Ethan Tremblay

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra në kazino në internet
2023-02-06

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra në kazino në internet

Lojërat e kazinosë tani mund të luhen online për shkak të përparimeve në teknologji. Tani, gjithçka që duhet të bëni është të shkarkoni aplikacionin ose të identifikoheni në faqen e internetit për të luajtur lojërat tuaja të preferuara. Aktualisht nuk ka kazino që mund të përputhet me lehtësinë e kazinove në internet.

5 lojërat më të mira të kazinosë në internet për të luajtur në 2022
2023-01-24

5 lojërat më të mira të kazinosë në internet për të luajtur në 2022

Meqenëse popullariteti i kazinove online është rritur kohët e fundit, lojërat e reja po shtohen vazhdimisht. Kazinotë online, celulare dhe live po bëhen më të famshme çdo ditë. Këto kazino janë e ardhmja e ekskluziviteteve të lojërave të fatit. Kazinotë celulare mund të jenë më të njohurat pasi ofrojnë edhe disa lojëra kazino të drejtpërdrejta. Megjithatë, këto kazino ofrojnë shumë lojëra, kështu që është e vështirë të zgjedhësh një.

Cilat lloje të lojërave janë të disponueshme në një kazino në internet
2023-01-07

Cilat lloje të lojërave janë të disponueshme në një kazino në internet

Meqenëse popullariteti i kazinove online është rritur kohët e fundit, lojërat e reja po shtohen vazhdimisht. Kazinotë online po bëhen më të famshme çdo ditë për shkak të komoditetit që ofrojnë. Kazinotë online janë e ardhmja e ekskluziviteteve të lojërave të fatit pasi ato po përmirësohen vazhdimisht. Ka shumë lojëra të disponueshme në një kazino online. Pra, vazhdoni të lexoni për të zgjedhur disa nga lojërat më të mira për veten tuaj.

Slotet më të mira me temën e Vitit të Ri për t'i provuar në kazinotë në internet
2023-01-01

Slotet më të mira me temën e Vitit të Ri për t'i provuar në kazinotë në internet

Krishtlindja pothuajse ka ardhur dhe të mos luani lojëra elektronike me temën e vitit të ri tani do të ishte një humbje. Të kesh përvojën e një slot të ri me temën e vitit është një domosdoshmëri për një lojtar kumar pasi është vërtet argëtuese të luash dhe të jep një përvojë unike. Kazinotë në internet vlerësohen më së miri pasi ofrojnë komoditetin më të madh dhe shumë lojtarë luajnë lojëra elektronike të reja me temën e vitit atje.

Këshilla për menaxhimin e parave për të luajtur lojëra në kazino në internet
2022-12-26

Këshilla për menaxhimin e parave për të luajtur lojëra në kazino në internet

Kazinotë në internet janë rritur shumë në popullaritet për një kohë tani. Epoka e kazinove me bazë tokësore ka përfunduar tani për shkak të kazinove virtuale. E gjitha për shkak të komoditetit përfundimtar? Kjo mund të jetë një nga arsyet kryesore, por jo e vetmja. Megjithatë, disa lojtarë luftojnë të kënaqen në një kazino në internet sepse përfundojnë duke humbur para.

Kazino online vs Kazino Live: Avantazhet e të dyjave
2022-12-24

Kazino online vs Kazino Live: Avantazhet e të dyjave

Kazinotë në internet dhe kazinotë live kanë bërë një rrugë të gjatë. Në epokën aktuale, të dyja janë çuditërisht të njohura dhe u ofrojnë përdoruesve disa veçori të mahnitshme. Gjithmonë ka pasur një debat se cili lloj kazinoje është më i mirë, online apo live. Epo, nëse po kërkoni përgjigje, atëherë jeni në vendin e duhur.

Si të shmangni mashtrimet në një kazino në internet
2022-12-19

Si të shmangni mashtrimet në një kazino në internet

Për shkak të popullaritetit të jashtëzakonshëm të kazinove online, ka pasur një rritje të numrit të kazinove online. Ka kaq shumë kazino online të disponueshme për momentin, saqë çdokush mund të tronditet kur zgjedh një.

