Eddy Cheung

Areas of Expertise

BlackjackPokerBaccarat
Si të zgjidhni një kazino në internet për përvojën më të mirë të kriptos
2023-03-06

Si të zgjidhni një kazino në internet për përvojën më të mirë të kriptos

Gjatë katër apo pesë viteve të fundit, termi kripto ose kriptovaluta është bërë një fjalë kryesore që qarkullon në internet. Ju ndoshta keni dëgjuar për këtë term edhe nëse përdorni mediat sociale ose lajmet për një ose dy orë çdo javë.

Kriptomonedhat: Si mund të përmirësojnë përvojën tuaj në kazino në internet
2023-01-31

Kriptomonedhat: Si mund të përmirësojnë përvojën tuaj në kazino në internet

Kazinotë online janë një nga aktivitetet më të mira argëtuese në epokën aktuale. Ndërsa teknologjia po evoluon, ne mund të shohim disa ndryshime në kazinotë online. Tani, ne kemi ndoshta metodën më të sigurt të pagesës të disponueshme në kazinotë online, e njohur si kriptomonedhë. Ju mund të jeni tashmë të vetëdijshëm se sa popullore dhe e sigurt është kriptomonedha.

Temat e njohura të lojërave elektronike dhe pse njerëzit nuk mund të ndalojnë së luajturi ato
2022-11-19

Temat e njohura të lojërave elektronike dhe pse njerëzit nuk mund të ndalojnë së luajturi ato

Ndërsa kazinotë në internet po bëhen gjithnjë e më të njohura, edhe makinat e fatit po marrin një vëmendje të çmendur. Makinat e fatit kanë qenë një nga lojërat ikonike të preferuara të kumarxhinjve, pasi disa lojtarë i shijojnë më shumë slot-automatët.

Duart Blackjack: Kur të bëni çfarë
2022-10-17

Duart Blackjack: Kur të bëni çfarë

Blackjack është një nga dy lojërat e bazuara në aftësi, tjetra është pokeri. Në këtë lojë klasike me letra, lojtarët synojnë të mposhtin tregtarin në numrin magjik 21 ose të humbasin. Vini re se të gjitha letrat përfaqësojnë vlerat e tyre nominale, me përjashtim të mbretërve, mbretëreshave, jacks dhe aces. Është e domosdoshme të mbani mend se aset mund të llogariten si një ose njëmbëdhjetë në blackjack, në varësi të situatës.

Si të luani ruletë - Një udhëzues i plotë
2022-09-01

Si të luani ruletë - Një udhëzues i plotë

Ka shumë lojëra kazino për të zgjedhur dhe luajtur në kazinotë më të mira në internet. Shumica e fillestarëve janë në kërkim të diçkaje të thjeshtë, argëtuese dhe shpërblyese. Kjo është ajo që tërheq lojtarë të rinj dhe i mban ata të kthehen.

Si të bëheni një lojtar profesionist i kumarit?
2022-08-30

Si të bëheni një lojtar profesionist i kumarit?

Dëshironi të bëheni një lojtar profesionist i kumarit? Të bëhesh një lojtar profesionist kërkon shumë punë dhe përkushtim. Lojtarët duhet të marrin gjithçka siç duhet, nga lloji i lojërave të kazinosë në internet për të luajtur, deri te ana matematikore e këtyre lojërave. Të bëhesh një lojtar profesionist nuk është çaji i të gjithëve.

Strategjia e Ruletës: Cila është Strategjia më e Mirë për Ruletën?
2022-07-30

Strategjia e Ruletës: Cila është Strategjia më e Mirë për Ruletën?

A ka një strategji ruletë që funksionon ende në 2022? Kjo është ajo që ju jeni gati për të gjetur. Roulette është një lojë klasike tavoline që ka qenë e preferuara e fansave për më shumë se 300 vjet. Është një lojë e bazuar në fat, ku lojtarët duhet vetëm të parashikojnë numrin, ngjyrën ose kombinimin e duhur në timon.

Pagesat e ruletës: Si të llogarisni fitimin
2022-07-27

Pagesat e ruletës: Si të llogarisni fitimin

Ruleta është një lojë e lehtë kazino në internet ku lojtarët vënë bast në një numër specifik mbi të cilin do të bjerë topi. Por të mësuarit për të llogaritur pagesat e ruletës nuk është një opsion. Kjo për shkak se rrotat e ruletit mund të vijnë në forma të ndryshme, duke e bërë atë pak të ndërlikuar për fillestarët.

