Rishikimi i kazinosë 888 Casino - Deposits

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Deposits

Nëse dëshironi të luani lojërat në 888 Casino, duhet të jeni anëtar i regjistruar fillimisht dhe më pas të bëni një depozitë. Bërja e një depozite është shumë e lehtë, por le të themi se jeni fillestar dhe ne kemi përgatitur një udhëzues hap pas hapi për ju:

 • Ju duhet të hapni hollin kryesor.
 • Hyni në llogarinë tuaj duke futur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj.
 • Shkoni te arkëtari
 • Klikoni mbi Depozitë
 • Zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri dhe ndiqni udhëzimet.

Kazinoja përdor teknologjitë më të avancuara të sigurisë dhe të enkriptimit në dispozicion, në mënyrë që të qëndroni të sigurt se informacioni juaj financiar është i sigurt.

Metodat e depozitimit

Ne kemi përgatitur një listë të metodave të depozitimit që mund të përdoren më vonë për tërheqje:

 • Kartat e kreditit dhe debitit Visa – Kjo është një metodë e shpejtë dhe e lehtë që ju lejon të bëni një depozitë në llogarinë tuaj dhe është e disponueshme për anëtarët në mbarë botën.
 • MasterCard – Kjo është një tjetër metodë e shpejtë dhe e sigurt që përdoret në mbarë botën. Mund të bëni një depozitë në llogarinë tuaj dhe të shijoni lojërat e shumta që kazinoja ofron brenda sekondave.
 • Kartat Lokale të Debitit – Ky është një shërbim që u mundëson anëtarëve të depozitojnë me karta debiti nga banka e tyre lokale.
 • ecoPayz – Ky është një portofol elektronik që ofron një mënyrë të menjëhershme dhe të sigurt për të financuar llogarinë tuaj.
 • iDebit – Ky është një transferim bankar në internet që lejon depozitime të menjëhershme direkt nga banka juaj online. Ju nuk keni nevojë për një llogari ose një kartë krediti për të përdorur këtë metodë.
 • INTERAC Online – Kjo është një mënyrë tjetër e sigurt për të financuar në çast llogarinë tuaj të kazinosë nga llogaria juaj bankare.
 • MuchBetter – Ky është një aplikacion celular i portofolit elektronik që ofron një mënyrë të menjëhershme dhe të sigurt për të financuar llogarinë tuaj përmes opsioneve të ndryshme financimi.
 • Neteller – Neteller është ndoshta një nga metodat më të përdorura për të transferuar fonde në një llogari kazino. Besohet si nga kazinotë ashtu edhe nga lojtarët. Kjo është kryesisht sepse ofron një mënyrë të lehtë dhe të sigurt për të ngarkuar llogarinë tuaj të kazinosë direkt nga llogaria juaj Neteller.
 • PayPal – PayPal është një tjetër metodë e sigurt që ofron depozita të menjëhershme. E vetmja pengesë është se është në dispozicion vetëm për disa vende. Në këtë pikë është në dispozicion në Spanjë, MB, Irlandë, Itali, Portugali, Finlandë, Danimarkë, Austri dhe Suedi.
 • Profee – Ky është një portofol elektronik që disponohet vetëm në Rusi. Ai i lejon përdoruesit të depozitojnë duke përdorur kartat e kreditit dhe debitit, bilancin e portofolit Yandex, Quiwi dhe Profee.
 • Skrill – Skrill është një tjetër metodë shumë e njohur që përdoret në mbarë botën. Kjo i lejon lojtarët të bëjnë depozita të menjëhershme në llogarinë e tyre të kazinosë.
 • WebMoney – Ky është një mjet shumëfunksional pagese që ofron transaksione të sigurta dhe të menjëhershme në internet. Mund të përdoret në vendet e mëposhtme: Armeni, Azerbajxhan, Estoni, Gjeorgji, Kazakistan, Letoni, Lituani, Moldavi, Rusi dhe Uzbekistan.
 • Transfertë bankare – Lojtarët mund të përdorin transfertën bankare për të financuar llogarinë e tyre të kazinosë duke përdorur bankingun në internet. Ata mund ta bëjnë atë edhe jashtë linje duke bërë një depozitë në degën e bankës së tyre lokale.
 • Qiwi Visa Virtual – Kur regjistroheni për një llogari online Qiwi Visa Virtual, do të merrni një kartë virtuale Visa të parapaguar që mund ta përdorni për të depozituar fonde. Kjo kartë mund të përdoret edhe për blerje online, kudo ku pranohet Visa. Njerëzit e përdorin këtë mënyrë kur nuk kanë një kartë krediti ose kur nuk duan të ndajnë detajet e kartës së tyre.
 • Visa Qiwi Wallet – Kjo është një metodë për të bërë një depozitë që është e disponueshme për lojtarët që jetojnë në Rusi dhe Kazakistan. Ju mund të bëni një depozitë të shpejtë dhe të lehtë direkt nga llogaria juaj Qiwi.