Si të gjeni kazinonë më të mirë në internet për veten tuaj
2022-12-06

Si të gjeni kazinonë më të mirë në internet për veten tuaj

Ndërsa ka shumë lloje të tjera lojërash në internet që njerëzve u pëlqen t'i luajnë, shumë njerëz zgjedhin lojërat e kazinosë pasi ato janë më të njohurat tani. Platforma po fiton popullaritet nga offline në kazinotë online me një ritëm të jashtëzakonshëm. Në epokën moderne të kazinove në internet, të cilat janë po aq të besueshme dhe të përshtatshme, ato nuk janë të gjitha, ndryshe nga kazinotë celulare.

Lojëra krejt të reja në kazino në internet për t'u provuar këtë nëntor 2022
2022-11-28

Lojëra krejt të reja në kazino në internet për t'u provuar këtë nëntor 2022

Ndërsa kazinotë e reja po lansohen, janë lançuar edhe lojëra të reja. Për shkak të kësaj, është e vështirë për përdoruesit të gjejnë lojëra të mira për ta. Një lojë krejt e re nënkupton një përvojë unike për lojtarin pasi teknologjia e re mund të përdoret në lojë dhe për lojën.

Si të keni shanse më të mira për të fituar në kazinotë në internet?
2022-11-21

Si të keni shanse më të mira për të fituar në kazinotë në internet?

Popullariteti i kazinove online po rritet çdo ditë; krahasuar me ato fizike, kazinotë online preferohen nga përdoruesit pasi janë shumë më të përshtatshme për përdoruesit, duke i bërë ato më të këndshme. Për më tepër, futja e kriptomonedhës e ka bërë lojën e fatit në internet më të sigurt se kurrë, që do të thotë se transaksionet janë të sigurta dhe identiteti i përdoruesit do të mbahet sekret.

Zbuloni ndryshimin: Lojërat në kazino në internet kundër lojërave të kazinosë tokësore
2022-11-15

Zbuloni ndryshimin: Lojërat në kazino në internet kundër lojërave të kazinosë tokësore

Kazinotë kanë qenë në biznes për shumë kohë tani, dhe me popullaritetin e tyre në rritje, shumë njerëz po kalojnë nga kazinotë me bazë tokësore në kazinotë online. Meqenëse shumë lojtarë preferojnë të luajnë nga rehatia e tyre, kazinotë në internet po bëhen më të favorizuara. Kazinotë me bazë tokësore janë të shkëlqyera, por shumë njerëz preferojnë rehatinë e tyre mbi gjithçka, kështu që kjo është një nga arsyet kryesore që kazinotë në internet po bëhen gjithnjë e më të njohura.

Si të gjeni kazinotë më të mira të lojërave elektronike për ju
2022-11-08

Si të gjeni kazinotë më të mira të lojërave elektronike për ju

Slotet janë super argëtuese dhe emocionuese. Asnjëherë nuk e dini se kur do të arrini xhekpotin dhe do të merrni një shpërblim të mahnitshëm. Çfarë mund të jetë më mirë se lojëra elektronike? Epo, për shumicën e njerëzve, janë lojëra elektronike në internet. Lojërat me slot në internet i lejojnë njerëzit të kenë të njëjtin emocion ndërsa janë në komoditetin e shtëpive të tyre.

6 aftësi të nevojshme për të zotëruar kazinotë Blackjack
2022-11-07

6 aftësi të nevojshme për të zotëruar kazinotë Blackjack

Blackjack është një lojë mjaft e thjeshtë. Nuk kërkon shumë kohë për ta mësuar atë. Megjithatë, zotërimi i tij është një histori krejtësisht tjetër. Disa njerëz kalojnë vite duke u praktikuar për t'u bërë ekspertë blackjack. Megjithatë, ka mënyra se si mund të shkëlqeni në blackjack me një ritëm shumë më të shpejtë.

Udhëzues për sigurinë e kazinosë për fillestarët
2022-11-01

Udhëzues për sigurinë e kazinosë për fillestarët

Interneti ka bërë gjithçka shumë më të lehtë. Njerëzit kanë filluar të bëjnë gjëra nga shtëpitë e tyre në vend që të dalin jashtë, gjë që përfshin porositjen e sendeve ushqimore, punën dhe madje edhe lojën e fatit. Bllokimet e Covid 19 e përshpejtuan këtë tranzicion me një ritëm të shpejtë.

Poker Online vs Standard Poker - Cili është ndryshimi?
2022-10-29

Poker Online vs Standard Poker - Cili është ndryshimi?