Lojtarët më të pasur të pokerit në botë 2022
2022-07-24

Lojtarët më të pasur të pokerit në botë 2022

Pokeri online është një nga ato lojëra që tërheq lojtarët më të mirë në kazino. Është një lojë e bazuar në aftësi që vë lojtarët kundër njëri-tjetrit në vend të shtëpisë. Turnetë e pokerit ofrojnë gjithashtu shpërblime prej qindra mijëra dollarësh. Me pak fjalë, loja është një magnet për lojtarët e aftë dhe të pasur të kazinosë.

Ligjet e lojërave të fatit në internet: Pse është i paligjshëm kumari?
2022-07-09

Ligjet e lojërave të fatit në internet: Pse është i paligjshëm kumari?

Luajtja e lojërave të kazinosë është një prekje e ekranit larg, falë teknologjive celulare dhe të internetit. Por edhe pse kumari në internet është i ligjshëm në shumicën e shteteve, disa vende ende mbajnë një qëndrim të ashpër ndaj këtij aktiviteti. Pra, pse kumari është i paligjshëm në këtë ditë dhe epokë? A ka arsye të vlefshme për ta kriminalizuar këtë veprimtari?

Gjithçka që duhet të dini për bonuset e kazinosë
2022-07-03

Gjithçka që duhet të dini për bonuset e kazinosë

Kazinotë kanë zotëruar artin e tërheqjes dhe mbajtjes së lojtarëve besnikë. Megjithëse faktorë si reputacioni i kazinosë dhe cilësia e lojës mund të tërheqin lojtarë me përvojë, fillestarët shpesh shikojnë bonuset e kazinosë. Në fund të fundit, nuk ka kuptim të regjistroheni për asgjë në një botë të mbushur me opsione.

Shkoni në një aventurë të mahnitshme hapësinore me Illogicool nga Elk Studios
2022-04-27

Shkoni në një aventurë të mahnitshme hapësinore me Illogicool nga Elk Studios

Elk Studios nuk është një nga ato kazino online grumbulluesit e përmbajtjes që bombardojnë lojtarët me lëshime të reja herë pas here. Por kur ata e bëjnë, është një goditje e mirë.

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën

1xBet, një kompani botërore e bastbërësit dhe teknologjisë me bazë në Qipro, ka bërë një 1 milion euro donacion për bamirësi dhe organizatat e ndihmës në përgjigje të krizës humanitare në rritje në Ukrainë.

Sekretet e lojërave të fatit në kazino në internet për lojtarë me buxhet të ulët
2022-03-10

Sekretet e lojërave të fatit në kazino në internet për lojtarë me buxhet të ulët

Qoftë duke luajtur bixhoz në një kazino në internet apo në tokë, menaxhimin e parave është kritike. Pa praktikuar këtë masë sigurie, do ta gjeni veten duke luajtur kumar të gjitha kursimet tuaja të jetës. Pra, ju duhet të krijoni një buxheti online për aktivitetet tuaja të lojërave të fatit.

Si fiton gjithmonë shtëpia: Shpjegohet përfitimi i kazinosë në internet
2021-12-24

Si fiton gjithmonë shtëpia: Shpjegohet përfitimi i kazinosë në internet

A e keni pyetur ndonjëherë veten se si kazinotë dhe libraritë qëndrojnë në det pavarësisht atyre fitimeve të mëdha të çmimit të parë? Ashtu si çdo biznes tjetër, kazinotë supozohet të sjellin fitime maksimale pa marrë parasysh sa fitoni.

Pse Krishtlindjet në kazinotë në internet janë më të mirat
2021-12-04

Pse Krishtlindjet në kazinotë në internet janë më të mirat

“Është vërtetë sezoni për të qenë i këndshëm! Krishtlindjet po vijnë dhe lojtarët e basteve gëzohen ndërsa kazinotë në internet hyjnë në çorapet e tyre dhe fillojnë të promovojnë fushatat e tyre të festave dhe shpërblimet. Këtu janë disa nga arsyet pse Krishtlindjet në kazinotë online janë më të mirat.

