888 Casino - Live Casino

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Live Casino

Kur jeni duke kërkuar për një përvojë autentike të kazinosë në internet, atëherë duhet të provoni lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Në 888 Casino mund të gjeni tavolina Roulette, Blackjack dhe Poker saktësisht të njëjta me ato në një kazino të vërtetë me bazë tokësore. 

Veprimi transmetohet drejtpërdrejt në ekranin tuaj, kështu që nuk keni nevojë të jeni fizikisht të pranishëm për të bashkëvepruar me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe për të shijuar një ose dy lojëra.

888 Casino

Nëse dëshironi, mund të ndërveproni me tregtarët dhe t'i pyesni ata çdo gjë në lidhje me lojën. Ata kanë përvojë dhe kanë njohuri të mëdha për lojërat e kazinosë.

Përdorni aplikacionin e bisedës live për të komunikuar jo vetëm me tregtarin, por edhe me lojtarët e tjerë, nëse ka të tillë. Tregtarët e drejtpërdrejtë do t'ju informojnë gjithashtu nëse ka ndonjë promovim dhe shpërblim të vazhdueshëm që mund të përfitoni.

Blackjack live

Nëse jeni adhurues i Blackjack, atëherë do të shijoni dhomën e re ekskluzive Live Blackjack. Tabelat e blackjack live përfshijnë:

 • 888 XTRA
 • 888 Plus
 • 888 VIP
 • 888 Luaj

Pasi të uleni, një tregtar miqësor ju përshëndet dhe do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë gjatë gjithë lojës. Loja transmetohet drejtpërdrejt në pajisjen tuaj në cilësi të gjallë HD. Çdo dorë lëviz shpejt dhe pa probleme sikur po luani në një kazino të vërtetë.

Dhe meqenëse 888 Casino është pionieri kur bëhet fjalë për blackjack live, kjo do të thotë që të gjitha opsionet tuaja të preferuara të basteve do të jenë gati dhe gati për t'u përdorur.

Ju mund të luani blackjack klasik ose mund të gjeni një variant që është më sfidues dhe ofron disa, le të themi baste anësore që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni shpejt ekuilibrin tuaj. Lajmi i mirë është se tani mund të luani blackjack live edhe në pajisjen tuaj celulare.

Si të luani blackjack

Për të fituar në Blackjack ju duhet të keni një dorë që është më e lartë se dora e tregtarit, por nuk shkon më e lartë se 21. Dora më e mirë është sigurisht 'Blackjack'. Kjo është kur ju keni një shumë prej 21 me dy letrat e para që shpërndahen.

Kur luan Blackjack, pa marrë parasysh sa lojtarë ka në tryezë, ju luani kundër tregtarit dhe jo kundër lojtarëve të tjerë. Le të shohim disa nga rregullat themelore të Blackjack:

 • Loja luhet me 8 kuverta
 • Tregtari qëndron gjithmonë në 17
 • Ju mund të dyfishoni çdo 2 letra fillestare
 • Ju mund të ndani kartat fillestare me vlerë të barabartë
 • Ju lejohet vetëm një ndarje për dorë
 • Ju mund të merrni vetëm një kartë për çdo Split Ace
 • Nuk ju lejohet të dyfishoni pas një ndarjeje
 • Kur karta me fytyrë lart e tregtarit është Ace, ju lejohet të merrni Sigurimin
 • Blackjack paguan 3:2
 • Sigurimi paguan 2:1
 • Lojë me shtytje kur duart lidhen

Kur dëshironi të bashkoheni me një tabelë specifike, thjesht duhet të klikoni ikonën për atë tabelë. Pjesa që shfaqet në tabelë tregon numrin e vendeve të zëna. Pra, për shembull, nëse shihni 4/7, kjo do të thotë se vetëm 4 vende janë të zëna nga 7, kështu që ju pret një vend i lirë.

Rregullat

 • Loja e Blackjack organizohet nga tregtari dhe mund të ketë vetëm 7 lojtarë për një lojë.
 • Blackjack luhet me 8 kuverta letrash
 • Kartat nga 2 deri në 10 vlejnë vlerën e tyre nominale
 • Kartat e fytyrës vlejnë 10
 • Aset vlejnë 1 ose 11
 • Pasi të ketë skaduar koha e basteve, tregtari shpërndan një kartë të hapur për secilin lojtar dhe për veten e tyre. Letra e dytë shpërndahet me fytyrë lart për secilin lojtar dhe me fytyrë poshtë tregtarit. Ju mund të shihni vlerën e dorës suaj fillestare të shfaqur pranë kartave tuaja.

