Amok

Age Limit
Amok
Amok is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Kazino online Amok është një kazino ndërkombëtare e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Infiniza Limited. Amok Online Casino operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Autoriteti Maltez i Lojërave. 

Amok Casino ka bashkëpunuar me disa nga studiot më të shquara, si NetEnt, Microgaming, Elk Studios, iSoftBet dhe Pragmatic Play, për të mbajtur një lobi të përditësuar të lojës. Me mbi 3000+ lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra kazino të zgjedhura mirë. Faqja e internetit e Amok Casino ka një skemë të theksuar ngjyrash, një plan urbanistik të thjeshtë dhe një ndërfaqe miqësore për celularin. 

Ky rishikim i Amok Online Casino do të nxjerrë në pah veçoritë kryesore që e bëjnë atë me reputacion.

Games

 Kazino online Amok ka mbi një mijë lojëra kazino – dhe më shumë lojëra po shtohen rregullisht. Me siguri nuk do të mërziteni kur luani në Amok Casino. Çfarëdo lloj loje që preferoni, nga jackpot-i te lojërat e tavolinës, do të mund ta gjeni në këtë kazino. Amok Casino ka një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike me video dhe lojëra tavoline, pavarësisht nga buxheti juaj.

Video Slots

Kazinoja në internet Amok ka një përzgjedhje të madhe të lojërave elektronike në internet. Lojërat vijnë në tema të ndryshme, linja pagese dhe veçori të tjera unike bonus. Ju mund të gjeni lojëra elektronike me motorë me linja fikse pagese ose motorë mega mënyrash me linja pagese. Disa nga këto lojëra elektronike përfshijnë:

 • Treni i parave 2
 • Libri i të Vdekurve
 • Bonanza e ëmbël
 • Shpërthim yjor
 • Dielli i Fatit

Jackpot

Seksioni i jackpot-it është tërheqja kryesore për lojtarët e lartë në Amok Casino. Ai ofron jackpote progresive dhe fikse me pagesa masive. Shuma aktuale e jackpot-it zakonisht shfaqet në pjesën e sipërme të lojës. Disa nga lojërat përfshijnë:

 • Fortune Reels
 • Treni i Orientit
 • Rrotullat Unicorn
 • Perlat e prosperitetit
 • Xhuxhët e fatit

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës vlerësohen më së miri në mesin e entuziastëve të kazinosë. Ky seksion është gjithmonë i mbushur me mijëra tituj në shumicën e kazinove në internet. Në Amok, ju keni akses në mbi 1000 lojëra tavoline me tema të ndryshme, linja pagese, madhësi bastesh, veçori bonusi dhe konfigurime rrotullash. Disa nga lojërat kryesore të tavolinës përfshijnë:

 • Blackjack Multihand
 • Ruletë 3D
 • Cribbage
 • Blackjack Evropian
 • Joker Poker

Kazino live

Lobi i lojës Amok nuk është i kufizuar në lojëra elektronike, blackjack dhe jackpots; lojtarët mund të zgjedhin gjithashtu nga një përzgjedhje unike e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ata mund të ndërveprojnë me krupierët e jetës reale që thërrasin të shtënat. Ekziston një veçori e bisedës anësore që e bën ndërveprimin unik. Ato përfshijnë:

 • Ruletë zhytëse
 • Rrufeja Baccarat
 • Kazino Hold'Em
 • Blackjack Grand VIP
 • Monopoly Live

Bonuses

Ju do të keni të drejtë për një relativisht modeste bonus mirëseardhjeje: 100 rrotullime falas – pa bast kur regjistroheni. Bonusi javor i kthimit të parave prej 10% është padyshim një ofertë fantastike bonus që me siguri duhet të tërheqë çdo lojtar të lartë. Bonuset e kazinove janë shumë të zakonshme në mesin e kazinove në internet. Zakonisht përdoret si një mjet marketingu për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur lojtarët ekzistues. Kazino online Amok ofron një Bonus Mirëseardhjeje për përdoruesit e saj të rinj si një paketë mikpritëse. Lojtarët mund ta aktivizojnë këtë bonus pasi të regjistrohen duke dërguar email në mbështetjen e klientit. Vjen me një depozitë minimale prej 10 €. Ju mund të rishikoni të gjitha kërkesat e basteve për çdo ofertë bonus nën T&C-të e bonusit. Lojtarët ekzistues mund të përfitojnë nga ofertat e tjera bonus për të rritur balancat e tyre. Ato përfshijnë:

 • Kthim parash javor
 • Rënie dhe fitore pragmatike

Languages

Kazino online Amok mbështet një numër të mirë gjuhësh. Kjo është bërë për të akomoduar lojtarë nga rajone të ndryshme të pjesës së saj të konsiderueshme të tregut. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të preferuara. Të gjitha gjuhët e disponueshme janë dominuese në vendet ku kazinoja online Amok është e licencuar. Ato përfshijnë:

 • anglisht
 • finlandez
 • suedeze
 • norvegjeze
 • frëngjisht

Countries

Pjesa e tregut të Amok përbëhet nga lojtarë që banojnë në rajone të ndryshme. Kjo kërkon nevojën për të pasur disa monedha të përbashkëta në këto rajone. Megjithatë, lojtarët mund të vendosin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen. Monedhat e mbështetura përfshijnë: 

 • Dollarë kanadezë
 • euro
 • Krona Norvegjeze
 • Krona suedeze

Promotions & Offers

Kazino online Amok ofron paketa të shkëlqyera bonus për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Bonuset ditore dhe javore janë përshtatur për të zgjeruar bankrollat e lojtarëve në mënyrë eksponenciale për t'u dhënë atyre një përvojë të qetë lojrash. Lojtarët mund të përdorin ofertat e bonusit dhe rrotullimet falas për të luajtur një koleksion të plotë të lojërave elektronike, jackpot-et dhe lojërat klasike të tavolinës si blackjack ose ruletë. 

Pse Amok Online Casino?

Amok është plotësisht i licencuar dhe është shqyrtuar dhe vlerësuar tërësisht në emër të onlinecasinorank.org. Kjo Kazino Online krenohet me grafikë të shkëlqyer dhe një përvojë të përgjithshme miqësore për përdoruesit, përveç sigurisë. Rishikimi ynë i kazinosë Amok thekson arsyen pse do të kënaqeni duke u çmendur në këtë faqe të mirë të lojrave. Luaj mbi 3000 lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike më të mira nga mbi 80 ofrues softuerësh. Shijoni përvojat emocionuese të kazinosë live dhe fitoni jackpotet më të mëdha.

Do të merrni kthim të çmendurisht të mirë parash javore për humbjet nga lojëra elektronike dhe shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta të specifikuara. Ju gjithashtu mund të fitoni çmime shtesë duke konkurruar në turne emocionues. Shtoni një përzgjedhje të madhe mënyrash pagese dhe mbështetje profesionale 24/7, dhe është e lehtë të kuptosh pse rishikuesit tanë të kazinosë Amok mendojnë se do të ishe i çmendur të mos luani këtu.

Software

Kazino online Amok ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino nga disa prej zhvilluesve kryesorë të programeve kompjuterike në treg. Gama e jashtëzakonshme e lojërave nuk do të ishte e disponueshme pa mbështetjen e shumë zhvilluesve të softuerit me reputacion. Këto studio kanë për detyrë të krijojnë lojëra kazino që do ta bëjnë të paharrueshme përvojën e lojërave të secilit lojtar. Përveç kësaj, lojtarët mund të renditin shpejt hollin e lojës duke përdorur ofruesit e programeve kompjuterike në opsionin "Kërko". 

Shumica e ofruesve të softuerit në kazino online Amok janë shumë të njohura në mesin e kazinove në internet. Ata mbajnë rekorde të shkëlqyera për zhvillimin e lojërave të jashtëzakonshme të kazinosë. Disa nga ofruesit më të mirë të softuerit përfshijnë:

 • Quickspin
 • Yggdrasil
 • NetEnt
 • Lojë pragmatike
 • iSoftBet

Support

Amok Online Casino mbështet klientët e saj përmes një lehtësie të bisedës live që është në dispozicion 24/7. Kjo ndihmon për t'u kujdesur për të gjithë lojtarët pavarësisht diferencës së tyre kohore. 

Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes emailit (support@amokcasino.com) ose telefononi. Përveç kësaj, seksioni FAQ ofron disa përgjigje të shpejta për pyetjet e përgjithshme në lidhje me pagesat, bonuset dhe lojërat.

Deposits

Kazino online Amok ofron opsione të shumta bankare të sigurta dhe të sigurta. Depozita minimale është 10 €. Lojtarëve u rekomandohet të përdorin të njëjtën metodë si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. 

Opsione të ndryshme bankare janë të disponueshme në vende të ndryshme. Disa nga metodat e njohura përfshijnë:

 • Karta Paysafe
 • Neteller
 • Jeton
 • MasterCard/Visa
 • Skrill
Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Interac
Jeton
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)