Jackpoti Mega Moolah i Microgaming fitoi për herë të pestë në 2021
2021-11-18

Jackpoti Mega Moolah i Microgaming fitoi për herë të pestë në 2021

Kur bëhet fjalë për botën e jackpot-eve të kazinove në internet, pak mund të krahasohen me Mega Moolah të Microgaming. Ky rrjet progresiv jackpot ka paguar më shumë se 1.4 miliardë euro deri më sot, me 103 milionë euro të dhëna vetëm në vitin 2021.

Udhëzues Baccarat për t'ju ndihmuar të fitoni më shumë vazhdimisht
2021-11-14

Udhëzues Baccarat për t'ju ndihmuar të fitoni më shumë vazhdimisht

Po kërkoni të luani baccarat online për herë të parë? Lexoni fillimisht këtë udhëzues baccarat. Bakarat është një nga ato lojëra ku lojtarët e rinj mund të ndihen të frikësuar para se të vendosen. Kjo është për shkak se loja duket kaq e rastësishme, ku tregtari shpërndan letra pa rimë.

Bonuset më të mira të kazinosë në internet për lojtarët e rinj
2021-10-21

Bonuset më të mira të kazinosë në internet për lojtarët e rinj

Për individët e rinj në lojërat e fatit, kazinotë në internet janë mënyra e re, e preferuar e lojërave të fatit. Përveçse janë lehtësisht të arritshme, ato ofrojnë shumë më tepër. Gjëja që kazinotë në internet mund të ofrojnë më shumë se kazinotë tradicionale është numri i madh i lojërave që mund të luani. Meqenëse kazinotë fizike duhet të kenë hapësirë të mjaftueshme për të akomoduar lojëra, ndonjëherë ato nuk janë në gjendje të strehojnë aq shumë lojëra sa mund të dëshironin të luanin kumarxhinjtë e zakonshëm. Por me kazinotë online, nuk është kështu. Duke qenë se janë online, ata mund të ofrojnë lojëra sa të duan pa u shqetësuar për hapësirën.

Hapat për t'u bërë një lojtar mjeshtëror
2021-10-13

Hapat për t'u bërë një lojtar mjeshtëror

Të bëhesh mjeshtër i bixhozit nuk është detyrë e lehtë. Duhet të punosh shumë dhe zgjuar, nuk ka rrugë tjetër.

Slot Machines Bally – Një risi me histori
2021-09-23

Slot Machines Bally – Një risi me histori

Pasi të kënaqeni makinat e fatit, me siguri keni dëgjuar për Bally. Lajm i mirë për ata që kanë zbuluar dhe shijuar industrinë e kazinotë online me vlerësime më të larta: Slotet Bally janë gjithashtu të disponueshme në botën virtuale të lojërave të fatit.

Përmirësimi i dizajnit UI/UX i Booongo Rolls Out
2021-09-03

Përmirësimi i dizajnit UI/UX i Booongo Rolls Out

Booongo, një Zhvilluesi i lojërave të kazinosë në internet, ka përditësuar dhe përmirësuar softuerin e tij të ndërfaqes së përdoruesit Promo me qëllim që të ndërtojë një lidhje më të fortë midis lojës kryesore të secilës prej lojërave të saj dhe veçorive të saj të gamifikuara.

Thunderkick lëshon disa lojëra elektronike krejt të reja që tronditin konkurrencën
2021-08-24

Thunderkick lëshon disa lojëra elektronike krejt të reja që tronditin konkurrencën

Konkurrenca për lojtarët është e ashpër në botën me rritje të shpejtë të kazinove online. Si rezultat, krijuesit e lojërave duhet të jenë të kujdesshëm për të mbetur konkurrues. Thunderkick është një kompani e tillë, që sapo ka arritur një moment historik duke prodhuar 50 lojëra elektronike tepër emocionuese në internet. Kjo nuk është një përpjekje e vogël, duke pasur parasysh praninë e emrave të mëdhenj si Microgaming, Yggdrasil, Play's GO, NetEnt dhe të tjerë në biznes.

Këshilla dhe truket e kazinosë në internet për të marrë më shumë Bang For Your Buck
2021-08-14

Këshilla dhe truket e kazinosë në internet për të marrë më shumë Bang For Your Buck

Fati është një nga gjërat më të rëndësishme në lojërat e fatit. Nëse nuk jeni me fat, do ta humbni kumarin. Ndërsa fati nuk është gjithçka, pasi kumari kërkon gjithashtu një sasi të mjaftueshme aftësish për ta bërë atë të funksionojë për ju, fati është megjithatë një faktor i rëndësishëm. Shpesh, do të shihni se lojtarët e fatit do të sjellin disa xhingla ose bukuri me fat në kazino. Ata mendojnë se artikulli i tyre me fat është thelbësor për suksesin e tyre.

