Aw8

Age Limit
Aw8
Aw8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

About

Aw8 është një destinacion i vendosur, i njohur dhe i besuar për baste sportive dhe lojëra kazino premium në Azinë Juglindore. Me mbulimin e tij 24/7 të lojërave sportive dhe kazinove nga shitësit kryesorë të programeve kompjuterike brenda industrisë, Aw8 është bërë një platformë kryesore argëtuese për lojtarët me bazë në Azinë Juglindore.

Aw8 Casino e cilëson veten si një destinacion premium i kazinosë në Singapore për lojëra kazino dhe baste për lojtarët e Azisë Juglindore. Faqja ofron në aspektin e cilësisë së lojërave dhe për përvojën e përgjithshme të kazinosë. Lobi i tij i lojërave ka tituj kryesorë nga Pragmatic Play, Spadegaming, Microgaming dhe Evolution. Përveç kësaj, seksioni i kazinosë live ka një grup po aq mbresëlënës lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lundrimi në faqe është i lehtë, me lojërat e renditura qartë në kategori dhe funksionin e kërkimit ku mund të gjeni çdo lojë që dëshironi, për të mos përmendur faqen e tyre miqësore për celularin për ta bërë këtë platformë të aksesueshme nga çdo vend. Aw8

Games

Kazino Aw8 do të thotë biznes kur bëhet fjalë për ofrimin e lojërave emocionuese të kazinosë. Për të siguruar një përvojë premium të lojërave të fatit për përdoruesit e tyre, kjo kazino bashkëpunon me shitësit kryesorë të softuerëve si Microgaming, Pragmatic Play, NextSpin, Spadegaming dhe Playtech ndër të tjera. Për seksionin e tij të tregtarëve të drejtpërdrejtë, ai punon me emra me reputacion në lojë si Evolution Gaming, AllBet, Sexy Baccarat dhe Ebet. Portofoli i tij i lojërave përditësohet rregullisht për të vazhduar me publikimet më të fundit nga partnerët e tij të shitësve të softuerit. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për lojëra moderne slot ose lojëra sfiduese të drejtpërdrejta kazino, Aw8 Casino dhe platforma argëtuese ia vlen patjetër të shikoni.

Lojëra elektronike në internet

Nëse jeni adhurues i lojërave slot, atëherë Aw8 është shoqëruesi i përsosur. Ju mund të shijoni një sërë lojërash slot, në qindra konfigurime rrotullash, linjash pagese dhe temash. Disa nga lojërat më të njohura të lojërave elektronike përfshijnë The Dog House Megaways, Wolf Gold, Book of Magic, Buffalo King dhe Nights of Egypt. Platforma është lehtësisht e aksesueshme dhe mund të eksplorohet lehtësisht duke përdorur veçorinë e kërkimit të platformës. Të gjitha makinat e fatit në platformë janë të disponueshme me lojë demo falas, e cila është zgjidhja perfekte për të gjithë fillestarët.

Lojëra tavoline

Për lojërat e tavolinës, Aw8 u ofron lojtarëve të tij zgjedhje të mëdha. Ju mund të shijoni variante të ndryshme të ruletit, blackjack, baccarat dhe pokerit. Lojërat e njohura dhe emocionuese për t'u parë brenda këtij seksioni janë Ruleta Evropiane, Baccarat Deluxe, Bonus Poker dhe Baccarat Amerikane. Ashtu si lojërat elektronike, shumica e lojërave të tavolinës ofrohen në lojë falas. Me mbi 100 lojëra tavoline për të zgjedhur, ju mund të gjeni lehtësisht lojën që përputhet me stilin tuaj të jetesës ose strategjinë tuaj të financimit.

Withdrawals

Megjithatë, lista e opsioneve të pagesës ndryshon dhe informacioni bankar nuk shfaqet dukshëm në faqen kryesore. Ju do të duhet të regjistroheni për një llogari përpara se të kontrolloni metodat e disponueshme bankare.

Bonuses

Në Aw8, lojtarët mund të shijojnë një shumëllojshmëri të gjerë bonusesh kazino që mund të përdoren për të luajtur lojëra kazino ose për të basteve sportive në platformë. Lojtarët kanë të drejtën e dy llojeve të bonuseve të mirëseardhjes të ofruara në Aw8: Bonusi i Mirëseardhjes në Kazino dhe Bonusi i Mirëseardhjes së Librit Sportiv.

  • Depozita 150% përputhet deri në 500 SGD.
  • 100% Përputhje e depozitave deri në 800 SGD.