Dëshironi të luani poker por nuk keni dëshirë të shkoni në kazino? Epo, duhet të provoni pokerin në internet. Ndoshta është anasjelltas, dhe ju dëshironi një përvojë më emocionuese se pokeri në internet. Ju gjithmonë mund të shkoni në një kazino të vërtetë dhe të përjetoni një lojë emocionuese pokeri.

Si të luani Pai Gow Poker
2022-10-22

Si të luani Pai Gow Poker

Lojtarët me përvojë të pokerit e dinë se loja vjen në shumë variacione. Një nga variantet më të pëlqyera të pokerit sot është Pai Gow. Kjo lojë luhet duke përdorur domino kineze në vend të Pai Gow. Por, megjithëse pokeri Pai Gow është argëtues dhe shpërblyes për t'u luajtur, mund t'ju duhet një dorë ndihmëse për të kuptuar bazat e lojës përpara se të hyni plotësisht. Kjo është pikërisht ajo që ju nevojitet. Në këtë udhëzues të shkurtër, do të mësoni se si të luani Pai Gow dhe çfarë të bëni në tryezë për të krijuar situata të mira.

Arsyet për të shmangur lojërat e fatit online ose offline në mbrëmje
2022-03-26

Arsyet për të shmangur lojërat e fatit online ose offline në mbrëmje

A ka një kohë të përsosur për lojërat e fatit në internet apo offline në kazino? Ndërsa nuk ka kohë specifike për lojërat e fatit, shumica e lojtarëve preferojnë ato seanca elektrike në mbrëmje. Por besoni, ka arsye të mjaftueshme për të shmangur vizitën e kazinosë gjatë atyre seancave të mbushura me bllokime. Jo, kjo nuk do të thotë të jesh në derën e kazinosë deri në orën 7 të mëngjesit. Në vend të kësaj, gjithçka ka të bëjë me goditjen në kazino gjatë atyre orëve të çuditshme kur gjërat ka të ngjarë të rrjedhin në rrugën tuaj. Më poshtë janë faktet!

Yggdrasil vazhdon me Money Mariachi Infinity Reels
2022-03-14

Yggdrasil vazhdon me Money Mariachi Infinity Reels

Bëni një udhëtim në Meksikë dhe bëni homazhe për të vdekurit me slotin e gjithanshëm të Money Mariachi Infinity Reels nga Yggdrasil dhe ReelPlay. Siç lë të kuptohet emri, ky vend i caktuar në internet është me temë meksikane dhe ka të bëjë kryesisht me festën e Ditës së të Vdekurve.

Këshilla për të përmirësuar përvojën tuaj të kazinosë në internet
2022-02-10

Këshilla për të përmirësuar përvojën tuaj të kazinosë në internet

Është e pabesueshme se sa larg ka arritur kumari në internet. Disa vite më parë, askush nuk mund ta imagjinonte që të luante në një kazino online mund të rivalizojë realizmin e kazinove me bazë tokësore. Dhe mos harroni avantazhin e shtuar për të luajtur kudo, në çdo kohë.

Shpjegohet - A është Blackjack një lojë fati apo aftësie?
2022-01-25

Shpjegohet - A është Blackjack një lojë fati apo aftësie?

Blackjack sundon botën e lojërat e fatit në internet për para të vërteta. Kjo lojë klasike me letra krenohet me rregulla të drejtpërdrejta të lojës që edhe lojtarët më të gjelbër të kumarit nuk do të kenë ndonjë problem t'i zotërojnë. Dhe për ta bërë atë më të lëngshëm, blackjack-u ka një avantazh të ulët të shtëpisë.

Arsyet pse të rriturit e rinj preferojnë lojërat e fatit në internet
2022-01-13

Arsyet pse të rriturit e rinj preferojnë lojërat e fatit në internet

Bixhozi në internet është një koncept që po zhytet çdo ditë e më shumë. Ndërsa mbulimi i internetit dhe telefonave inteligjentë zgjerohet, më shumë kazino në internet po shfaqen drejtpërdrejt. Objektivi kryesor? Mijëvjeçarët dhe Gen-Z. Shumica e raporteve madje pretendojnë se lojtari mesatar i fatit është rreth 30 vjeç.

Lingo dhe zhargon popullor i Pokerit dhe kuptimi i tyre
2021-12-28

Lingo dhe zhargon popullor i Pokerit dhe kuptimi i tyre

A po kërkoni të filloni me pokerin online? Filloni duke mësuar të gjitha termat bazë të pokerit dhe zhargonin e pokerit. Pokeri përfshin shumë zhargon që mund të frikësojnë lehtësisht një fillestar.

