888 Casino - Mobile

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Mobile

Aplikacioni celular 888 Casino është i disponueshëm për lojtarët që posedojnë lloje të ndryshme smartphone. Këtu është një udhëzues i thjeshtë se si të shkarkoni aplikacionin nëse keni një pajisje Android:

  • Para se të filloni të shkarkoni aplikacionin, duhet të ndryshoni cilësimet. Për ta bërë këtë, duhet të shkoni te Settings>Security>Punknown Sources>Allow>OK.
  • Klikoni në butonin 'Shkarko' dhe konfirmoni duke klikuar 'OK'.
  • Klikoni në skedarin .apk pasi të keni rrëshqitur menynë e sipërme poshtë.
  • Zgjidhni "Instaluesin e paketës".
  • Kliko 'Instalo'

888 Casino

Kur përdorni aplikacionin, për përvojë më të mirë duhet të zgjidhni variantin horizontal i cili do të maksimizojë madhësinë e ekranit. Në këtë pikë ka vetëm 16 lojëra të disponueshme në aplikacion dhe disa nga më të njohurat janë Starburst, Black Jack dhe Casino Reels.

Mund të bëni lehtësisht një depozitë duke përdorur aplikacionin tuaj celular dhe të kërkoni gjithashtu pagesa. Thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe hyni në zonën e Zyrës së Biletave.

Shkarkimi i aplikacionit për përdoruesit e iOS është gjithashtu i thjeshtë. Lojtarët duhet të jenë të paktën 17 që të mund ta shkarkojnë atë. Aplikacioni mund të gjendet në gjuhë të ndryshme duke përfshirë frëngjisht, kinezisht, spanjisht, gjermanisht, italisht dhe anglisht. Ky aplikacion celular ka 50 lojëra kazino me para të vërteta në dispozicion në këtë pikë. Për më tepër, lojtarët janë në gjendje të luajnë lojërat më të mira të jackpot-it, duke përfshirë Milionaire Genie.

Aplikacioni ofron mbështetje për klientët që është gjithmonë në dispozicion në rast se keni ndonjë pyetje ose keni nevojë për ndihmë për të zgjidhur ndonjë problem. Lojtarët e rinj mund të regjistrohen lehtësisht në aplikacion, si dhe lojtarët e vjetër mund të identifikohen në llogarinë e tyre dhe të shijojnë lojërat e tyre të preferuara kur të duan. Duam të theksojmë se aplikacioni celular është plotësisht i sigurt për t'u përdorur. Për të shkarkuar aplikacionin, duhet të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

· Shkoni te iTunes dhe gjeni aplikacionin 888 Casino · Klikoni në ikonën dhe shkarkimi do të fillojë · Prisni që aplikacioni të përfundojë instalimi · Hapni aplikacionin dhe është gati për t'u përdorur.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)