888 Casino - FAQ

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

FAQ

Ju mund të gjeni përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me 888 Casino në FAQ tonë.

Si mund të kontaktoj kazinonë?

Ka disa mënyra se si mund të kontaktoni me 888 Casino. Ju mund t'i kontaktoni ata përmes Live Chat, telefonit ose dërgoni një email.

Çfarë është një bonus i mirëseardhjes?

Sa herë që bashkoheni në një kazino ju merrni disa para bonus për të rritur përvojën tuaj të lojës. Në 888 Casino ju do të merrni 100% deri në $200 bonus mirëseardhjeje sapo të bëni depozitën tuaj të parë.

Çfarë mënyre pagese duhet të përdor?

Në 888 Casino janë të disponueshme shumica e mënyrave të pagesës. Pra, kur regjistroheni për një llogari, duhet të kaloni nëpër listë dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që është më e përshtatshme për ju.

Si të bëni një depozitë?

Për të bërë një depozitë, duhet të regjistroheni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te arkëtari. Zgjidhni mënyrën e preferuar të depozitimit dhe vendosni shumën që dëshironi të depozitoni.

Sa kohë zgjat tërheqja?

Koha e përpunimit të tërheqjeve varet nga mënyra e pagesës që po përdorni. Disa tërheqje janë vërtet të shpejta dhe ju mund të merrni paratë tuaja në më pak se 24 orë dhe të tjerat mund të zgjasin deri në 5 ditë pune.

Si të tërhiqni paratë e bonusit?

Tërheqja e fondeve tuaja të bonusit është shumë e lehtë. Përpara se të bëni një tërheqje, së pari duhet të përmbushni kërkesat tuaja të bastit. Pasi të bëhet kjo, mund të shkoni te seksioni i Arkëtarit dhe të kërkoni tërheqjen tuaj.

A mund ta fshij llogarinë time?

Nëse dëshironi të fshini llogarinë tuaj, mund ta bëni këtë thjesht duke shkuar te llogaria juaj dhe duke zgjedhur opsionin "Fshi llogarinë". Përpara se ta bëni këtë, duhet të tërhiqni të gjitha fondet tuaja, plotësoni një formular dhe dërgoni atë te mbështetja e klientit. Kazinoja ofron gjithashtu mundësinë e vetëpërjashtimit, kështu që mund ta merrni në konsideratë përpara se të vendosni të fshini plotësisht llogarinë tuaj.

Kam probleme me hyrjen në llogarinë time. Cfare duhet te bej?

Mund të ketë disa gjëra përse nuk mund të hyni në llogarinë tuaj. Arsyeja më e dukshme ndonjëherë është butoni i kthyer Caps Lock në tastierën tuaj. Nëse nuk është kështu, atëherë mund të dështoni të dërgoni të gjitha dokumentet e kërkuara kur hapni llogarinë tuaj, kështu që ajo mund të bllokohet. Nëse ky është rasti juaj, atëherë ne ju këshillojmë të kontaktoni mbështetjen e klientit për ndihmë të mëtejshme.

A mund të marr rrotullime falas në 888 Casino?

Kazino 888 ka shumë promovime të ndryshme në dispozicion për lojtarët e rinj dhe ekzistues, por kemi frikë të themi se në këtë pikë nuk ka rrotullime falas. Nëse situata ndryshon në të ardhmen, kazinoja do t'ju informojë.

Si të kërkoni bonusin pa depozitim?

Të gjithë anëtarët e rinj do të marrin bonus pa depozite. Pasi të verifikoni llogarinë tuaj, mund të kërkoni ofertë bonusi pa depozitë pa pagesë prej 88$. Mbani në mend se edhe ky bonus vjen me kërkesat e basteve që duhet të përmbushni për të bërë një tërheqje më vonë.

A mund të luaj lojëra kazino 888 në celularin tim?

Po, kazinoja është miqësore me celularin, kështu që ju mund të shijoni lojërat tuaja të preferuara në pajisjen tuaj të dorës. Ju mund t'i luani lojërat drejtpërdrejt nga shfletuesi juaj ose mund të shkarkoni një aplikacion për iOS ose pajisje Android.

Sa lojëra elektronike ka?

Slotet online janë ndër lojërat më të njohura të kazinosë, kështu që numri po rritet çdo ditë. Aktualisht ka 300 lojëra të ndryshme slot në internet që mund t'i luani sa herë të dëshironi. Për më tepër, të gjitha lojërat mund të luhen në versionin demo, kështu që ju mund ta kontrolloni lojën përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.