Sigurimi

Kur karta me fytyrë lart e tregtarit është një Ace, ju mund të blini sigurim. Shuma e sigurimit është e barabartë me gjysmën e bastit tuaj kryesor, dhe basti i sigurimit paguhet veçmas nga basti në dorën tuaj.

Pasi bastet të zgjidhen përsëri, tregtari kontrollon kartën e tij me fytyrë poshtë për të parë nëse ata kanë një Blackjack, nëse nuk e bëjnë loja vazhdon. Kur tregtari ka blackjack, por ju nuk e keni, atëherë dora e tregtarit fiton.

Kur ju dhe tregtari keni të dy blackjack, atëherë loja përfundon me një shtytje dhe basti juaj kthehet. Kur karta me fytyrë lart e tregtarit është një kartë dhjetë ose fytyrë, atëherë nuk ju lejohet të blini sigurim dhe tregtari nuk do ta kontrollojë kartën e tij me fytyrë poshtë.

Dyfishoni poshtë, Goditni ose Qëndroni

Pasi të keni marrë dy letrat tuaja, ju keni ende mundësinë për të përmirësuar vlerën e dorës tuaj. Këto janë gjërat e mëposhtme që mund të bëni:

Dyfisho Poshtë – Kur vendosni të dyfishoni, do të dyfishoni bastin tuaj dhe do t'ju jepet vetëm një kartë shtesë.

Goditi – Mund të godisni më shumë se një herë kur luani Blackjack. Kjo do të thotë që ju mund të merrni karta shtesë, aq sa dëshironi, për të përmirësuar vlerën e dorës tuaj.

Qëndroni – Kur vendosni të qëndroni në këmbë, kjo do të thotë se nuk keni nevojë për më letra dhe jeni të kënaqur me vlerën e dorës që keni tashmë.

Ndarë – Kur vendosni të ndaheni, kjo do të thotë që keni një palë letra me vlerë të barabartë. Ju mund të ndani çiftin dhe të përfundoni me dy duar të veçanta, secila me një bast të veçantë të barabartë me bastin tuaj kryesor.

Përsëri, ju mund të përmirësoni vlerën e secilës prej duarve tuaja duke marrë letra shtesë përpara se të vendosni të qëndroni në këmbë. Një rregull i rëndësishëm që duhet të mbani mend është se do të merrni vetëm një kartë shtesë për dorë nëse ndani një palë Aces.

Kur shuma e dorës suaj tejkalon 21, ju dështoni dhe e humbni bastin tuaj në atë dorë. Ekzistojnë disa rregulla që tregtari duhet të ndjekë gjithashtu. Ata gjithmonë duhet të godasin në një dorë 16 ose më pak dhe ata gjithmonë duhet të qëndrojnë në një dorë të butë 17 ose më shumë.

Loja Live Blackjack përfshin baste opsionale anësore si Perfect Pair dhe 21+3. Ju mund të vendosni baste anësore në kombinim me bastet tuaja të zakonshme për një shans për të fituar më shumë.

Çiftet e përsosura – Basti i çifteve të përsosura ju jep mundësinë për të fituar nëse dy letrat tuaja të para janë një palë. Ekzistojnë tre lloje çiftesh dhe secila ka një pagesë të ndryshme.

· Ju keni një çift të përsosur kur keni dy letra të të njëjtit kostum. Pagesa për këtë dorë është 25:1.

· Ju keni një palë me ngjyra kur keni dy letra me kostume të ndryshme të së njëjtës ngjyrë. Pagesa për këtë dorë është 12:1.

· Ju keni një çift të përzier kur keni dy letra me kostume të ndryshme. Pagesa për këtë dorë është 6:1. Bast 21+3 – Ky bast ju jep mundësinë për të fituar kur dy letrat tuaja plus letra e lart e tregtarit rezultojnë në një nga kombinimet e mëposhtme:

· Udhëtime të përshtatshme është kur keni një treshe identike, le të themi 3 Kings of Spades. Pagesa për këtë dorë është 100:1

· Straight Flush është kur keni të njëjtin kostum në sekuencë numerike. Pagesa për këtë dorë është 40:1

· Tre të një lloji është kur keni letra me të njëjtën vlerë, por kostume të ndryshme. Pagesa për këtë dorë është 30:1