Metodat e depozitimit që nuk mund të marrin tërheqje:

 • Apple Pay – Apple Pay është teknologjia më e fundit që lejon iPhone, iPad dhe Apple Watches më të fundit të veprojnë si portofol. Ata përdorin një veçori që tërheq kartën tuaj të kreditit ose të dhëna të tjera pagese nga aplikacioni "Portofoli" dhe lejon pajisjen tuaj të veprojë si portofol në arkat e dyqaneve.
 • Transfertë bankare – Lojtarët mund të financojnë lehtësisht llogarinë e tyre duke përdorur metodën e pagesës së Transfertës Bankare. Transferimi bankar mund të bëhet online duke përdorur internet banking ose offline duke bërë një depozitë në një bankë lokale.
 • Boleto - Boleto është një metodë që është e disponueshme për anëtarët në Brazil. Duhet të mbani mend se këto transferta mund të zgjasin nga 2 deri në 5 ditë pune.
 • Karta e kreditit Diners – Diners është një kartë krediti që është e disponueshme në mbarë botën dhe lejon depozitime direkte në llogarinë tuaj.
 • EPS – EPS është një metodë që është në dispozicion të anëtarëve në Austri dhe ata mund të kryejnë depozita direkt përmes bankingut të tyre online.
 • iWalletiWallet – Kjo është një metodë interesante që lejon një mënyrë të thjeshtë për të financuar një llogari kazino përmes opsioneve të ndryshme financimi.
 • Todito Cash – Kjo është një kartë me parapagesë e rikarikueshme që mund të gjendet në Meksikë. Duhet të hapni një llogari dhe ta blini kartën në internet ose në POS-in tuaj lokal.
 • Nordea – Kjo është një mënyrë pagese në internet që lejon depozitimin e parave direkt nga llogaria juaj bankare.
 • Op-Pohjola – Ky është një sistem bankar online Finish i cili ju lejon të depozitoni në mënyrë të sigurt fonde nga llogaria juaj bankare.
 • PurplePay – PurplePay është një kupon një herë që mund ta blini me kartën tuaj të kreditit dhe nuk kërkohet regjistrim.
 • Verkkopankki – Ky është një tjetër shërbim bankar në internet Finish që mund ta përdorni për të depozituar fonde nga llogaria juaj bankare.
 • Sofort – Kjo është një mënyrë pagese që mund të përdoret për të bërë një depozitë në vendet e mëposhtme: Gjermani, Itali dhe Spanjë. Ju mund të depozitoni fonde direkt nga llogaria juaj bankare.
 • Transferencia Bancaria – Ky është një shërbim lokal i transfertave bankare i disponueshëm në Brazil, Meksikë dhe Kili që lejon transferime të shpejta dhe të lehta të fondeve.
 • Pagesat e menjëhershme nga Citadel – Kjo është një mënyrë e re pagese që përdoret për transferime të menjëhershme bankare të shpejta dhe të lehta përmes bankingut tuaj online.
 • Instadebit – Ky është një sistem i portofolit elektronik që mund të përdoret për të bërë depozita të lehta direkt nga një llogari bankare në një llogari kazino.
 • AstroPay Card – Kjo është një kartë virtuale me parapagesë që mund të përdoret nga anëtarët për të bërë depozita në arkë pa zbuluar informacionin e tyre bankar. Kjo kartë është shumë e lehtë për t'u përdorur, ju vetëm duhet të zgjidhni vlerën e kartës tuaj dhe të përdorni opsione të përshtatshme lokale. AstroPay është në dispozicion në vendet e mëposhtme: Argjentinë, Brazil, Kili, Meksikë, Uruguai, Peru, Japoni dhe Indi.
 • Yandex Money - Yandex është një sistem pagese që përdoret në Rusi dhe mund të financohet nga kartat e kreditit, kartat e debitit dhe pagesat lokale.
 • Paysafecard – Ky është një opsion pagese që lejon lojtarët të bëjnë një depozitë me një kartë të parapaguar që mund të blihet me para në dorë në pikat e mëdha të shitjes.
 • Oxxo – Ky është një shërbim i transfertave bankare në internet në kohë reale.
 • Bitcoin nga Skrill – Mund të bëni një depozitë në Skrill duke përdorur Bitcoin dhe më vonë mund të bëni një depozitë në llogarinë tuaj të kazinosë.

