Rishikimi i kazinosë 888 Casino - Tips & Tricks

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Tips & Tricks

Shumëçka ka ndryshuar në industrinë e kazinove online që nga fillimi. Për shembull, lojërat e 10 viteve më parë duken kaq të ndryshme tani në krahasim me ato të rejat. Kazinotë online kanë ndryshuar në 4 fusha kryesore dhe ato janë si më poshtë:

Kazinotë në internet janë të sigurta dhe të lehta sot – Falë internetit sot, lojtarët janë të fuqizuar të ndajnë përvojën e keqe që kanë me çdo kazino. Pra, në përgjithësi kazinotë që nuk i trajtojnë lojtarët e tyre në mënyrë të drejtë, nuk zgjasin shumë. Ne ju këshillojmë që t'i përmbaheni gjithmonë markave të njohura të rregulluara dhe nuk do të keni asnjë problem.

Argëtimi së pari – Lojërat në ditët e sotme janë kaq argëtuese. Ato ofrojnë më shumë veçori dhe nivele komplekse që janë më sfiduese. Mendoni për aktivitetin tuaj të preferuar dhe ndoshta ka një lojë në lidhje me të. Për më tepër, lojërat me transmetim të drejtpërdrejtë me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të nivelit të lartë dhe ju duhet t'i provoni ato.

Më shumë fitore – Interesi për jackpot-et është në rritje, kështu që ka gjithnjë e më shumë lojëra që ofrojnë jackpot të ndryshme për lojtarët e tyre. Xhekpoti më i lartë i fituar në internet deri më tani është 17.3 milionë dollarë.

Nuk ka nevojë të shkarkohet – Në një moment ju duhej të shkarkoni softuerin e kazinosë për të luajtur. Tani, kjo është një gjë e së kaluarës. Ju mund t'i luani lojërat tani në celularin, tabletin ose laptopin tuaj nëpërmjet shfletuesit tuaj.

Gabimet më të zakonshme në Blackjack

Blackjack është një lojë shumë e lehtë për t'u luajtur. Ju ndoshta keni parë se mund të jetë mjaft fitimprurës edhe në disa filma. Pra, keni vendosur ta provoni, dhe pse jo? Epo, nëse arrini të shmangni këto 7 gabime të zakonshme, nuk do të keni asnjë problem kur luani Blackjack:

Lexoni shkronjat e imta – Vendimi i parë që duhet të merrni kur vendosni të luani Blackjack është të gjeni se ku të uleni. Nuk po flasim për një vend në tryezë, por për vetë tryezën. Kjo do të thotë që ju duhet të gjeni tabelën që ofron pagesa më të larta. Pagesa shkruhet me shkronja të mëdha në tavolinë ose vendoset në një tabelë në të djathtë të tregtarit.

Një tjetër gjë që duhet mbajtur parasysh është të gjeni një tabelë që ka bastin minimal më të ulët. Le të jemi të sinqertë, nëse jeni fillestar ju duhet pak praktikë dhe nuk dëshironi që kjo të jetë një përvojë e kushtueshme. Ka tabela që kanë rregulla që nuk i lejojnë lojtarët të fitojnë kaq lehtë. Pra, për këtë arsye ju duhet të lexoni të gjitha rregullat e lojës përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.

Mësoni shenjat – Kur luani Blackjack, duhet të mësoni shenjat për të gjitha lëvizjet. Nuk mund t'i thuash thjesht tregtarit 'Më godit', duhet t'i tregosh. Në rast se ka një problem, gjuha e shenjave është dëshmi për kamerat e vëzhgimit për qëllimin e lojtarit. Për 'Hit' ju duhet të gërvishtni tabelën me gishtin tregues. Për të 'qëndruar' ju duhet të tundni dorën mbi letra. Për të "Dyfishuar" ju duhet të vendosni paratë tuaja dhe të ndezni shenjën numër 1. Për të ndarë një palë, duhet të përputheni saktësisht me bastin tuaj origjinal dhe të bëni një V me dy gishtat e parë.

