888 Casino - Withdrawals

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Withdrawals

Opsione të ndryshme tërheqjeje janë në dispozicion në 888 Casino. Duhet të jeni të kujdesshëm kur bëhet fjalë për tërheqjet sepse jo çdo opsion mund të jetë i disponueshëm për ju bazuar në vendndodhjen tuaj. 

Mënyra më e mirë për të gjetur se cili opsion është i disponueshëm për ju është të krijoni një llogari dhe më pas të vizitoni arkëtarin. Këto janë opsionet e disponueshme për tërheqje që ofron kazinoja:

 • Viza
 • MasterCard
 • Kartat e debitit lokal
 • Apple Pay
 • iDebit
 • Neteller
 • PayPal
 • Paspagesë
 • Skrill
 • Paratë në ueb
 • Transferta me tela
 • Qiwi Visa Virtual

Koha e tërheqjes

Pasi të bëni një kërkesë për tërheqje, ato përpunohen brenda tre ditëve të punës. Anëtarët VIP mund të shqyrtojnë kërkesat e tyre brenda një dite. Nëse dëshironi, përpara se të përpunohet tërheqja, mund të anuloni kërkesën tuaj për tërheqje dhe t'i ktheni paratë në bilancin tuaj. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer që ju lejon të luani për para të vërteta pa pasur nevojë të bëni një depozitë të re. Pasi statusi i tërheqjes suaj të shënohet si 'i përpunuar', nuk do të mund të ndryshoni asgjë këtu.

Bonusi i tërheqjes

Të gjitha paratë e bonusit kanë kërkesa për bast që duhet t'i plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Lajmi i mirë kur bëhet fjalë për 888 Casino është se kërkesat e basteve nuk janë të mëdha si në kazinotë e tjera. Ju duhet të luani me paratë e bonusit 30 herë përpara se të bëni një tërheqje të ndonjë fitimi. Për më tepër, lojtarët kanë 90 ditë për të përmbushur kërkesat e "playthrough", që është më shumë se kohë e mjaftueshme për të luajtur me paratë e bonusit.

Duhet të jeni tepër të kujdesshëm kur merrni para bonus nga kazino. Së pari ju duhet të kaloni nëpër termat dhe kushtet dhe të siguroheni që i kuptoni plotësisht ato. Kur merren parasysh kushtet, është shumë e rëndësishme të përmendet se lojëra të ndryshme kontribuojnë në mënyra të ndryshme drejt kërkesave të basteve. Lajm i mirë kur bëhet fjalë për 888 Casino është se të gjitha lojërat kontribuojnë në kërkesat e basteve, sigurisht me tarifa të ndryshme.

Nëse jeni njohur me politikat e ndryshme të kazinove, ndoshta e dini se ka kazino ku vetëm lojëra elektronike llogariten në kërkesat e basteve. Këtu është një listë e kontributit të basteve të lojërave të ndryshme:

· Ruleta kontribuon 20% në kërkesat e basteve, pa lojërat live.

· Blackjack kontribuon 10% në kërkesat e basteve, duke përfshirë lojërat live.

· Slots kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.

· Video dhe lojërat klasike të pokerit video kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve.

· Lojërat Hi-Lo kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.

· Kartat Gërvishtëse dhe Lojërat Arcade kontribuojnë 20% drejt kërkesave të basteve.

· Kazino Poker kontribuon 10% në kërkesat e basteve, pa lojën live.

· Lojërat me zare kontribuojnë 5% në kërkesat e basteve.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja në 888 Casino është shumë e lehtë, mjafton të ndiqni hapat e thjeshtë: · Zgjidhni 'Arkëtarin'. · Klikoni në skedën 'Tërheqja' · Futni shumën që dëshironi të tërhiqni · Zgjidhni mënyrën e preferuar të tërheqjes · Klikoni 'Tërheqje' për të përfunduar transaksionin.

Monedhat

Këto janë monedhat e mëposhtme që mund të përdorni për të bërë një tërheqje:

 • Krona Danimarke
 • euro
 • Paund Britanik
 • Krona suedeze
 • dollarë amerikanë
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)