888 Casino - Bonuses

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

Kur regjistroheni për një llogari në 888 Casino, mund të kërkoni deri në $1500 bonus mirëseardhjeje. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj dhe duhet të pranojmë se është një ofertë shumë bujare.

Si funksionon bonusi?

Herë pas here kazinoja ofron bonuse dhe promovime të tjera speciale. Nëse nuk jeni i ri në botën e lojërave të fatit, me siguri e dini se të gjitha këto oferta i nënshtrohen Politikës së Bonusit. Ju duhet të pajtoheni me këtë politikë për të tërhequr fitimet tuaja. Nëse kërkoni bonusin e mirëseardhjes në 888 Casino, duhet të respektoni kushtet e mëposhtme:

· Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët që janë banorë të Mbretërisë së Bashkuar, Gjermanisë, Austrisë, Kanadasë dhe Irlandës. Nëse ndodheni aktualisht në një vend që nuk është renditur më sipër, atëherë kazino rezervon të drejtën të heqë bonusin e dhënë në llogarinë tuaj dhe gjithashtu fitimet.

· Bonusi i mirëseardhjes përbëhet nga një bonus i menjëhershëm prej 100% të depozitës suaj të parë. Ju mund të merrni deri në $200 në para bonus në këtë mënyrë. Për shembull, nëse bëni një depozitë prej 50$, kazino do të përputhet me atë shumë 100% dhe ju do të merrni 50$ të tjera në para bonus për të luajtur.

· Pasi të bëni një depozitë ju do të merrni automatikisht Bonusin e Mirëseardhjes. Ju duhet të mbani mend se ka disa promovime që kërkojnë që ju të kërkoni bonusin dhe dështimi për ta bërë këtë do të rezultojë në një bonus të pavlefshëm.

· Bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm vetëm për lojtarët e rinj që depozitojnë shumën e specifikuar në Kushtet e Promocionit në fuqi gjatë periudhës kohore të specifikuar në Kushtet e Promocionit.

· Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë me Skrill ose Neteller nuk kanë të drejtë të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes.

· Ju keni të drejtë për vetëm një bonus mirëseardhjeje dhe pasi ta kërkoni atë, nuk do të keni të drejtë të përfitoni nga ndonjë promovim tjetër i bonusit të depozitës së parë të ofruar në 888 Casino.

Bonusi i besnikërisë

Lojtarët e rregullt shpërblehen çdo ditë në 888 Casino. Që nga dita e parë që filloni të luani në kazino, do të fitoni pikë kompromisi të cilat më vonë mund të konvertohen në para. Lojtarët me status VIP marrin shpërblime dhe privilegje ekskluzive. Por gjëja e mirë me këtë kazino është se nuk duhet të jesh një personazh i lartë për të përfituar nga ofertat dhe promovimet e shumta. Për shembull, nëse i referoheni një shoku që regjistrohet në kazino dhe bën depozitën e kërkuar, mund të merrni 100 dollarë në fonde bonus. Ata kanë promovime javore dhe mujore që janë të vazhdueshme dhe gjithashtu promovime kreative sezonale.

· Në ditën e parë të çdo muaji, çdo lojtar që hyn vetëm në llogarinë e tij hyn në një vizatim ku zgjidhen 26 lojtarë për të ndarë 888 dollarë.

· Në datën 21 të çdo muaji, kazinoja përputhet me çdo depozitë 20% deri në 300 dollarë për të luajtur blackjack klasik.

· Bonusi Live Blackjack dhe Live Roulette - Kur luani blackjack live me tregtar çdo ditë midis orës 13:00 dhe 13:00, ju mund të fitoni midis $25 dhe $150 nëse ju shpërblehet karta bonus. Kur luani ruletë me tregtar të drejtpërdrejtë midis orës 20 dhe 21:00 GMT, dhe topi ulet në 8, ju fitoni 8 dollarë. Të dyja, bonuset për blendën e tregtarit të drejtpërdrejtë dhe ruletën e tregtarit të drejtpërdrejtë kanë kërkesa për bast prej 30 herë.