Aces të ndërlikuar – Duhet të jeni tepër të kujdesshëm kur bëhet fjalë për Aces. Ata kanë dy vlera 1 dhe 11. Pra, nëse nuk jeni të sigurt për totalin tuaj, duhet të pyesni shitësin dhe ai do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë. Një 'dorë e butë' është kur Asi llogaritet si 11, dhe një 'dora e fortë' është kur Asi llogaritet si 1.

Mos u trego – Lojtarët që pëlqejnë të tregohen me aftësitë e tyre dhe të paguajnë me më shumë se sa mund të përballojnë, thjesht përpiqen t'u bëjnë përshtypje miqve dhe të huajve, kryesisht pa fat. Ju duhet të gjeni ritmin tuaj dhe t'i përmbaheni atij, veçanërisht kur jeni duke filluar. Ju duhet t'i mbani bastet tuaja në minimum, dhe nëse humbni paratë që keni menduar për të luajtur, atëherë duhet të bëni një pushim nga loja.

Blackjack nuk është një sport ekipor – Kur ka më shumë lojtarë në tryezë, ata besojnë se duhet të luajnë së bashku për të mposhtur tregtarin. Ju nuk duhet të ndiqni këtë rregull dhe thjesht duhet t'i kushtoni vëmendje letrave tuaja dhe të luani sipas një strategjie bazë. Nëse jeni fillestar, atëherë këtu është një strategji e thjeshtuar për ju:

· Qëndroni gjithmonë fort 17.
· Nëse karta me fytyrë lart e tregtarit është 7 deri në Ace, duhet të tërhiqni derisa të merrni të paktën 17.
· Nëse karta me fytyrë lart e tregtarit është 2 deri në 6, duhet të qëndroni në 12 ose më shumë.
· Nëse vlera e dorës suaj është 11, ju duhet të dyfishoni kur letra me fytyrë lart e tregtarit është çdo gjë tjetër veç Ace.
· Kur dy letrat tuaja të para janë gjithsej 10, duhet të dyfishoni kur karta e kthyer nga tregtari është 2 deri në 9.
· Gjithmonë ndani Aces dhe 8s.
· Asnjëherë mos merrni sigurim.

Argëtohuni – Ideja kryesore pas Blackjack-ut, apo ndonjë loje tjetër, është të argëtoheni. Kur ndiqni strategjinë e thjeshtuar, do të përmirësoni shanset tuaja për të fituar dhe mund të përfundoni me disa para shtesë në xhepin tuaj. Mos harroni se shtëpia ka një avantazh dhe pa marrë parasysh se sa shumë luani kazino do të jetë gjithmonë një hap përpara. Jini të zgjuar kur luani, përpiquni të shijoni udhëtimin dhe mos luani kurrë me paratë që nuk mund t'i përballoni.

Këshilla për zgjidhjen e problemeve kur nuk mund të tërhiqeni

E gjithë ideja pas luajtjes së lojërave të kazinosë është të fitoni disa para dhe të bëni tërheqje parash. Ndonjëherë, edhe nëse ndiqni të gjitha këshillat, nuk mund të bëni një tërheqje. Para se të vendosni të kontaktoni mbështetjen e klientit, duhet të kontrolloni së pari disa gjëra:

· Nuk mund të bëni tërheqje nëse keni një bonus aktiv. Duhet të siguroheni që i keni përmbushur të gjitha kërkesat e basteve për çdo bonus që keni marrë në 888 Casino. Gjithmonë lexoni termat dhe kushtet përpara se të pranoni një bonus të caktuar.
· Kontrolloni nëse llogaria juaj është verifikuar. Pasi të regjistroheni në kazino, do të merrni një email me një lidhje që duhet të klikoni.
· Sigurohuni që të keni para të mjaftueshme për të bërë një tërheqje. Çdo mënyrë pagese ka një shumë minimale tërheqjeje dhe nëse keni më pak se kaq, nuk mund të bëni një tërheqje.

Pasi të keni TË VËRTETË gjithçka dhe problemi të vazhdojë, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe agjentët do t'ju ndihmojnë në çdo mënyrë që munden.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)