Për të mbledhur këtë bonus mirëseardhjeje, thjesht regjistrohuni për një llogari dhe bëni një depozitë. Është kaq e thjeshtë! Këto bonuse të klientëve të rinj u nënshtrohen kushteve të caktuara. Për shembull, bonusi i marrë i kazinosë nuk është i zbatueshëm për lojërat baccarat dhe lojërat e tavolinës. Përveç kësaj, kërkohet një kalim x18 për bonusin dhe depozitën. Bonusi sportiv, nga ana tjetër, duhet të vihet në ngjarje me koeficient të paktën 1.6.

Përveç bonusit standard të mirëseardhjes, Aw8 ofron gjithashtu lloje të tjera bonusesh dhe fushatash për klientët e tyre besnikë. Për shembull, Aw8 ofron bonus ditor të rimbushjes për lojëra elektronike, një ofertë kthimi parash prej 5% dhe një fushatë zbritjeje javore prej 0,5%. Këto janë të disponueshme në krye të turneve të rregullta të lojërave elektronike që organizohen nga platforma argëtuese.

Languages

Aw8 mund të luhet në disa gjuhë të cilat janë anglisht , kineze , Thai , Malay , vietnameze

Mobile

Me Aw8, ju mund të shijoni një përvojë të kazinosë celulare falë faqes së saj të internetit plotësisht të përgjegjshme dhe lehtësisht të aksesueshme. Lojtarëve nuk u kërkohet të shkarkojnë një aplikacion vendas për pajisjet iOS ose Android për qasje në platformë dhe shërbimet e saj. Për të luajtur kazinonë e saj celulare, thjesht hyni në faqen përmes shfletuesit të pajisjes tuaj celular. Faqja dhe lojërat e tij janë plotësisht të optimizuara për përvojën e lojërave celulare dhe përshtaten menjëherë me madhësinë e ekranit të pajisjes tuaj. Me veçorinë e tij të kazinosë celulare, jini të sigurt se mund të shijoni lojërat tuaja të preferuara të kazinosë kudo dhe në çdo kohë.

Live Casino

Për ata që dëshirojnë një përvojë më sfiduese dhe autentike të kazinosë, provoni seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë të Aw8. Me kazinon live Aw8, ju mund të luani kundër një tregtari profesionist në kohë reale kudo dhe në çdo kohë, madje edhe në komoditetin e shtëpisë tuaj! Lojërat e disponueshme në tregtarin e drejtpërdrejtë përfshijnë baccarat, ruletë dhe poker. Këto janë disa që ia vlen të përmenden: Live Baccarat, Ultimate Texas Hold'em Poker, Triple Card Poker dhe Speed Baccarat. Platforma argëtuese Aw8 ofron gjithashtu lojëra premium live kazino nga Evolution Gaming si Monopoly Live dhe Dreamcatcher. Megjithatë, shumica e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara në Aw8 Casino mund të luhen vetëm me kredi reale.

Software

Kur bëhet fjalë për lojërat, Aw8 ofron një gamë të gjerë lojërash premium dhe tregje bastesh. Partnerët e tyre operatorë janë disa nga më të mirët në biznes, si Microgaming, Mega888, 918Kiss, Playtech, Allbet, Lojë pragmatike , PlayTech , Play' n go , Lojëra në Azi , Trendi më i mirë i lojërave , Spade Gaming, Microgaming , Dream Gaming , Sexy Baccarat, Ebet, Evolution Gaming , Mega888 UFABet, IDNpoker, Fishing War, Fishing God, GG Fishing dhe WM Casino.

Support

telefoni, Bisedë e drejtpërdrejtë , Email , Mediat sociale

Deposits

Platforma argëtuese Aw8 është gjithashtu e përkushtuar ndaj shërbimeve të shpejta dhe të sigurta të arkës. Aktualisht mbështet opsionet e njohura të pagesave si kartat Skrill, krediti dhe debiti. Opsioni i disponueshëm i pagesës do të shfaqet në llogarinë e lojtarit pas regjistrimit dhe hyrjes.

Si pjesë e politikës së saj të pagesave, ai mbështet pagesat në disa monedha duke përfshirë SGD, MYR, THB, IDR dhe VND si dhe mbështet pagesat duke përdorur Bitcoin. Të gjitha kërkesat për tërheqje përpunohen në çast dhe Aw8 përpiqet të përfundojë të gjitha transaksionet brenda 24 orëve.

Total score7.7
Përfitimet
Disavantazhet
- Opsionet e pagesës jo transparente

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (3)
ATMBank transfer
Online Bank Transfer
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (5)
Indonezia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (9)