· Jackpot Progressive - Ju mund të gjeni jackpot-et më të njohura progresive në 888 Casino. Millionaire Genie është ndër më të luajturit, kjo për shkak se ndan xhekpotin e tij me Irish Riches dhe Pirates Millions. Tituj të tjerë përfshijnë Treasure Fair dhe The Big Lebowski të cilët kanë një çmim të parë që mund të jetë më i lartë se $500,000.

· Oferta ditore – Mund të gjeni oferta të ndryshme ditore të ofruara nga 888 Casino. Ata vijnë me kërkesa për baste 3x ose 5x që nuk është pothuajse asgjë.

· Dita e Argëtimit të së Dielës – Çdo të Dielë ju duhet të bëni ndonjë depozitë për të hyrë në shortin ku 100 lojtarë me fat fitojnë një çmim.

· Jackpot Manic Monday – Ju mund të merrni një depozitë prej 30% që mund të shkojë deri në 150 dollarë në disa lojëra elektronike.

· Tabela e martë – Mund të merrni 30% depozitë ndeshjeje deri në 150 dollarë në slotin e videove të Ruletës Evropiane, Blackjack Classic ose Casino Reels.

· Të mërkurën fituese – Mund të merrni 20% deri në 20 dollarë kthim parash për humbjet tuaja.

· E Marta e udhëtarit – Mund të merrni 20% përputhje të depozitës tuaj deri në 100 dollarë në 2 lojëra destinacioni.

· E Premtja Freaky – Kur bëni një depozitë prej 120 dollarësh ose më shumë, mund të merrni para bonus prej 60 dollarësh për të luajtur në lojëra elektronike të caktuara.

· Saturday Night Live – Mund të merrni një bonus ndeshjeje prej 20% deri në 100 dollarë për të luajtur në çdo lojë që ju pëlqen, duke përfshirë një tregtar të drejtpërdrejtë.

Bonusi i ringarkimit

Ka shumë bonuse të ndryshme të rimbushjes që janë të rezervuara për klientët e tyre të rregullt. Lojtarët duhet të kryejnë veprime specifike për të marrë bonusin. Për shembull, për t'u kualifikuar për të kërkuar Jackpot Manic të hënën, ata duhet të ringarkohen të hënën. Ata gjithashtu duhet të fusin kodin JPMON i cili do t'u japë atyre një bonus deri në 30% që shkon deri në 150 dollarë.

Saturday Night Live është gjithashtu një bonus ringarkimi që u jep deri në 100 dollarë lojtarëve të rregullt çdo të shtunë. Gjithçka që duhet të bëni është të bëni një depozitë të shtunën dhe të përdorni kodin e bonusit SNL20 për t'u kualifikuar.

Fitimi i të mërkurës ju jep 20% mbrapa çdo gjëje që shpenzoni. Për t'u kualifikuar për këtë bonus ju duhet të bëni një depozitë të mërkurën dhe të vendosni kodin WINWED. Duhet të mbani mend se nëse harroni të përdorni kodin, nuk do të merrni bonusin.

Bonusi i ndeshjes

Depozita e parë e ndeshjes është 100% deri në 100 dollarë. Ju duhet të hapni një llogari të re për t'u kualifikuar për këtë bonus. Ju do të merrni bonusin pasi të bëni depozitën tuaj të parë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë. Fondet e bonusit transferohen automatikisht në llogarinë tuaj dhe ato vijnë me kërkesat e basteve 30 herë.

Bonusi i ndeshjes tjetër është 100% deri në 200 dollarë. Ky është një bonus i mirëpritur që u jepet lojtarëve që regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Shuma minimale që duhet të depozitoni është 20 dollarë dhe fondet e bonusit transferohen automatikisht në llogarinë tuaj. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 30x.

Bonusi me rul të lartë

Ekziston një bonus alternativ i mirëseardhjes për rrotullat e lartë që shkon deri në 1500 dollarë. Bonusi shpërndahet gjatë javës së parë. Së pari do të gjeni oferta ditore si 'Jackpot Monday', më pas ka promovime të rregullta për lojtarët VIP dhe rolerë të lartë dhe së treti ka promovime inovative. Këto promovime janë të ndryshme çdo herë, prandaj sigurohuni që t'i mbani një sy në faqen e internetit.