2 milionë dollarë fitime për lojtarin 1xBet nga një akumulues me 44 ngjarje
2021-07-27

2 milionë dollarë fitime për lojtarin 1xBet nga një akumulues me 44 ngjarje

Të gjithë e dinë fabulën e fëmijëve të Ali Babës dhe të dyzet hajdutëve. Ai gjeti një thesar dhe e përdori atë për të mirën e familjes së tij. Shumë prej nesh kanë ëndërruar për pasuri të menjëhershme dhe një fund përrallash.

Outlook i Bitcoin 2021 dhe efekti i tij në lojërat e fatit në internet
2021-07-21

Outlook i Bitcoin 2021 dhe efekti i tij në lojërat e fatit në internet

Pas një shfaqjeje të fortë në vitin 2020, perspektiva e Bitcoin 2021 ishte disi premtuese. Dhe monedha dixhitale gjithashtu nuk ndodhi, pasi arriti një nivel më të lartë të të gjitha kohërave prej rreth 65 mijë dollarë në prill të këtij viti.

Play'n GO krijon një përvojë Cirku me 3 Clown Monty
2021-07-15

Play'n GO krijon një përvojë Cirku me 3 Clown Monty

Zhvilluesi i lojërave elektronike në internet, Play'n GO, është i famshëm për titujt e tij argëtues si Big Win Cat dhe Cats and Cash. Epo, kompania vazhdon traditën pasi njoftoi lëshimin e 3 Clown Monty që thyen brinjët më 13 maj 2021.

Si AI Kumar po ndryshon industrinë e iGaming
2021-07-11

Si AI Kumar po ndryshon industrinë e iGaming

Ju ndoshta e dini duelin legjendar midis Deep Blue (kompjuter IBM) dhe Garry Kasparov (mjeshtri i famshëm botëror i shahut) 20 vjet më parë. Dhe sikur të mos mjaftonte kjo, Libratus, një program kompjuterik i bazuar në AI, mundi lojtarët më të mirë të pokerit në botë në 2017. Që atëherë, bixhozi me AI po bëhet një normë krejt e re. Pra, ky udhëzues shikon disa mënyra kryesore në të cilat AI po ndryshon kazino online industrisë.

Play'n GO mbyll një muaj të suksesshëm me Court of Hearts
2021-07-07

Play'n GO mbyll një muaj të suksesshëm me Court of Hearts

Më 29 Prill 2021, Luaj'n GO njoftoi se lojtarët do të shkonin në një udhëtim në botën e çudirave përmes videoslotit Court of Hearts. Kjo lojë zbavitëse kazino në internet përmban 5 bobina dhe 10 linja pagese për t'u siguruar që të largoheni me diçka të mirë në xhep. Gjithashtu, ka shumë të egra dhe rrotullime falas për të rritur dhjetëfish shanset tuaja për të fituar. Për më shumë rreth këtij slot video krejt të re, lexoni këtë rishikim të Court of Hearts deri në fund.

Yggdrasil Partners Jade Rabbit Studio do të publikojë World of Thoth
2021-07-03

Yggdrasil Partners Jade Rabbit Studio do të publikojë World of Thoth

Më 17 maj 2021, Yggdrasil njoftoi se Jade Rabbit Studio do të debutonte në platformën e saj të famshme YGS Masters me video slotin World of Thoth. Kjo video slot me temë egjiptiane ju çon në Khem, një qytet i lashtë egjiptian.

6 këshillat kryesore për të garantuar sigurinë dixhitale kur luani bixhoz në internet
2021-07-01

6 këshillat kryesore për të garantuar sigurinë dixhitale kur luani bixhoz në internet

A janë të sigurta bastet online? Kjo është padyshim pyetja më e shpeshtë në botën e kazinove në internet. Por këtu është përgjigja e thjeshtë; Kumari në internet është i sigurt për sa kohë që e merrni seriozisht sigurinë tuaj dixhitale.