· Drejt është kur keni letra në sekuencë numerike, por kostume të ndryshme. Pagesa për këtë dorë është 10:1

· Flush është kur keni letra me të njëjtin kostum. Pagesa për këtë dorë është 5:1

Ruletë e drejtpërdrejtë

Në 888 Casino do të gjeni lojërat më të mira të ruletës live të krijuara për të ofruar përvojën përfundimtare të njëjtë me atë që do të kishit nëse do të luanit në një kazino me bazë tokësore. Këto janë tavolinat e ruletit që mund të gjeni në 888 Casino:

· Ruletë 888 · Ruletë gjithëpërfshirëse · Ruletë rubin · Ruletë automatike · Ruletë me shpejtësi

Në kazinotë në të gjithë botën, tavolina e ruletës është shumë e ngjashme. Është mirë të njihni tabelat e ruletit përpara se të filloni të luani lojën. Ka dy pjesë ku pjesa e parë është rrota dhe pjesa e dytë është vendosja e tavolinës.

Ka rrota të ndryshme rulete që ofrojnë shanse të ndryshme. Numri më i lartë në tryezën e ruletës është i njëjtë në çdo rrotë, por zerot janë ato që e bëjnë këtë lojë më të vështirë për të fituar.

Rrota evropiane, dhe ajo më e njohura, ka 37 lojëra elektronike. Numri më i lartë në tavolinën e ruletës është 36 dhe më i ulëti është 0. Nëse keni zgjedhur këtë lojë duhet të dini se shanset janë më shumë në favorin tuaj, dhe sigurisht që ka më pak për shtëpinë.

Tabela e ruletës amerikane ka 38 lojëra elektronike. Numri më i lartë në tryezën e ruletit është përsëri 36, por ka një zero të vetme dhe një zero të dyfishtë. Skaji i shtëpisë në këtë lojë është shumë më i lartë se ai në rrotën evropiane, kështu që njerëzit zakonisht e shmangin këtë lojë.

Pasi të vendosni bastet tuaja, rrota rrotullohet në një drejtim dhe një top i vogël i bardhë rrotullohet në një tjetër. Nëse topi bie në bastin tuaj, ju fitoni, nëse jo, atëherë duhet të përgatiteni për bastin tuaj të ardhshëm. Ka xhepa të zi dhe të kuq me numra, të cilët nuk janë në ndonjë renditje të veçantë. Zero dhe zeroja e dyfishtë janë në xhepat e gjelbër.

Pasi të dini paraqitjen e rrotës së ruletës, jeni gati të vendosni baste. Ka baste të brendshme, të cilat janë ato që do t'ju sjellin më shumë para dhe vendosen ose në numra individualë ose në kombinime numrash individualë. Këto baste vendosen në katrorët që janë të shënuar qartë në tavolinë.

Bastet e jashtme ofrojnë më shumë larmi. Këto janë bastet që kanë më shumë gjasa të ndodhin, por që nuk paguajnë aq shumë. Njerëzit shpesh zgjedhin këto baste sepse zakonisht nuk duan të humbasin të gjitha paratë e tyre menjëherë.

Në këtë mënyrë ata të paktën marrin ndjenjën e lojës për një kohë. Në bastet e jashtme mund të vini bast në grupin e parë, të dytë ose të tretë me dymbëdhjetë numra. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një kolonë dhe të shpresoni që një numër i asaj kolone do të përputhet me numrin mbi të cilin do të bjerë topi. Ju gjithashtu keni mundësinë të vini bast për ngjyrën këtu, të kuqe ose të zezë.

Gjithashtu mund të vini bast nëse topi do të bjerë në numër tek apo çift. Zerot konsiderohen si numra individualë, pasi mund të vendosni një bast edhe në fushën e gjelbër.

Ju mund t'i vendosni bastet tuaja në numrin më të lartë në tryezën e ruletit ose më të ulëtin dhe shpresoni që numri juaj të jetë ai. Ata thonë se nëse doni të fitoni në këtë lojë, duhet të jeni shumë të durueshëm dhe të vendosni baste në numrat që kanë shanset më të mira.

Nëse nuk jeni person i durueshëm, atëherë kjo nuk është një lojë për ju. Nëse dëshironi të fitoni në ruletë, duhet të keni njohuri bazë se si funksionon loja dhe si ta luani atë. Duhet të përgatiteni që nuk do të ketë një fitore të madhe në rrotullimin e parë. Ju mund të fitoni diçka të vogël, dhe ndonjëherë mund të humbni edhe diçka.

