Rishikimi i kazinosë 888 Casino - Software

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Software

Falë ofruesve të shumtë të programeve kompjuterike, ne kemi parë transformimin e kazinove me bazë tokësore në lojëra dixhitale. 888 Casino është krenare që ofron lojëra nga 5 ofrues softuerësh kryesorë të klasit botëror si NetEnt, Playtech, Dragonfish, Novomatic dhe Evolution Gaming.

NetEnt – NetEnt është padyshim emri më i njohur në industrinë e kazinosë. Lojërat e tyre janë me grafikë të nivelit të lartë që do t'ju lënë pa fjalë. Aktualisht ata kanë më shumë se 700 talente krijuese në ekipin e tyre që punojnë pa u lodhur për të krijuar diçka që nuk është parë më parë. Ata ofrojnë produktet e tyre në më shumë se 100 kazino në mbarë botën dhe kanë disa nga lojërat më të mira në repertorin e tyre. Deri më tani ata kanë fituar disa nga çmimet më prestigjioze dhe nuk ka dyshim se do të mbeten lider në treg edhe në të ardhmen.

Playtech – Playtech është lojtari më i fuqishëm në lojërat e fatit në internet që nga viti 1999. Si një nga ofruesit pionierë të programeve kompjuterike të lojërave të kazinosë, ata ofrojnë zgjidhjen më të mirë për çdo kazino. Ata e marrin seriozisht punën e tyre dhe ofrojnë zgjidhje për lojërat celulare, bastet sportive, lojërat e kazinosë, vetëm për të përmendur disa. Aktualisht ato ofrojnë më shumë se 600 lojëra dhe janë të licencuara me kompani si NBC, Marvel, Universal, MGM dhe HBO.

Dragonfish – Ky ofrues softuerësh u krijua për të vepruar si një partner strategjik i 888 Casino për të ndihmuar në rritjen e biznesit. Dragonfish është një kompani e pavarur plotësisht e licencuar dhe e çertifikuar në juridiksione të shumta, duke përfshirë Komisionin e Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar.

Novomatic – Ofruesi numër një i softuerit të kazinosë në Evropë është Novomatic. Kjo është një nga kompanitë më të mëdha të teknologjisë së lartë që u themelua në vitin 1980 dhe sot ofron shërbimet e saj në më shumë se 80 vende të botës. Ata ofrojnë lojëra të ndryshme për t'u kujdesur për shijen e të gjithëve. Disa nga titujt e tyre më të njohur përfshijnë Mega Joker, Lucky Lady's Charm, Lord of the Ocean, Chicago dhe shumë të tjera.

Evolution Gaming – Falë Evolution Gaming ne mund të shijojmë lojëra kazino live në çdo kohë që duam. Disa nga kazinotë më prestigjioze përdorin pikërisht këtë ofrues të softuerit për të fuqizuar platformën e tyre të kazinosë live.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)