All In Casino

Age Limit
All In Casino
All In Casino is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

Themeluar në vitin 2021, All In Casino është një kazino e re e rangut më të lartë në industrinë e lojrave. Ajo ka një licencë për lojërat e fatit Curacao të lëshuar për kompaninë mëmë, Familypot BV Ajo ofron një gamë të gjerë lojërash kazino dhe tituj të drejtpërdrejtë tregtarësh. All In Casino vjen me një ndërfaqe interaktive dhe miqësore për përdoruesit, ku lojtarët mund të zgjedhin lojërat e tyre të preferuara, nga lojëra elektronike në lojëra elektronike live. Ka mbi 4000 lojëra të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh.  

Do të hasni lojëra nga PlaynGO, NetEnt, Pragmatic Play, Nolimit City dhe Ezugi. Lojtarët gjithashtu mund të shijojnë teknologjinë e nivelit të lartë që ofron veçori sigurie të nivelit ushtarak. Për të zbuluar të gjitha veçoritë e ofruara nga All In Casino, lexoni këtë përmbledhje deri në fund. 

Pse të luani fare në kazino?

All In Casino ofron paketa të shkëlqyera bonus për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Bonuset ditore dhe javore u mundësojnë lojtarëve të rrisin balancat e llogarisë së tyre dhe të eksplorojnë hollin e kazinosë. Ekziston një program VIP që ofron shpërblime të personalizuara dhe veçori të zakonshme në mesin e rrotulluesve të lartë.

All In Casino ofron një numër të shkëlqyer lojërash me veçori unike në holl, nga lojëra elektronike, jackpot dhe lojëra klasike tavoline si blackjack ose ruletë. Ky lob i gjerë i lojës mbështetet nga disa prej softuerëve kryesorë në treg. Për mbështetjen e klientit, ekipi i All In Casino përbëhet nga individë profesionistë të gatshëm për të ndihmuar lojtarët 24/7. Kazinoja gjithashtu reagon ndaj ankesave të lojtarëve në një përpjekje për të përmirësuar mjedisin e saj të lojërave All In Casino.

Games

All In Casino ka një koleksion mbresëlënës lojërash me mbi 3000 opsione plus. Në hollin e lojërave mund të gjeni lojëra të ndryshme nga kategoritë. Gjithashtu, ai ofron lojëra elektronike, lojëra live, lojëra jackpot, ruletë, blackjack dhe të tjera. Lojërat vijnë me grafika unike, shumëngjyrëshe, dinamike dhe veçori të tjera interesante.

Video Slots

Videoslot vijnë në një sërë temash që ju ofrojnë një përvojë të larmishme të lojrave. Një moment ju mund të rrotulloni rrotulla në Greqinë e Lashtë dhe në tjetrin, po luftoni me anije kozmike aliene në një raund bonus të vendosur në hapësirën e jashtme. Disa nga këto lojëra përfshijnë:

 • Mega Moolah
 • Romancë e pavdekshme
 • Shponi atë ari
 • Kasaforta e gradave
 • Thirrja e ujkut

Kazino live

Supozoni se dëshironi një përvojë më autentike. Në atë rast, ju mund të shikoni hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë All In Casino për një shans për të fituar një çmim më të madh të organizuar nga krupierë profesionistë. Mund t'i transmetoni të gjitha në cilësi të plotë HD nga çdo pajisje. Edhe pse e kufizuar, do të gjeni lojëra të njohura live si

 • Tigri i Dragoit
 • Ruletë klasike
 • Fuqia Blackjack
 • Mega shakaxhi
 • Salla e perëndive

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës janë më të vlerësuarat në mesin e entuziastëve të kazinosë në Kazino All In. Ky seksion është i mbushur me tema të ndryshme, linja pagese, madhësi bastesh, veçori bonusi dhe konfigurime rrotullash. Disa nga lojërat kryesore të tavolinës përfshijnë:

 • Poker me tre letra
 • Ruletë me marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Lëreni të hipë
 • Mbajtja e kazinosë`em 
 • Poker me katër letra

Lojëra të tjera

Lobi i lojës All In Casino nuk është i kufizuar në lojëra elektronike, jackpot dhe lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë; lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin nga lojërat e tjera unike të kazinosë. Të gjitha këto lojëra kanë rregulla të ndryshme, diapazon bastesh dhe pagesa. Të gjitha këto lojëra mund t'i gjeni në seksionin "Të gjitha lojërat" të gjitha në kazino. Ato përfshijnë:

 • Lecka deri në pasuri
 • Rrota e fatit
 • Gare me kuaj
 • Mbajtja e Teksasit`em
 • Rrota e parave

Bonuses

Bonuset e kazinove janë shumë të zakonshme në mesin e kazinove në internet. Zakonisht përdoret si një mjet marketingu për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur lojtarët ekzistues gjithashtu. All In Casino ofron një bonus mirëseardhjeje për përdoruesit e tyre të rinj si një paketë mikpritëse. Ai shpërblen një bonus 100% të ndeshjes deri në 777 € dhe 100 rrotullime falas. Lojtarët mund ta aktivizojnë këtë bonus pasi të regjistrohen duke dërguar email në mbështetjen e klientit. Vjen me një depozitë minimale prej 10 €. Kërkesat e basteve janë të moderuara në krahasim me bonuset e tjera të kazinosë në internet. Ju mund të rishikoni të gjitha kërkesat e basteve për çdo ofertë bonus nën T&C-të e bonusit. Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Orë të Gëzuara
 • Kthim parash javor
 • Loja e muajit

Ekziston një program VIP ku lojtarët mund të marrin një menaxher personal, promovime VIP dhe privilegje financiare.

Languages

All In Casino është një platformë shumëgjuhëshe që fokusohet te lojtarët nga vende të ndryshme. Për të akomoduar çdo lojtar, kazinoja mbështet disa gjuhë dominuese në vendet ku është e licencuar. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet gjuhëve të disponueshme me shumë lehtësi. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • anglisht
 • finlandez
 • italisht
 • polonisht
 • gjermanisht

Countries

Për shkak të tërheqjes ndërkombëtare, All In Casino i lejon lojtarët të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të ndryshme. Opsioni i monedhës bazohet në vendndodhjen; prandaj kazino do të zgjedhë monedhën e rekomanduar për ju. Ju mund të shikoni të gjithë listën e monedhave të disponueshme në opsionin Currency nën Taksonomitë. Këto monedha përfshijnë:

 • euro

Software

Koleksioni i shkëlqyer i lojërave nuk do të ishte i disponueshëm pa mbështetjen e zhvilluesve të shumtë me reputacion të softuerit. Këto studio kanë për detyrë të bëjnë lojëra kazino që e bëjnë të paharrueshme përvojën e lojërave të çdo lojtari. Përveç kësaj, lojtarët mund të renditin shpejt hollin e lojës duke përdorur ofruesit e programeve kompjuterike në opsionin "Kërko". 

Shumica e ofruesve të softuerit në All In Casino janë shumë të njohura në mesin e kazinove në internet. Ata mbajnë rekorde të shkëlqyera për zhvillimin e lojërave të jashtëzakonshme të kazinosë. Mos harroni, të gjitha lojërat në internet në All In Casino janë optimizuar për pajisje të shumta. Disa nga ofruesit më të mirë të softuerit përfshijnë:

 • Push Gaming
 • Yggdrasil
 • NetEnt
 • Lojë pragmatike
 • Quickspin

Support

All In Casino mbështet klientët e saj përmes një lehtësie të bisedës live që është në dispozicion 24/7. Kjo ndihmon për t'u kujdesur për të gjithë lojtarët pavarësisht diferencës së tyre kohore. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes emailit (support@allincasino.com). Përveç kësaj, seksioni FAQ ofron disa përgjigje të shpejta për pyetjet e përgjithshme në lidhje me pagesat, bonuset dhe lojërat

Deposits

Ndërsa platformat e tjera u ofrojnë kumarxhinjve opsione të kufizuara pagese, All In Casino siguron që klientët e saj të kenë mundësi të pafundme. Pagesat me kuletat elektronike përpunohen brenda një dite, ndërsa transfertat bankare dhe kartat e kreditit mund të zgjasin deri në 6 ditë. Përpara tërheqjeve, të gjithë lojtarët duhet të verifikojnë identitetin e tyre sipas politikave të KYC. mënyrat e pagesës, duke përfshirë:

 • Viza
 • Mastercard
 • EcoPayz
 • Transferta me tela
 • Interac
Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
AstroPay
AstroPay Card
Credit Cards
Crypto
Direct Bank Transfer
Ezee Wallet
Jeton
MuchBetter
Neosurf
Zimpler
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Kili
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (28)