Kur ke mundësi, gjithmonë ke zgjedhur versionin evropian sepse ofron shanse më të mira se ruleta amerikane. Do të shihni që bastet minimale janë më të mëdha edhe në versionin evropian.

Kur luani Live Roulette në 888 Casino, ne ju këshillojmë që të uleni ndërmjet orës 20 dhe 21:00 GMT. Ju duhet të vendosni një bast prej të paktën 8 dollarësh dhe sa herë që topi bie në xhepin e 8-të, do të merrni bonus prej 8 dollarësh edhe nëse basti juaj humbet.

Baccarat live

Të luash Baccarat live në 888 Casino ofron një përvojë të mahnitshme. Falë dhomës së re dhe të rinovuar Live Baccarat. Ju mund të gjeni dy tavolina të ndryshme Baccarat duke përfshirë:

· Baccarat me shpejtësi A

· Shtrydhje Baccarat

Si të luajmë?

Duhet të pranojmë se Live Baccarat ka kaluar një milje shtesë kur bëhet fjalë për përvojën e përdoruesit. Ato ofrojnë një format me shumë kamera që transmetohet drejtpërdrejt në pajisjen tuaj me pamje nga afër të kartave dhe shkrepje me kënd të gjerë. Tregtarët e drejtpërdrejtë janë profesionistë sepse ata janë të specializuar në ndërveprim me lojtarët në internet. Ju do të përshëndeteni kur të uleni dhe sa herë që keni një pyetje, ata do të jenë të lumtur të japin një përgjigje.

Loja luhet në të njëjtën mënyrë si Baccarat tradicionale. Ideja e lojës është të mposhtni Bankerin duke pasur një vlerë të dorës më afër 9 ose 9. Loja është shumë e lehtë për t'u kuptuar dhe luajtur, por në të njëjtën kohë ajo ka shumë baste dhe pagesa të ndryshme që e bëjnë përvojën e lojës më sfiduese. .

Rregullat

Loja luhet me 8 kuverta standarde me 52 letra dhe gjëja e parë që duhet të kuptoni janë vlerat e letrave:

· Aces vlejnë 1 pikë · Letrat nga 2 deri në 9 vlejnë vlerën e tyre numerike · 10 dhe letrat e fytyrës vlejnë 0 · Kostumet e letrave janë të parëndësishme

Ju mund të vendosni bastin tuaj te Lojtari ose Banka përpara çdo marrëveshjeje. Ju gjithashtu mund të vini bast në një Barazim, që do të thotë se si Bankeri ashtu edhe Lojtari do të kenë një dorë me vlerë të barabartë.

Tregtari e fillon lojën duke i shpërndarë dy letra Lojtarit dhe Bankierit.

Nëse raundi përfundon me barazim, atëherë basti Barazim fiton dhe bastet mbi Lojtarin dhe Bankierin shtyjnë.

Vlera e dorës llogaritet duke hedhur shifrën e dhjetësheve në një dorë. Për shembull, nëse merrni 2 letra, një 6 dhe një 9, që vlen 15, kur të heqim 10, do të përfundoni me një vlerë dore 5.

Kur Lojtari ose Bankeri merr një dorë fillestare me dy letra me vlerë 8 ose 9, asnjë kartë shtesë nuk do t'i shpërndahet asnjërës dorë.

 • Kur lojtari ka një vlerë të dorës midis 0 dhe 5, ai tërheq një kartë të tretë.
 • Kur lojtari ka një dorë midis 6 dhe 7, ata qëndrojnë në këmbë.
 • Kur lojtari ka vlerën e dorës 8 ose 9, kjo është një 'Natyrore' dhe nuk ka nevojë për një kartë të tretë.
 • Kur lojtari qëndron në 6 ose 7, atëherë Bankeri duhet të tërheqë një kartë të tretë kur ata kanë një dorë gjithsej 3, 4 ose 5.

Live Casino Hold'em

Live Hold'em është një nga variacionet më të njohura të pokerit sepse kombinon shpejtësinë e shpejtë të pokerit tradicional në internet dhe e bashkon atë me tregtarin e drejtpërdrejtë.

Në një lojë tradicionale pokeri, lojtarët konkurrojnë kundër njëri-tjetrit, por jo këtu. Në lojërat Hold'e m, lojtarët konkurrojnë vetëm kundër tregtarit, i cili përfaqëson shtëpinë. Kjo lejon shumë lojtarë të fitojnë gjatë të njëjtit raund, dhe ndonjëherë pagesat mund të rriten deri në 100:1, kështu që ky është një lajm i mirë.