Thunderkick i mposht shanset për të publikuar 50 lojëra elektronike argëtuese në internet deri më tani
2021-06-29

Thunderkick i mposht shanset për të publikuar 50 lojëra elektronike argëtuese në internet deri më tani

Në botën me rritje të shpejtë të kazinove në internet, konkurrenca për lojtarët është e mprehtë. Si rezultat, zhvilluesit e lojërave janë të gatshëm të qëndrojnë në krye. Një kompani e tillë është Thunderkick, e cila kohët e fundit shënoi një moment historik për lëshimin e 50 lojërave elektronike shumë argëtuese në internet.

Tendencat revolucionare të teknologjisë në industrinë e iGaming
2021-06-27

Tendencat revolucionare të teknologjisë në industrinë e iGaming

Teknologjia ka revolucionarizuar mënyrat e jetesës për shumë njerëz. Sot, dixhitalizimi ka marrë përsipër industrinë e argëtimit, komunikimit, udhëtimit, studimit dhe shëndetësisë. Prandaj, nuk është për t'u habitur që industria e lojërave të fatit po sheh shumë tendenca teknologjike. Megjithatë, teknologjia e kazinosë është e gjerë dhe e gjerë. Pra, udhëzuesi i sotëm diskuton disa tendenca të njohura të teknologjisë së kazinove që janë të njohura në 2021.

Sekretet pas suksesit të kazinosë në internet
2021-06-25

Sekretet pas suksesit të kazinosë në internet

Deri më shumë se dy dekada më parë, lojtarët e fatit duhej të udhëtonin në kazinonë më të afërt me bazë tokësore për të shijuar një lojë kazino. Kjo është padyshim një çështje e kushtueshme, duke pasur parasysh se duhet të buxhetoni për kohën dhe shpenzimet e lojërave të fatit në një kazino fizike.

Kazino Online Vs. Kazino me bazë tokësore - Njihni përfitimet
2021-06-21

Kazino Online Vs. Kazino me bazë tokësore - Njihni përfitimet

Për një kohë të gjatë, kazinotë tradicionale kanë sunduar peizazhin e lojërave të fatit. Por pas prezantimit të kazinosë së parë online në vitet '90, kazinotë me bazë tokësore po e humbasin ngadalë hijeshinë e tyre. Por kjo nuk do të thotë se këto kazino do të shkojnë në harresë. Për shembull, kazinotë me bazë tokësore u ofrojnë lojtarëve një atmosferë freskuese të lojës me njerëz të vërtetë. Pra, ku po e kuptojnë gabim? Ky postim hedh një vështrim në të mirat dhe të këqijat e lojërave të fatit si në internet ashtu edhe jashtë linje.

Karakteristikat novatore të lojërave elektronike në internet që nuk mund t'i humbisni
2021-06-19

Karakteristikat novatore të lojërave elektronike në internet që nuk mund t'i humbisni

Hyni në çdo kazino në internet dhe shanset janë që loja juaj e parë për të luajtur është një slot video. Kjo për shkak se zhvilluesit e këtyre lojërave synojnë më të mirën me dizajne të hijshme, lojëra tërheqëse dhe pagesa të larta. Megjithatë, qëndrimi në krye është një lojë krejtësisht e ndryshme.

Zgjidhni kazinotë në internet për pagesa të mëdha në Keno
2021-06-17

Zgjidhni kazinotë në internet për pagesa të mëdha në Keno

Ndonëse një lojë shumë e vjetër – me origjinë në Kinë më shumë se 3000 vjet më parë – keno është ende e fortë në shekullin e 21-të. Në të vërtetë, kjo lojë e njohur e lojërave të fatit ka hyrë në internet, ku entuziastët mund të luajnë keno në internet për para të vërteta.

Kërkimi i kristalit i Thunderkick: Frostlands është këtu për eksploruesit e zjarrtë
2021-06-07

Kërkimi i kristalit i Thunderkick: Frostlands është këtu për eksploruesit e zjarrtë

Crystal Quest Frostlands debutoi në të preferuarën tuaj kazino online më 22 prill 2021. Për ata që nuk e dinë, është vazhdimi më i fundit nga Thunderkick'Seriali Crystal Quest, i cili u publikua më 14 shtator 2020. Vazhdimi më i ri bazohet në një rrjet 6x4 me 4096 mënyra mbresëlënëse për të fituar. Gjithashtu, loja ka sfida dhe veçori të shumta për t'ju ndihmuar të merrni çmimin kryesor prej 15,000 herë bast fillestar.

