Azur Rishikimi 2024 - Affiliate Program

AzurResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 500 € + 20 rrotullime falas
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra superiore
Pagesat e shpejta
Programe ekskluzive VIP
Azur is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për të krijuar një llogari filialesh, partnerët duhet të plotësojnë një formular me të dhënat e tyre personale dhe të presin miratimin. Ka shumë mjete nga të cilat lojtarët mund të përfitojnë si parulla të të gjitha madhësive që promovojnë ofertën dhe lojërat e tyre të mirëseardhjes.

Normat e komisionit të partnerit bazohen në numrin e lojtarëve të dërguar në të ardhurat e Kazinosë. Ato do të fillojnë me një normë komisioni prej 30% dhe që mund të rritet në një shumë konkurruese prej 45%.

Të gjitha pagesat bëhen në datën 15, dhe filialja kujdeset për dokumentet në mënyrë që partnerët të mos shqetësohen për asgjë, dhe ata të mund të ulen dhe të pushojnë.

Si quhet programi i Filialit të Kazinosë Azur?

Kazino Azur program filial quhet të ardhurat e kazinosë.