Ajo që e bën këtë lojë të dallohet në turmë është në fakt tregtari i drejtpërdrejtë, i cili sjell veprimin e kazinosë për të luajtur poker në shtëpinë tuaj. Ju mund të ndërveproni me tregtarin ose me lojtarë të tjerë përmes mesazhit të bisedës.

Secili lojtar merr 2 letra dhe më pas 5 letrat e përbashkëta shpërndahen me fytyrë lart. Ideja është që të mundni tregtarin duke pasur dorën më të mirë të mundshme me pesë letra. Për të filluar të luani lojën, vendosni një bast në bastin Ante. Ju gjithashtu lejohet të vendosni baste bonus nëse një palë Aces ose më shumë shpërndahen në pesë letrat e para, për ta bërë raundin më sfidues dhe emocionues në të njëjtën kohë.

Pasi të shpërndahen letrat, ju duhet të vendosni nëse do të Thirrni ose do të Palosni. Nëse zgjidhni të telefononi, kjo do të thotë se do të vazhdoni të luani lojën dhe duhet të vendosni një bast Call të barabartë me Ante-në tuaj, dhe nëse vendosni të Fold, kjo do të thotë se loja ka përfunduar për ju.

Pasi të keni marrë vendimin tuaj, tregtari do të shpërndajë dy letra të tjera të përbashkëta dhe ata do të zbulojnë dy letrat e tyre fillestare. Formohen duart më të mira të lojës dhe fituesit marrin pagesat e tyre.

Baste anësore

Nëse dëshironi ta bëni lojën tuaj më sfiduese, mund të vendosni edhe baste anësore. Duhet të mbani mend se bastet anësore janë opsionale dhe ato nuk mund të vendosen të vetme. Basti i bonusit llogaritet vetëm në dorën e parë. Nëse keni një Pair Aces ose më mirë dhe vendosni të telefononi, atëherë do të fitoni bastin e bonusit dhe do të merrni një pagesë.

Pagesë Ante Hands

· Pagesa për Royal Flush është 100:1 · Pagesa për Straight është 20:1 · Pagesa për Four of a Kind është 10:1 · Pagesa për Full House është 3:1 · Pagesa për Flush është 2:1 · Pagesa për Straight është 1:1 · Pagesa për Three of a Kind 1:1 · Pagesa për Two Pairs është 1:1 · Pagesa për një palë ose më pak është 1:1

Pagesa e duarve të bonusit

· Pagesa për Royal Flush është 100:1 · Pagesa për Straight është 50:1 · Pagesa për Four of a Kind është 40:1 · Pagesa për Full House është 30:1 · Pagesa për Flush është 20:1 · Pagesa për Straight është 7:1 · Pagesa për Three of a Kind është 7:1 · Shlyerja për Dy Çifte është 7:1 · Shlyerja për një palë ose më pak është 7:1 · Shlyerja e bastit Call është 1: 1

Poker i drejtpërdrejtë me tre letra

Live Three Card Poker është ndoshta një nga lojërat më të lehta që mund të luani dhe që mund të jetë akoma emocionuese në të njëjtën kohë. Ajo që e bën këtë kaq të veçantë është fakti se kartat shpërndahen nga tregtarë të vërtetë, të cilët nuk janë vetëm aty për të kthyer letrat, por edhe për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja.

Si të luani

Kur luani Tre Card Poker Live, ju luani kundër tregtarit dhe jo kundër lojtarëve të tjerë. Loja luhet me një kuvertë standarde me 52 letra dhe letrat përzihen pas çdo loje. Straight me tre letra ka një renditje me vlerë më të lartë se një Flush me tre letra në lojë. Kjo është për shkak se ka më pak mënyra për të bërë një Flush me tre letra sesa një Flush me tre letra. Këtu janë duart fituese për Pokerin me Tre Card: · Mini Royal është kur keni një Ace, King dhe Queen të përshtatshme. · Straight Flush është kur keni sekuencë 3 letrash të gjitha të njëjtat kostume. · Tre të një lloji është kur keni tre letra të së njëjtës rang. Tre të një lloji me vlerë më të lartë mposht një Tre të një lloji me vlerë më të ulët. · Straight është kur keni tre letra të renditjes së njëpasnjëshme në të paktën dy kostume të ndryshme. · Flush është kur keni një dorë prej tre letrash me të njëjtin kostum, por jo në një sekuencë. Kur krahasohen dy flush, karta e renditjes më të lartë përcakton fituesin. · Çifti është një dorë ku dy letra janë të së njëjtës rang plus një letër e cila është e renditjes së ndryshme. Çiftet e renditjes më të lartë mposhtin çiftet e renditjes më të ulët. · High Card është kur keni letra që nuk plotësojnë asnjë nga kërkesat e mësipërme. Mënyra e vetme për të fituar me këtë dorë është kur tregtari nuk ka asgjë dhe dora juaj ka kartën më të lartë.