Yggdrasil Partners ReelPlay për të lëshuar lojëra Lab Royal Dragon Infinity Reels
2021-06-05

Yggdrasil Partners ReelPlay për të lëshuar lojëra Lab Royal Dragon Infinity Reels

Është një muaj krejt i ri 2021 dhe Yggdrasil është përsëri në të. Këtë herë, kompania, në partneritet me ReelPlay, prezantoi mbështjelljet e reja epike të stilit aziatik Royal Dragon Infinity Reels më 29 prill. E krijuar në studion e famshme YGS Masters, loja u ofron lojtarëve një kunj elegant arcade me rrotulla emocionuese në zgjerim. Pra, vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të sloteve të Royal Dragon Infinity Reels për të mësuar një ose gjashtë gjëra rreth lojës.

Idetë kryesore të lojërave të fatit në internet për të fituar para
2021-06-03

Idetë kryesore të lojërave të fatit në internet për të fituar para

Nëse jeni adhurues i lojërat e fatit në internet, atëherë dijeni se fitorja dhe humbja është pjesë e argëtimit. Në fakt, buza e shtëpisë ju siguron të humbni më shumë sesa të fitoni. Por nëse është kështu, si arrijnë sukses lojtarët profesionistë në një industri ku humbja është një garanci? Ky artikull do t'ju prezantojë me disa mashtrime dhe truke të kazinosë në internet për t'ju fituar para, pavarësisht nga avantazhet e shtëpisë në lojë. Lexo!

Mitet e njohura të pokerit në internet u hodhën poshtë
2021-06-01

Mitet e njohura të pokerit në internet u hodhën poshtë

Bota e kazinove në internet është plot mite dhe iluzione. Ndërsa shumica janë të pavërteta, të tjerët mbajnë pak ujë në to. Epo, një lojë e tillë e rrethuar nga mite dhe histori është poker online. Fatkeqësisht, thashethemet rreth kësaj loje janë ndonjëherë të çuditshme dhe qesharake. Pra, ky artikull do të vendosë të gjitha mitet dhe tregimet e pokerit në internet për t'ju lejuar të luani pa frena.

Mashtrimet në Kazino Online | Njihni flamujt e kuq
2021-05-28

Mashtrimet në Kazino Online | Njihni flamujt e kuq

Një nga arsyet kryesore pse industria e kazinove në internet po rritet kaq shpejt është sepse shumica e faqeve të lojërave të fatit janë të sigurta. Megjithatë, një pjesë e vogël e tyre po prish emrin e mirë të kësaj industrie. Kazinotë mashtruese mund të ikin me depozitat ose fitimet tuaja dhe, në skenarët më të keq, të vjedhin të dhënat tuaja personale. Për fat të mirë, ky postim do t'ju udhëzojë në shmangien e mashtrimeve të kazinove në internet duke i dalluar ato nga larg.

Shakatë dhe lojërat më qesharake të kazinosë të të gjitha kohërave
2021-05-24

Shakatë dhe lojërat më qesharake të kazinosë të të gjitha kohërave

Në dy vitet e fundit, ne kemi parë kumarxhinj të rreshtuar për të marrë një pjesë të lojërave të kazinosë në internet. Kjo është përmirësuar edhe gjatë periudhës Covid-19, kur shumica e kazinove me tulla dhe llaç kanë pezulluar funksionimin. Por ashtu si kur luani në një mjedis personal, lojërat e fatit në internet duhet të jetë argëtuese dhe e këndshme. Ky artikull ju prezanton me disa shaka kumari dhe lojëra fjalësh kazino për t'i mbajtur gjërat të lehta në seancat tuaja të lojërave të fatit në internet.

Rishikimi i Craps | Luaj dhe Fito Craps Online
2021-05-22

Rishikimi i Craps | Luaj dhe Fito Craps Online

Craps renditet ndër lojërat më argëtuese për të luajtur në çdo kat kazino. Kjo lojë tavoline luhet duke përdorur dy zare dhe patate të skuqura të shumta, ku marrin pjesë deri në njëzet lojtarë. Por falë teknologjisë, lojtarët tani mund të përjetojnë emocionet e të luajturit mut kudo, në çdo kohë duke përdorur lojëra të këqija në internet. Pra, ky postim i rishikimit të craps do të hedhë një vështrim se si të luani dhe të fitoni në këtë lojë argëtuese.