888 Casino

Kodi i Bonusit të Depozitës

888 Casino ofron bonuse bujare pa depozite si asnjë kazino tjetër. Për të kërkuar bonusin, duhet të përdorni kodet e mëposhtme të bonusit:

 • Për $30 bonus pa depozite ju duhet të përdorni kodin e bonusit %PROMOCODE
 • Për 10 dollarë bonus pa depozite, nuk keni nevojë për një kod bonus.
 • Për 50 dollarë bonus pa depozite duhet të përdorni kodin e bonusit %PROMOCODE.
 • Për 10 dollarë bonus pa depozite dhe 88 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit %PROMOCODE.
 • Për një bonus 100% të ndeshjes së depozitës dhe 30 dollarë anije falas, duhet të përdorni kodin e bonusit %PROMOCODE.
 • Për 88 dollarë kodin bonus pa depozite ju duhet të përdorni kodin e bonusit %PROMOCODE.
 • Për $30 bonus pa depozite ju duhet të përdorni kodin e bonusit %PROMOCODE.
 • Për $30 bonus pa depozite ju duhet të përdorni kodin e bonusit %PROMOCODE.
 • Për $30 bonus pa depozite ju duhet të përdorni kodin e bonusit %PROMOCODE.
 • Për 100 rrotullime falas ju duhet të përdorni kodin bonus 100FS.
 • Për 88 dollarë bonus pa depozite, nuk keni nevojë të përdorni një kod bonus.

Depozitë në PayPal

PayPal është në dispozicion për lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer që ju ndihmon të financoni llogarinë tuaj në çast dhe mund të filloni të luani lojën tuaj të preferuar.

Kufiri i depozitave

Kufijtë e depozitave mund të ndryshojnë në varësi të vendit tuaj të banimit, llojit të financimit dhe statusit tuaj individual të anëtarit. Këtu është një listë e mënyrave të pagesës që pranohen në 888 Casino dhe kufijtë e tyre të depozitave:

· Depozita minimale për Visa, MasterCard dhe Diners Club është 10 dollarë. · Depozita minimale për Apple Pay është 10 dollarë. · Depozita minimale për Qiwi VISA Virtual është 10 dollarë. · Depozita minimale për Bitcoin nga Skrill është 10 dollarë. · Depozita minimale për ecoPayz është 10 dollarë. · Depozita minimale për iWallet është 10 dollarë. · Depozita minimale për Skrill është 10 dollarë. · Depozita minimale për MuchBetter është 10 dollarë. · Depozita minimale për Neteller është 10 dollarë. · Depozita minimale për Nordea është 10 dollarë. · Depozita minimale për PayPal është 10 dollarë. · Depozita minimale për Portofolin Profee është 10 dollarë. · Depozita minimale për Web Money është 10 dollarë. · Depozita minimale për portofolin Visa Qiwi është 10 dollarë. · Depozita minimale për Yandex Money është 10 dollarë. · Depozita minimale për PurplePay është 12 dollarë. · Depozita minimale për AstroPay Card është 10 dollarë. · Depozita minimale për Paysafecard është 10 dollarë. · Depozita minimale për Todito Cash është 10 dollarë. · Depozita minimale për EPS është 10 dollarë. · Depozita minimale për iDebit është 20 dollarë. · Depozita minimale për Instadebit është 20 dollarë. · Depozita minimale për Pagesat e Menjëhershme nga Citadel është 20 dollarë. · Depozita minimale për INTERAC Online është 10 dollarë. · Depozita minimale për Transfertë Bankare Online është 15 dollarë. · Depozita minimale për Op-Pohjola është 10 dollarë. · Depozita minimale për Oxxo është 10 dollarë. · Depozita minimale për Trustly është 10 dollarë. · Depozita minimale për Transferencia Bancaria është 10 dollarë. · Depozita minimale për Sofort është 10 dollarë. · Depozita minimale për Verkkopankki është 10 dollarë. · Depozita minimale për transferim bankar është 100 dollarë.

Depozitë pa bankë

Disa lojtarë nuk duan të përdorin informacionin e tyre personal financiar për të financuar llogaritë e tyre. Pra, nëse jeni një prej tyre, mos u shqetësoni, ka diçka që mund të provoni edhe ju. Ju mund të përdorni Paysafecards të cilat ofrojnë depozita të shpejta dhe të sigurta pa pasur nevojë të krijoni një llogari. Ju mund të rimbushni Paysafecard-in tuaj online ose në disa pika më të mëdha dhe të bëni depozitime të shpejta në llogarinë tuaj.

Monedhat

Këto janë monedhat e mëposhtme që pranohen në 888 Casino:

 • Krona Danimarke
 • euro
 • Paund Britanik
 • Krona suedeze
 • dollarë amerikanë
Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)