A mund të telefonoj kazinonë?

Në këtë pikë nuk ka asnjë numër telefoni në dispozicion për të kontaktuar me kazinonë. Sa herë që keni nevojë për ndihmë, mund të kontaktoni kazinonë përmes Live Chat dhe agjentët miqësorë të klientëve do t'ju ndihmojnë. Mund të dërgoni gjithashtu një email, por koha e përgjigjes mund të zgjasë deri në 24 orë.

Kush ka të drejtë të luajë në 888 Casino?

Kazinoja përdor softuer gjeo-lokacioni për të përcaktuar vendndodhjen e lojtarëve të tyre. Nëse jeni në një nga vendet e kufizuara, atëherë nuk do të jeni në gjendje të hapni një llogari dhe të luani lojëra.

A ka ndonjë promovim dhe shpërblim aktual për lojtarët e rinj?

Në momentin që krijoni një llogari në 888 Casino do të merrni një bonus prej 20$ që mund ta luani menjëherë. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet për këtë bonus.

Si mund të shtoj para në llogarinë time?

Ka shumë opsione të sigurta bankare të disponueshme në 888 Casino. Ju mund të zgjidhni atë që është më i përshtatshëm për ju dhe të bëni një depozitë.

A ka ndonjë bonus ndeshjeje në dispozicion?

Herën e dytë që bëni një depozitë në llogarinë tuaj, ju keni të drejtë për një bonus ndeshjeje deri në 2000 dollarë.

Cilat opsione të depozitimit dhe tërheqjes janë të disponueshme?

Të gjitha mënyrat e njohura të pagesës janë të disponueshme në 888 Casino për të bërë një depozitë dhe më vonë për të bërë një tërheqje. Shuma më e lartë që mund të tërhiqni menjëherë është 30,000 dollarë dhe të gjitha tërheqjet përpunohen brenda maksimumit disa ditësh.

Sa të mirë janë agjentët e klientëve në kazino?

Sa herë që keni një problem, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit. Agjentët e klientëve janë miqësorë dhe të dobishëm dhe ju jeni në duar të mira sa herë që keni një problem.

Nuk mund të identifikohem në llogarinë time. Cfare duhet te bej?

Mund të ketë shumë arsye pse nuk mund të identifikoheni në një llogari. Sa herë që provoni pa sukses, do të merrni një mesazh gabimi që sugjeron se çfarë mund të jetë problemi. · ""Emri i përdoruesit ose fjalëkalimi i futur nuk ekziston" · ""Jeni tashmë të identifikuar""

· ""Krijimi i lidhjes me serverin""

· ""Llogaria juaj është çaktivizuar përkohësisht""

· ""Për shkak të përditësimeve të fundit të versionit, ne kërkojmë nga lojtarët tanë të Play Money të riregjistrohen""

· ""Shërbimet tona nuk mund t'i ofrohen më vendit tuaj të banimit""

Të gjitha këto mesazhe janë vetë-shpjeguese dhe në fakt ju tregojnë se cili është problemi. Nëse problemi vazhdon, atëherë duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do ta shqyrtojnë çështjen.

A është e mundur të kontrolloni rezultatet e raundit?

888 Casino ka krijuar një strukturë 'Historia e Lojërave/Basteve' për të ndihmuar anëtarët që në një moment kanë dyshime për lojën e tyre. Tani mund ta rishikoni me lehtësi historinë tuaj në këtë mënyrë. Së pari ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të klikoni ikonën 'Përdoruesi' mbi emrin tuaj të përdoruesit. Zgjidhni "Historia e Lojërave" dhe do t'ju shfaqet një listë e lojërave që keni luajtur në një periudhë të caktuar kohore. Ju mund të zgjidhni periudhën e fundit 30 ditë, 60 ditë ose 90 ditë. Loja e fundit që keni luajtur duhet të jetë në krye të listës. Pasi të kontrolloni lojën në fjalë dhe të keni ende pyetje në lidhje me të njëjtën, ne ju këshillojmë të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe t'u jepni atyre informacionin e mëposhtëm: · Emri i përdoruesit · Data dhe ora kur keni luajtur lojën · Lloji i lojës + Rrumbullakët/Dorë/Basti ID · Shpjegoni shkurt se çfarë mund të jetë problemi · Mund të dërgoni një pamje të ekranit, nëse keni një të tillë, nga raundi/dora/basti në fjalë.

