Rishikimi i kazinosë 96M

Age Limit
96M
96M is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

96M

Tregu aziatik po shfaqet si një qendër e lulëzuar për entuziastët e lojërave në internet. Është shumë popullor në mesin e lojtarëve të Singaporit dhe Malajzisë. Ndërsa tregu zhvillohet, 96M Casino po bëhet shpejt një zgjedhje kryesore për lojtarët aziatikë që kërkojnë të përfitojnë nga kazinotë gjithëpërfshirëse në internet. Kazinoja e sapokrijuar 96M krenohet me një ndërfaqe të mirëorganizuar dhe miqësore për përdoruesit.

Përveç kësaj, lojtarët e kanë renditur 96M Casino si një nga kazinotë më miqësore në internet për shkak të mbështetjes miqësore të klientit dhe mënyrave të shumta të pagesës. Sado mikpritëse që mund të jetë, 96M Casino ofron bonuse dhe promovime të shumta të mira.

Shënim:

Ky rishikim i Kazinosë 96M do të diskutojë në detaje shumicën e këtyre veçorive.

96M Casino ka një bibliotekë mbresëlënëse lojërash me një koleksion të gjerë kazino dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Këto lojëra mundësohen nga disa prej zhvilluesve të lojërave të rangut më të lartë në botë, si Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming dhe Evolution Gaming. Meqenëse faqja e internetit është zhvilluar duke përdorur gjuhën më të fundit të programimit HTML5, ajo është e pajtueshme me pajisjet mobile.

96M Casino mbështet disa nga kriptovalutat e njohura në krye të monedhave të zakonshme në vendet e Azisë. Lojtarët mund të shijojnë një sërë bonusesh dhe promovimesh bujare, si dhe një program VIP që shpërblen lojtarët më besnikë. Së fundmi, 96M Casino përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL për të siguruar të dhënat e lojtarit.

Total score8.0
Përfitimet
+ Pranon metodën e portofolit elektronik! Duitnow!
+ 1% zbritje e pakufizuar në para
+ Jacky Wu si 96M's është ambasadori global i markës!

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (9)
Baste falas
Bonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Kineze
Malajziane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
BaccaratBaste sportiveBlackjack
Futboll
LotariaPokerSlotat
Sportet virtuale
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Bank transfer
Crypto
DuitNow
E-wallets
Eezie Pay
Instant bank transfer
Local/Fast Bank Transfers
QR Code
Touch N Go
MonedhatMonedhat (2)
Dollari i Singaporit
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (2)
Malajzia
Singapor
SoftwareSoftware (15)