Top 5 lojërat më të mira të Krishtlindjeve në 2021
2021-12-19

Top 5 lojërat më të mira të Krishtlindjeve në 2021

Slotet online janë disa nga lojërat më të famshme të basteve në internet, dhe zhvilluesit po gjejnë vetëm mënyra për ta bërë atë më argëtues. Në ditët e sotme, ka shumë tema për të zgjedhur si aventura, fantastiko-shkencore apo edhe më tradicionale.

Çfarë është Slingo? Gjithçka që duhet të dini
2021-12-02

Çfarë është Slingo? Gjithçka që duhet të dini

Pra, çfarë është Slingo? Siç sugjeron emri, Slingo është një lojë kazino në internet që ofron përzierjen e përsosur midis automateve dhe bingos. Edhe pse njerëzit kanë shijuar Slingo që nga viti 1994, vetëm deri në vitin 2015 Gaming Realms mori të drejtat e plota për këtë lojë.

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong
2021-10-17

Kazino Kombëtare ka shtuar Booongo Wukong

National Casino ka lançuar një lojë fantastike të quajtur Booongo Wukong. Personazhi kryesor i lojës është një majmun i quajtur Wukong.

Faktet më interesante matematikore të video-pokerit që duhet të dini
2021-09-17

Faktet më interesante matematikore të video-pokerit që duhet të dini

Sepse gjithçka rreth video pokerit është një llogaritje matematikore ose një rebus, është një nga lojërat e mia të preferuara të kazinosë. Unë e kuptoj se si funksionojnë makinat dhe si të zbuloj lojërat që ofrojnë kthimin më të mirë matematikor. Unë gjithashtu di se si të përdor aritmetikën kur luaj lojën në mënyrë që të maksimizoj kthimin. Dhe ju gjithashtu mund t'i mësoni të gjitha këto në mënyrë që të bëheni një lojtar i suksesshëm video pokeri.

Furnizuesi i Vitit të Kazinosë Live: Evolution Gaming
2021-09-15

Furnizuesi i Vitit të Kazinosë Live: Evolution Gaming

Në çmimet B2B EGR (EGaming Review) të këtij viti, Lojëra evolucionare u vlerësua Furnizuesi i Vitit Live Casino për të dytin vit radhazi, si dhe mori titullin Furnizuesi shumëkanalësh i vitit.

Si të luani Video Poker: Një udhëzues i plotë për fillestarët
2021-09-09

Si të luani Video Poker: Një udhëzues i plotë për fillestarët

Video poker është një lojë pokeri me shanse fikse e bazuar në tërheqjen me pesë letra që mund të luhet në kazinotë në internet ose në terminale që duken si automat në kazinotë aktuale. Video pokeri nganjëherë njihet si lojëra elektronike pokeri. Megjithatë, ai ndryshon nga lojëra elektronike në një mënyrë të rëndësishme. Ndryshe nga lojërat elektronike, video pokeri kërkon aftësi, pasi kërkon që ju të luani dorën që ju është dhënë në mënyrën më të mirë të mundshme sipas renditjes së dorës së pokerit.

Elementet e rrezikut dhe avantazhi i shtëpisë në lojërat e kazinove në internet
2021-08-12

Elementet e rrezikut dhe avantazhi i shtëpisë në lojërat e kazinove në internet

Kur lundroni nëpër një luzmë të lojërat që kanë për të ofruar kazinotë online, do të vini re se jo çdo lojë ka të njëjtën metodë për të luajtur. Disa lojëra i vë bast një herë dhe ke mbaruar. Në lojëra të tjera, ju mund të vendosni baste të shumta brenda një raundi të vetëm. Si rezultat, për të rritur me sukses shanset tuaja për të fituar dhe për të luajtur zgjuar, duhet të kuptoni dy koncepte. Buzë shtëpie dhe element rreziku.

Gjërat që duhen mbajtur parasysh kur bëni baste në sport
2021-08-08

Gjërat që duhen mbajtur parasysh kur bëni baste në sport

Bastet sportive është bërë një gjë e njohur në ditët e sotme. Dikur ishte një kohë kur NFL, MLB, NBA dhe NHL e përdornin atë. Por gjatë viteve të fundit, ligat kryesore sportive kanë bashkëpunuar me markat e lojërave të fatit. Bastet sportive online tani janë në ecje të plotë. Duke parë se si gjithnjë e më shumë tifozë po futen në baste sportive çdo ditë, mund të jeni të interesuar edhe për të.

