Rishikimi i kazinosë 888 Casino - Payments

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Payments

Metodat më të njohura të pagesës që njihen si nga kazinotë në mbarë botën ashtu edhe nga lojtarët janë Skrill, Neteller dhe PayPal.

Lajmi i mirë është se të gjitha këto metoda janë të disponueshme në 888 Casino dhe ju mund t'i përdorni ato për të bërë depozita dhe tërheqje.

888 Casino

Rregullat e marrjes së parave

888 Casino bën çmos për të ofruar një shërbim vërtet superior dhe ata bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për të siguruar që kërkesa juaj për tërheqje të përpunohet sa më shpejt që të jetë e mundur. Kur fitoni më shumë se 30,000 dollarë, kazinoja rezervon të drejtën të arkëtojë shumën në këste të kufizuara.

Anëtarëve mund t'u kërkohet të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të bëjnë një tërheqje. Procesi i vlefshmërisë është thelbësor në parandalimin e mashtrimit në internet. Për të vërtetuar identitetin tuaj, mund të përdorni dokumentet e mëposhtme:

ID fotografike – Mund të dërgoni një kopje të ID-së tuaj aktuale fotografike. Kjo mund të jetë pasaporta, patentë shoferi ose ID-ja juaj kombëtare. Është e rëndësishme të theksohet se kazino kërkon që ju të dërgoni një kopje nga faqja ku ndodhet fotografia juaj.

Duhet të siguroheni që emri, fotografia dhe nënshkrimi juaj të jenë të dukshme.

Kartë krediti ose debiti – Duhet të dërgoni një kopje të pjesës së përparme dhe të pasme të kartës që keni përdorur për të financuar llogarinë tuaj. Sigurohuni që të gjitha detajet të jenë qartë të dukshme dhe për arsye sigurie duhet të mbuloni tetë numrat e mesëm në pjesën e përparme të kopjes së kartës dhe kodet e sigurisë 3 shifrore në pjesën e pasme të kartës.

Dëshmi e adresës – Për të vërtetuar adresën tuaj, mund të dërgoni një faturë të fundit të shërbimeve ose një deklaratë të kartës së kreditit. Ky duhet të jetë një dokument që tregon emrin dhe adresën tuaj siç janë regjistruar në llogarinë tuaj.

Dokumentacion i noterizuar – Dokumentet që dërgoni duhet të vërtetohen nga një avokat i kualifikuar dhe të nënshkruhen dhe vulosen si provë legjitimiteti.

Në disa raste mund t'ju kërkohet të dërgoni një kombinim dokumentesh në varësi të mënyrës së pagesës që keni përdorur. Një gjë shumë e rëndësishme që duhet të mbani mend është se duhet të përdorni të njëjtën metodë që keni përdorur për të bërë një depozitë, për të bërë një tërheqje.

Paratë e pjesshme jashtë

Funksioni i nxjerrjes së parave ofron kënaqësi të madhe dhe ka të bëjë me menaxhimin e rrezikut. Ju ose mund të prisni që basti juaj të përfundojë deri në fund ose mund të merrni fitimet e garantuara përpara se të përfundojë loja.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)