Kumari në Bitcoin do të rritet pas njoftimit të fundit të PayPal
2021-05-20

Kumari në Bitcoin do të rritet pas njoftimit të fundit të PayPal

Migrimi i pagesave dixhitale vazhdon të rritet. Këtë herë, është PayPal ai që ka parë dritën dhe ka vendosur të lançojë portofolin e tij të kriptomonedhave që synon tregtarët dhe klientët amerikanë. Sipas një njoftimi për shtyp në tetor 2020, PayPal zgjodhi të marrë këtë rrugë pasi vuri në dukje interesin në rritje për monedhat dixhitale nga konsumatorët dhe bankat qendrore të tij.

Lojërat më të mira të kazinove në internet në 2021
2021-05-18

Lojërat më të mira të kazinove në internet në 2021

Pavarësisht nëse jeni një lojtar i ri ose i kalitur i kazinosë në internet, duke e kuptuar lojërat më të mira të kazinosë në internet të luash mund të jetë konfuze. Kjo për shkak se të gjitha lojërat e kazinove në internet premtojnë një lojë tërheqëse plot me pagesa të larta. Por këtu qëndron sekreti; disa lojëra janë thjesht më të mira në shumë aspekte. Pra, ky artikull përmban një listë të lojërave më të mira të kazinosë në internet për t'ju ndihmuar të filloni në këmbën e përparme.

Rritja e qëndrueshme e kazinove në internet pa llogari
2021-05-12

Rritja e qëndrueshme e kazinove në internet pa llogari

Kazinotë në internet janë bërë jashtëzakonisht të njohura gjatë viteve të fundit. Jo vetëm që këto kazino u ofrojnë lojtarëve komoditet të pakrahasueshëm lojërash, por ato ofrojnë gjithashtu pothuajse çdo lojë që mund të gjeni në një kazino me llaç. Megjithatë, procesi i regjistrimit të kazinove standarde në internet mund të jetë i lodhshëm për shumicën e lojtarëve.

Lojtari i kazinosë në internet fiton një çmim prej 1.7 milion £
2021-05-10

Lojtari i kazinosë në internet fiton një çmim prej 1.7 milion £

Kur luani në një kazino online, ka shumë gjasa që ju të humbni bastin, falë avantazhit të shtëpisë. Por kjo nuk është gjithmonë e vërtetë, si në rastin e z. Andy Green, i cili së fundmi fitoi një çmim të parë prej 1.7 milionë £. Por kjo është pas tre vjetësh një beteje ligjore stresuese me Betfred për të kërkuar shpërblimin. Pra, çfarë ndodhi në të vërtetë në këtë skenar unik që mund të ketë implikime negative për libralidhësin? Lexoni për të zbuluar!

Si të lundroni në botën e kazinosë në internet të ngarkuar me mashtrim
2021-05-08

Si të lundroni në botën e kazinosë në internet të ngarkuar me mashtrim

Ju ndoshta keni dëgjuar për ato histori të basteshkruesve mashtrues që refuzojnë të japin fitime për lojtarët me fat. Por aq sa këto kazinove online fajin e kane, fajin e kane edhe lojtaret. Kjo sepse ju duhet të zgjidhni me kujdes se në cilën kazino online të luani. Pra, ky artikull përmban disa udhëzime jetike për t'i ndihmuar lojtarët në internet të shmangin mashtrimet e kazinove që kërkojnë të sulmojnë në rastin më të vogël.

Shanset për të fituar një lojë kazinoje në internet
2021-05-06

Shanset për të fituar një lojë kazinoje në internet

Përpara se të vendosni të parën kazino online llogari, duhet të mendoni për shumë çështje. Gjëja e parë që pyesni veten është nëse investimi ia vlen apo jo. Ndërsa shanset tuaja për të fituar janë padyshim të ulëta për shkak të avantazhit të shtëpisë, ka faktorë të tjerë në lojë që mund t'ju bëjnë fitues ose humbës. Pra, ky artikull u përgjigjet të gjitha pyetjeve në lidhje me kazinotë në internet për t'ju dhënë një pasqyrë të qartë të mundësive tuaja për të fituar në kazinotë online.