Të bëhesh një lojtar i suksesshëm dhe rëndësia e strategjisë së lojërave të fatit
2021-08-06

Të bëhesh një lojtar i suksesshëm dhe rëndësia e strategjisë së lojërave të fatit

Si një fillestar me disa njohuri për lojërat e fatit, mund të mendoni se është shumë e lehtë. Megjithatë, një gabim fillestar që bëjnë fillestarët është se atyre u mungon disiplina në lojërat e fatit. Çdo lojtar i mirë e di se disiplina në lojërat e fatit është po aq e rëndësishme sa një strategji e mirë, por a janë të vështira për t'u kultivuar këto aftësi? Është shumë më e lehtë se sa mund të mendoni. Këtu janë disa këshilla për të filluar në atë rrugë!

Këshilla kryesore për zgjedhjen e zhvilluesit më të mirë të lojërave elektronike në internet
2021-08-02

Këshilla kryesore për zgjedhjen e zhvilluesit më të mirë të lojërave elektronike në internet

Industria e lojërave të fatit në internet po rritet me shpejtësi. Lojtarët tani janë në gjendje të zgjedhin midis tyre lojërat më të mira të kazinosë në internet furnizuar nga ofrues të shumtë softuerësh. Por ndërsa kjo industri evoluon, po bëhet gjithnjë e më sfiduese të gjesh zhvilluesin më të mirë të softuerit të kazinosë. Pra, cilat janë cilësitë e zhvilluesi më i mirë i lojërave të kazinosë në internet? Këtu është një vështrim i shkurtër!

Historia dhe Evolucioni i Slot Machines
2021-07-25

Historia dhe Evolucioni i Slot Machines

Nëse e keni seriozisht duke luajtur lojëra elektronike në internet ose slot machines, për këtë çështje, kuptimi i këtyre makinave është i rëndësishëm. Përgjatë viteve, popullariteti i lojërave elektronike është rritur mbi çati. Loja zbavitëse që po luani sot e ka origjinën në vitin 1887 me një rrotullues të thjeshtë me 3 rrotullime. Më pas, teknologjia mori përsipër me tema më interesante dhe pagesa të mëdha. Vazhdoni të lexoni!

Personazhe të bezdisshëm në kazino
2020-04-22

Personazhe të bezdisshëm në kazino

Thonë se çdo treg ka një të çmendur. Ky është i njëjti rast kur bëhet fjalë për komunitetin e lojërave të fatit të kazinove. Disa personazhe do ta vrasin gjithmonë gëzimin në një mënyrë ose në një tjetër. Në këtë artikull, gjeni gjashtë personazhe qesharak, të bezdisshëm ose të veçantë që lojtarët duhet të presin.

Udhëzuesi kryesor për fillimin e një biznesi të lulëzuar në internet
2019-11-07

Udhëzuesi kryesor për fillimin e një biznesi të lulëzuar në internet

Bizneset e kazinove në internet janë një mundësi e mirë për njerëzit e orientuar drejt biznesit për të investuar dhe për të përfituar. Këtu është një udhëzues kryesor për ta arritur këtë.

Fakte që duhen ditur rreth No About No Bonuseve të basteve në kazino
2019-11-07

Fakte që duhen ditur rreth No About No Bonuseve të basteve në kazino

Asnjë bonus bastesh priret të jetë mjaft tërheqës për lojtarët. Ky artikull shqyrton bazat dhe përfitimet e përfshira në këtë lloj të shpërblimeve të lojës.

Një udhëzues për fillestarët se si të fitoni baste të lojërave të fatit në internet
2019-11-07

Një udhëzues për fillestarët se si të fitoni baste të lojërave të fatit në internet

Ky artikull u jep njerëzve që duan të provojnë këshilla për lojërat e fatit në internet se si të fillojnë dhe të thyejnë bastet. Ai gjithashtu u jep atyre ide se si të gjejnë një faqe të mirë.

Mësoni më shumë rreth platformave emocionuese të kazinove në internet
2019-11-07

Mësoni më shumë rreth platformave emocionuese të kazinove në internet

Zgjedhja e platformës së kazinosë në internet për të luajtur mund të jetë paksa sfidë pasi ka shumë për të zgjedhur, por këto pak sugjerime do t'ju ndihmojnë.

