Rishikimi i kazinosë 888 Casino - Affiliate Program

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Affiliate Program

Si funksionojnë 888 filialet?

Kur referoni lojtarë të rinj në faqen e internetit të kazinosë, ju fitoni komision. Aktualisht ato ofrojnë 3 lloje të ndryshme komisionesh: · Ndarja e të ardhurave ose Ndarja progresive e të ardhurave · Kostoja për blerje · Hibrid - Avantazhi

A kushton të bëhesh filial?

Të bëhesh filial është pa pagesë.

Sa shpesh paguhem?

Kazino 888 transferon para te të gjithë filialet e tyre në datën 15 të çdo muaji. Kjo është për komisionin e fituar ndërmjet ditës së parë dhe të fundit të muajit të kaluar kalendarik. Pagesa do të arrijë në llogarinë tuaj sipas mënyrës së zgjedhur të pagesës. Nëse zgjidhni Neteller ose Money Bookers, paratë duhet të arrijnë në llogarinë tuaj brenda 2 ditëve të punës. Nëse zgjidhni "Transferta me tela", paratë do të arrijnë në llogarinë tuaj midis 5 dhe 7 ditëve të punës.

Cilat mënyra pagese janë në dispozicion?

Pasi të keni fituar 250 dollarë, mund të merrni pagesat tuaja përmes Neteller, Money Bookers dhe Wire Transfer. Filialet paguajnë komision prej 25 dollarësh për transferim bankar ndërsa Neteller dhe Money Bookers nuk kërkojnë tarifë.

Si mund të zgjedh mënyrën time të preferuar të pagesës?

Mund ta ndryshoni mënyrën tuaj të pagesës sa herë që ju nevojitet. Për ta bërë këtë, duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj personale dhe të shkoni te 'Komisionet dhe Pagesat' dhe të përditësoni metodën e re. Vendosni dhe ruani mënyrën tuaj të re të pagesës dhe puna juaj përfundon këtu.

Si të di se sa komision kam fituar?

Pasi të identifikoheni në llogarinë tuaj, do të shihni komisionin e përgjithshëm të vlerësuar që keni fituar. Ekziston një opsion tjetër ku shkoni te skeda 'Raportet' dhe gjeneroni raporte trafiku që tregojnë statistikat e masave të mëposhtme: · Regjistrimet · Referimet e klientëve · Referuar lojtarët e parave

Nëse dëshironi të shihni komisionet e fituara në muajt e mëparshëm, mund të shkoni te skeda 'Raportet' dhe të klikoni në 'Statistikat e Pagesave'.

A është në rregull të marrësh pjesë në më shumë se një program filial?

Po, ju mund të merrni pjesë në sa më shumë programe shoqëruese që dëshironi.

Sa shpesh i përditëson kazinoja raportet?

Kazinoja përditëson raportet çdo disa orë, kështu që ju mund të merrni një pamje në kohë reale të aktivitetit që gjeneroni.

Total score9.0
Përfitimet
+ Bonus i madh pa depozite
+ Modaliteti i shkarkimit
+ Çmime jackpot ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (16)
Danimarka
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)