Rishikimi i kazinosë Avalon78

Age Limit
Avalon78
Avalon78 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Avalon78

Avalon78 është një Online Casino e themeluar mirë, e themeluar në 2019 . Avalon78 është renditur në onlinekazinorank-al.com që nga 30/11/2021 , dhe është vlerësuar me 7.7 nga 10 bazuar në karakteristikat e përgjithshme të lojtarit vlerësim, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, llojet e ndryshme të lojërave të ofruara dhe shumë më tepër.

Lojëra të ofruara në Avalon78

Avalon78 ka një përzgjedhje të mirë të lojërave për të zgjedhur. Këtu në onlinekazinorank-al.com ne gjithashtu admirojmë bonuset e tyre të njohura 250 € Online Casino . Bileta gërvishtëse, Blackjack, Ruletë, Slotat janë disa nga lojërat më të pëlqyera të ofruara nga Avalon78 , ndër shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Avalon78

Zgjedhja e një softueri mund të jetë e rëndësishme për entuziastin e lojërave të fatit. Lojërat e ofruara nga Avalon78 mbështeten nga disa prodhues të njohur, si Elk Studios, Amatic Industries, Northern Lights Gaming, Red Tiger Gaming, Endorphina .

Metodat e depozitimit pranohen në Avalon78

Pavarësisht nëse preferoni mënyra të njohura pagese ose ndoshta më shumë lokale, Avalon78 ju ka mbuluar. Avalon78 mbështet metoda depozitimi si Maestro, MasterCard, Paysafe Card, Visa, Neteller , së bashku me 7 pagesa të tjera opsione.

Pse të luani në Avalon78 ?

Këtu në CasinoRank ne gjithmonë bëjmë kërkimin tonë, kështu që ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të keni një përvojë të shkëlqyer lojërash. Ashtu si të gjitha kazinotë në onlinekazinorank-al.com , Avalon78 është plotësisht i licencuar dhe është shqyrtuar dhe vlerësuar tërësisht në emër të onlinekazinorank-al.com .

Përveç sigurisë, ky Online Casino mburret me grafikë të shkëlqyer dhe një përvojë të përgjithshme miqësore për përdoruesit.

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.7
Përfitimet
+ Tema e Mbretit Arthur
+ Dhurata surprizë
+ Programet VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (32)