Bonusi i regjistrimit

Kur regjistroheni për një llogari në 888 Casino, ata do të dyfishojnë paratë që depozitoni deri në 100 dollarë. Kjo do të thotë që nëse bëni një depozitë prej $100, kazino do të përputhet me shumën dhe ju do të përfundoni me 200 $ në bilancin tuaj për të provuar disa lojëra.

Për më tepër, ju mund të merrni deri në $1500 bonus në javën tuaj të parë. Kjo është ajo që duhet të bëni për të rrëmbyer ato para dhe për të eksploruar se çfarë ka për të ofruar kazinoja. Gjëja e parë që duhet të bëni është të regjistroheni në kazino dhe të bëni depozitën e parë duke përdorur kodin promovues Welcome1 dhe kazinoja do të përputhet me depozitën tuaj deri në $100. Brenda javës së parë ju duhet të bëni depozitën tuaj të dytë deri në të pestën, e cila do të marrë një shtesë prej 30% deri në 350 dollarë për çdo depozitë. Këto janë kodet promocionale që duhet të përdorni për 5 depozitat tuaja të para për të marrë 1500 dollarë në fonde bonus:

· Në depozitën tuaj të parë përdorni kodin promovues Welcome1 dhe do të merrni 100% deri në 100 dollarë bonus.

· Në depozitën tuaj të dytë përdorni kodin promovues Welcome2 dhe do të merrni 30% deri në 350 dollarë.

· Në depozitën tuaj të tretë përdorni kodin promovues Welcome3 dhe do të merrni 30% deri në 350 dollarë.

· Në depozitën tuaj të katërt përdorni kodin promovues Welcome4 dhe do të merrni 30% deri në 350 dollarë.

· Në depozitën tuaj të pestë përdorni kodin promovues Welcome5 dhe do të merrni 30% deri në 350 dollarë.

Bonus pa depozitë

Nëse dëshironi të shijoni kazinonë 888 pa pasur nevojë të shpenzoni para, ju jeni në një kënaqësi. Kazinoja u jep 88 dollarë të gjithë lojtarëve të rinj për të eksploruar disa nga lojërat e tyre pa depozitë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

888 Casino është e përkushtuar të ofrojë shërbim vërtet superior për klientët e saj, në mënyrë që ata të përpunojnë çdo kërkesë tërheqjeje sa më shpejt që të jetë e mundur. Nëse fitimet tuaja tejkalojnë 30,000 dollarë, kazinoja rezervon të drejtën të zgjedhë që kjo shumë të tërhiqet në këste të kufizuara. Lojtarëve mund t'u kërkohet të verifikojnë identitetin e tyre përpara një tërheqjeje parash. Procesi i vlefshmërisë kërkohet për të parandaluar mashtrimin e mundshëm. Këtu është një listë e dokumenteve kryesore të verifikimit:

· Një kopje të letërnjoftimit, pasaportës ose patentës së shoferit me fotografi. Duhet të siguroheni që fotografia, emri dhe nënshkrimi juaj të jenë të dukshme në kopje.

· Një kopje e kartës suaj të kreditit ose debitit, të cilën e keni përdorur për të financuar llogarinë tuaj. Të gjitha detajet duhet të jenë të qarta dhe të dukshme, dhe për arsye sigurie duhet të mbuloni tetë numrat e mesëm në pjesën e përparme të kopjes së kartës.

· Një kopje e adresës suaj - Kjo mund të dorëzohet në formën e një faturë shërbimi e cila duhet të jetë e fundit dhe të tregojë emrin dhe adresën tuaj të plotë.

· Një kopje e dokumenteve të noterizuara – Disa nga dokumentet tuaja mund të kenë nevojë të vërtetohen nga një avokat përkatës dhe të nënshkruhen dhe vulosen si provë legjitimiteti.

Në disa raste kazinoja mund të kërkojë disa dokumente që nuk janë të listuara më sipër dhe kjo varet nga mënyra e pagesës që po përdorni.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)