e rëndësishme të merren parasysh avantazhet dhe disavantazhet. Nga ana pozitive, këto bonuse mund të përmirësojnë lojën tuaj dhe të ofrojnë shanse shtesë për të fituar. Sidoqoftë, është thelbësore të jeni të vetëdijshëm për kërkesat e basteve dhe kufizimet kohore që mund të kufizojnë aftësinë tuaj për të tërhequr fitimet.

Si përfundim, Azur Casino ofron një sërë bonusesh që mund t'i shtojnë eksitim dhe vlerë përvojës suaj të lojërave. Duke kuptuar llojet e ndryshme të bonuseve të disponueshme, si dhe termat dhe kushtet e tyre, ju mund të përfitoni sa më shumë nga këto oferta duke luajtur me përgjegjësi.

Kur luani me fondet e bonusit, balanca e parave të gatshme përdoret gjithmonë së pari. Dhe, nëse një lojtar fiton duke përdorur vetëm bilancin e parave të gatshme, atëherë ai mund të tërheqë fitimet e tij dhe bilanci i bonusit do të anulohet.

Për të bërë një tërheqje të një bonusi, lojtarët duhet të kenë plotësuar kërkesat e bastit në fillim. Çdo bonus vjen me kërkesa të ndryshme bastesh, kështu që është shumë e rëndësishme që lojtarët të kuptojnë plotësisht termat dhe kushtet e çdo bonusi edhe përpara se ta pranojnë atë.

Lojëra të ndryshme do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në mënyra të ndryshme. Pra, për të pastruar bonusin më shpejt, lojtarët duhet të zgjedhin lojën e duhur për të luajtur.

  • Lojëra me video slot në internet do të kontribuojë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Kjo do të thotë që nëse një lojtar vë bast 5 dollarë, atëherë 5 dollarë do të kontribuojnë në pastrimin e bonusit.
  • Video poker do të kontribuojë 20% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Kjo do të thotë që nëse një lojtar ka vënë bast 5$, vetëm 1$ do të shkojë për pastrimin e bonusit.
  • Lojërat tavoline dhe lojërat drejtpërdrejt do të kontribuojnë 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Kjo do të thotë që nëse një lojtar vë bast 5$, atëherë vetëm 0,25$ do të shkojnë për pastrimin e bonusit.

Kur luani me fondet e bonusit, është shumë e rëndësishme të mos vendosni bast mbi kufirin maksimal të bastit, i cili për ofertën e mirëseardhjes është 10 dollarë. Basti maksimal ka të bëjë vetëm me bilancin e bonusit dhe bilanci i parave të gatshme nuk është i kufizuar.

Bonusi i besnikërisë

Programi VIP në Azur Casino do t'u sjellë lojtarëve një përvojë që do të përmbushë vërtet pritshmëritë e tyre. Me shumë avantazhe dhe dhurata të personalizuara, çdo lojtar do të trajtohet si mbretër.

Ekipi VIP i Azur Casino do të krijojë promovime dhe bonuse për secilin prej preferencave të lojtarëve të tyre.

Lojtarët do të marrin një kthim parash prej 10% çdo javë, që është një marrëveshje e madhe që duhet ta pranojmë.

Kazinoja do të bëjë gjithçka që është në fuqinë e saj për të pastruar fitimet në mënyrë që lojtarët t'i marrin ato sa më shpejt që të jetë e mundur.

Për t'u bërë anëtar i klubit VIP, lojtarët duhet të marrin një ftesë me email.

Bonusi i ndeshjes

Lojtarët që krijojnë një llogari në Azur Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë do të kenë të drejtën e një oferte mirëseardhjeje shumë bujare që do të përmirësojë në mënyrë drastike përvojën e tyre.

Lojtarët mund të kërkojnë një bonus 100% deri në 500 dollarë dhe 20 rrotullime falas në slotin That's Rich. Shuma minimale që ata duhet të depozitojnë është 10 dollarë për t'u kualifikuar për ofertën.

Bonusi i mirëseardhjes vjen me 40 herë kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë për të qenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre.

Bonusi me rul të lartë

Lojtarët, të cilët mund të bëjnë një depozitë prej 200$, mund të përfitojnë plotësisht nga bonusi i mirëseardhjes. Në këtë mënyrë, një lojtar do të bëhet një nga rolet më të larta të Kazinosë Azur dhe do të jetë në gjendje të përfitojë nga 50% shtesë deri në 500 dollarë. Lojtarët do të marrin gjithashtu 20 rrotullime falas si pjesë e këtij bonusi që mund të përdoret në lojën slot video Spina Colada. Çdo rrotullim vlen 0,50 dollarë, gjë që u jep lojtarëve një shans edhe më të madh për të fituar.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i mirëseardhjes në Azur Casino bartet në tre depozitat e para që bën një lojtar. Herën e parë që bëjnë një depozitë, ata do të marrin një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 100 dollarë dhe 20 rrotullime falas. Herën e dytë që bëjnë një depozitë, ata do të marrin një ndeshje 75% bonus depozite deri në 75 dollarë dhe 75 rrotullime falas. Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë 125% deri në 125 dollarë dhe 25 rrotullime falas.

Për t'u kualifikuar për ofertën, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej të paktën $10. Çdo bonus ka 40 herë kërkesat e basteve që duhet të plotësohen brenda 30 ditëve, përndryshe, lojtari rrezikon të humbasë fondet e bonusit dhe fitimet. Lajmi i mirë kur bëhet fjalë për këtë ofertë është se nuk ka kërkesa për bast në rrotullimet falas dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin nga rrotullimet falas është e kufizuar në 300 dollarë.

Lojtarët duhet të kujtojnë se duhet të plotësojnë kërkesat e basteve përpara se të kërkojnë tërheqje. Është e mundur të kërkohet një tërheqje përpara se të plotësohen kërkesat e bastit, por në këtë mënyrë lojtarët do të humbasin bonusin dhe fitimet e tyre.

Jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në pastrimin e bonusit në të njëjtën mënyrë. Lojërat me video slot në internet do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa lojërat e tjera do të kontribuojnë me një përqindje më të vogël. Video pokeri do të kontribuojë me 20%, dhe lojërat e tavolinës dhe lojërat live do të kontribuojnë me 5% në pastrimin e bonusit.

Basti maksimal që mund të bëjnë lojtarët gjatë lojës me fondet e bonusit është i kufizuar në 10 dollarë. Bonusi është i vlefshëm për 30 ditë nga momenti i pretendimit.

Rrotullimet falas nuk i nënshtrohen kërkesave të bastit dhe fitimet mund të arkëtohen menjëherë.