Sa kohë duhet për të marrë një tërheqje?

Ju mund të shikoni statusin e një tërheqjeje në çdo kohë që dëshironi. Vizitoni 'Arkëtar' dhe zgjidhni skedën 'Historia'.

Pse duhet të luaj në 888 Casino?

888 ka qenë i disponueshëm për lojtarët për kaq shumë kohë, dhe fakti që ata janë ende të disponueshëm thotë shumë. Kjo është një kazino e besuar që u ofron lojtarëve lojëra të drejta, të sigurta dhe transparente. Klientët e tyre janë prioriteti i tyre dhe ata përpiqen të ofrojnë përvojën më autentike, teknologjikisht të avancuar të lojrave.

Cilat lojëra kanë përqindjen më të mirë të pagesës?

Kthimi te lojtari ose përqindja e pagesës tregon avantazhin e shtëpisë në lojërat e kazinosë. Kjo është një llogaritje se sa duhet të presë lojtari në këmbim kur luan lojëra kazino. Për shembull, nëse ata luajnë një lojë me një RTP prej 97%, atëherë kjo do të thotë që për çdo 1 $ që vendosni bast, duhet të prisni të merrni 0,97 $. Pra, kjo do të thotë se avantazhi i shtëpisë në lojë është vetëm 3%. Sidoqoftë, duhet të keni parasysh që këto llogaritje bëhen për një periudhë të caktuar kohe dhe jo për seancën e lojës.

Si të bëni një depozitë me para të vërteta?

Bërja e një depozite është shumë e lehtë pasi të regjistroheni për një llogari. Duhet të shkoni te 'Arkëtari' dhe të zgjidhni mënyrën e depozitimit dhe të shkruani shumën që dëshironi të depozitoni. Kazino ofron opsione të shumta pagese për lojtarët që mund të përdoren si për të bërë një depozitë ashtu edhe për tërheqje të parave duke përfshirë: · Transfertë bankare · Neteller · PayPal Metodat e mëposhtme të pagesës mund të përdoren vetëm për të bërë depozita: · Visa Krediti/Kartë Debiti · MasterCard · Transfertë bankare në internet · PayNearMe

Unë fitova xhekpotin. Çfarë duhet të bëj më pas?

Fillimisht duam t'ju përgëzojmë për fitoren. Besoni apo jo, por fitimet e jackpot-it në 888 Casino janë shumë të zakonshme. Gjëja tjetër që duhet të bëni është të bëni një tërheqje. Kur të arrini një çmim të parë, kazino do t'i transferojë automatikisht fitimet tuaja në llogarinë tuaj. Ju duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit për informacion se si të menaxhoni më mirë fitimet tuaja të jackpot-it.

Cili është ndryshimi midis bonusit të depozitave të parave reale dhe bonusit pa depozitim me para reale?

Kur bëni një depozitë në llogarinë tuaj, do të merrni një bonus depozite reale në para. 888 Casino aktualisht ofron deri në 2000 dollarë në para të gatshme bonus mirëseardhjeje. Në depozitën tuaj të parë do të merrni një bonus ndeshjeje prej 50% deri në 1000 dollarë dhe përsëri, 50% depozitë ndeshjeje në depozitën tuaj të dytë deri në 1000 dollarë. Nga ana tjetër, një bonus pa depozite kërkon që të regjistroheni për një llogari dhe kaq. Aktualisht kazino ofron $20 bonus pa depozite. Të dy këto bonuse vijnë me disa kërkesa bastesh që duhet të përmbushni në mënyrë që të bëni një tërheqje më vonë.

A ka ndonjë mënyrë për të ditur që lojërat që po luaj janë të drejta?

888 Casino është plotësisht i licencuar dhe i autorizuar për të ofruar lojëra të fatit me para të vërteta. Të gjitha lojërat e tyre i nënshtrohen vullnetarisht testimit të pavarur me auditorët për t'u siguruar që RNG-të e tyre po funksionojnë në mënyrë optimale.

Çfarë bonuse mund të marr kur regjistrohem në kazino?

Çdo lojtar i ri në kazino shpërblehet me bonuse bujare dhe oferta promocionale, duke përfshirë: · Një bonus regjistrimi pa depozitë prej 20 dollarësh · Merrni një marrëveshje të ëmbël 6 herë në javë · Kërkoni deri në 1500 dollarë në para të gatshme të bonusit të mirëseardhjes · Para falas për të luajtur me para të vërteta Lojëra kazino me pikë statusi

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)