Çfarë e bën të shkëlqyer një kazino me bazë tokësore?
2019-11-07

Çfarë e bën të shkëlqyer një kazino me bazë tokësore?

Si çdo biznes tjetër, një kazino e mirë tërheq dhe ruan klientët e saj. Ky artikull jep detaje të tre gjërave që duhet të ketë një kazino e shkëlqyer.

Si ndikoi Kupa Botërore e Futbollit në aksionet e lojërave të fatit në Macau
2019-11-07

Si ndikoi Kupa Botërore e Futbollit në aksionet e lojërave të fatit në Macau

Kazinotë e Macau përjetuan një rënie dramatike gjatë pjesës së dytë të 2018. Aksionet e gjashtë shtëpive më të mira shënuan një rënie të konsiderueshme në vlerësim, duke shkaktuar shqetësime te investitorët. Hetimet zbuluan se të ardhurat nga lojtarët VIP u ulën për shkak të më pak vizitorëve.

Gjithçka rreth kufizimit të lojërave të fatit në internet në Kinë
2019-09-11

Gjithçka rreth kufizimit të lojërave të fatit në internet në Kinë

Kumari është rreptësisht i ndaluar në Kinën kontinentale. Kjo direktivë ligjore mbulon si lojërat e fatit offline ashtu edhe ato online. Marrja në aktivitete të lojërave të fatit dënohet me burgim ose gjobë. Dënimi vlen si për operatorët ashtu edhe për klientët. Qeveria është përpjekur të dekurajojë lojërat e fatit në internet duke përdorur Firewall-in e Madh të Kinës.

Kina kërkon një ndalim të lojërave të fatit në internet në Filipine
2019-09-11

Kina kërkon një ndalim të lojërave të fatit në internet në Filipine

Qeveria kineze, përmes një zëdhënësi nga ministria e saj e jashtme, ka kërkuar zyrtarisht Filipinet që të ndalojnë lojërat e fatit në internet. Lojërat e fatit janë të paligjshme në Kinë dhe kjo lëvizje është pjesë e një përpjekjeje të vazhdueshme për të kufizuar disponueshmërinë e shërbimeve të lojërave të fatit në internet për qytetarët kinezë.

Një vështrim më i afërt në licencimin e kazinove
2019-09-11

Një vështrim më i afërt në licencimin e kazinove

Kur kërkojnë një kazino për t'u bashkuar, disa lojtarë priren të anashkalojnë statusin e licencimit të kazinosë. Ky shpesh rezulton të jetë një gabim i kushtueshëm. Në vend të kësaj, çdo lojtar perceptues duhet të bëjë një përpjekje të vetëdijshme për të vlerësuar natyrën e licencave dhe juridiksionin nën të cilin kazinoja është e licencuar.

Partneriteti i ri Spinmatic lejon Operatorin CasinoEngine të zgjerohet
2019-09-11

Partneriteti i ri Spinmatic lejon Operatorin CasinoEngine të zgjerohet

Spinmatic Entertainment sapo krijoi një partneritet të ri me iGaming, një platformë integrimi që sapo kishte bërë marrëveshje me EveryMatrix's Casino Engine dhe Fazi Interactive. Kjo marrëveshje e re lejon rrjetin e gjerë të CasinoEngine të aksesojë lojërat premium të kazinosë në portofolin e Spinmatic.

Koha më e mirë për të luajtur dhe fituar automate
2019-09-06

Koha më e mirë për të luajtur dhe fituar automate

Të gjithë ata që luajnë lojëra me automat shpresojnë të fitojnë shumë, dhe shumë besojnë se duke luajtur në momente të caktuara të ditës mund të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar. Disa besojnë se makinat paguajnë kur një jackpot progresiv është mjaft i madh, ose kur një kazino ka një numër të caktuar lojtarësh të pranishëm.

Apeli i lojërave të fatit
2019-09-03

Apeli i lojërave të fatit

Bixhozi, në format e tij të ndryshme, mund të jetë tepër emocionues. Elementi i rrezikut dhe premtimi i shpërblimit krijon një nxitim dhe eksitim adrenalin. Si të tilla, lojërat e fatit në internet dhe lojërat e fatit në kazino tërheqin mijëra kërkues. Ata që janë lojtarë të shpeshtë të bixhozit e dinë se është një kombinim i fatit dhe aftësisë.