Duart fituese për bonus 6 letrash

Basti i bonusit me 6 letra është një bast anësor ku lojtarët duhet të bëjnë dorën më të mirë të mundshme të pokerit me pesë letra duke përdorur tre nga letrat e tyre dhe tre letrat e tregtarit. Ky është kombinimi i letrave që duhet të keni për të fituar: · Royal Flush është kur ju keni një flush direkt që përfshin një Ace, King, Queen, Jack dhe 10 të gjithë në të njëjtin kostum. · Straight Flush është kur ju keni një dorë prej pesë letrash në rend, të gjitha të të njëjtit kostum. · Katër e një lloji është kur keni një dorë që përmban 4 letra të një rangu dhe çdo kartë tjetër. · Full House është kur keni 3 letra përputhëse të një rangu dhe 2 letra përputhëse të një rangu tjetër. · Flush është kur keni një dorë ku të 5 letrat janë të të njëjtit kostum, por jo në një sekuencë. · Straight është kur keni një dorë që ka 5 letra të renditjes së njëpasnjëshme në të paktën dy kostume të ndryshme. · Tre të një lloji është kur keni një dorë me tre letra të së njëjtës rang dhe dy letra që nuk janë të kësaj rangu ose të njëjta me njëra-tjetrën.

Ëndrra tërheqëse

Dream Catcher është versioni online i Money Wheel dhe është shumë i thjeshtë për t'u luajtur. Lajmi i mirë është se ju mund ta luani këtë lojë drejtpërdrejt tani dhe të shijoni shumë veçori të ndryshme që ajo ofron.

Loja transmetohet drejtpërdrejt në HD, duke lejuar pamje nga afër dhe audio të pastër kristal. Një rrotë e madhe është montuar vertikalisht në një studio me drita të stilit Vegas. Ka 54 segmente në lojë. Ka numra në timon duke përfshirë 1, 2, 5, 10, 20 dhe 40. Në skajet e kundërta të timonit ka shumëzues x2 dhe x7 që do të jenë të dobishëm në rrotullimet e mëposhtme.

Për të luajtur lojën ju duhet të zgjidhni një numër dhe të vendosni një bast mbi të. Nëse vendosni një 1, 2, 5, 10, 20 ose 40, basti juaj do të shumëzohet me x2. Nëse ndodh që të uleni në një shumëzues, atëherë shumëzuesi juaj do të shumëzohet me shumëzuesin. Siç mund ta shihni, fitoret mund të jenë shumë të larta. Kjo është një lojë fati dhe ju nuk keni nevojë për ndonjë aftësi për ta luajtur atë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni bastin dhe të prisni që tregtari të bëjë të gjitha të tjerat.

Edhe pse nuk keni nevojë për ndonjë strategji për të luajtur lojën, do t'ju ndihmonte nëse dini informacionin e mëposhtëm:

· 23 segmente shfaqin numrin 1 me pagesë 1:1 · 15 segmente shfaqin numrin 2 me pagesë 2:1 · 7 segmente shfaqin numrin 5 me pagesë 5:1 · 4 segmente shfaqin numrin 10 me pagesë 10: 1 · 2 segmente shfaqin numrin 20 me pagesë 20:1 · 1 segment shfaq numrin 40 me pagesë 40:1

Një tjetër gjë shumë e rëndësishme që duhet ditur është se ka 2 segmente që përmbajnë shumëzues, x2 dhe x7. Ju keni 6 zgjedhje bastesh dhe ato shfaqen me një monedhë unike të koduar me ngjyra: · 1 është e verdhë · 2 është blu · 5 është vjollcë · 10 është e gjelbër · 20 është portokalli · 40 është e kuqe

Ju duhet të zgjidhni bastin tuaj duke përdorur çipat e vendosur në të majtë të ekranit tuaj, të rrotulloni timonin dhe të shpresoni për një fitore.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)