888 Casino - Account

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Account

Si të regjistroheni në 888 Casino?

Gjëja e parë që duhet të bëni për të kërkuar çdo ofertë që ka për të ofruar 888 Casino është të hapni një llogari. Procesi është shumë i thjeshtë, por vetëm për hir të argumentit do ta kalojmë hap pas hapi për ju:

  • Vizitoni kazinonë dhe klikoni në 'Regjistrohu'.
  • Futni informacionin e kërkuar
  • Procesi i regjistrimit ka 3 pjesë të ndryshme dhe ju duhet të dorëzoni secilën prej tyre.
  • Kontrolloni emailin tuaj dhe përgjigjuni emailit të verifikimit.
  • Bonusi do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj.

Si të rihapni një llogari?

Për të rihapur llogarinë tuaj, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë ose telefonit. Ju gjithashtu mund të kontaktoni kazinonë me email dhe duhet të jepni të dhënat e mëposhtme: emrin e plotë, adresën e shtëpisë dhe emailin e regjistruar.

Pse ju kërkohet të verifikoni të dhënat tuaja personale?

Pjesa më e rëndësishme kur hapni një llogari në çdo kazino online është të jeni në gjendje të jepni informacion që do të verifikojë identitetin tuaj.

Kazinos i kërkohet të japë atë informacion si pjesë e kushteve të licencimit të vendosura nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Në këtë mënyrë ju tregoni se jeni në moshë ligjore për të luajtur bixhoz dhe jeni ai që thoni se jeni.

Procesi i regjistrimit të kazinosë 888 në foto:

888 Casino

Hapi 3

Çfarë lloj dokumentesh duhet të dërgoni?

Ka disa gjëra për të cilat duhet të dërgoni prova. E para po verifikon datën tuaj të lindjes. Për ta bërë këtë, mund të dërgoni dokumentet e mëposhtme: Pasaportë Kombëtare, Kartë Identiteti ose Certifikatë lindjeje.

Më pas, kazino ka nevojë për verifikim të adresës suaj. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar një nga dokumentet e mëposhtme: faturën e shërbimeve ose deklaratën bankare.

Formati i rekomanduar i skedarit për të dërguar kopjet është jpeg, por mund t'i dërgoni gjithashtu skedarët në një nga formatet e mëposhtme: png, gif, bmp, pdf, jpeg, tif, doc ose exif. Madhësia e skedarit nuk duhet të kalojë 10 MB.

Ju mund t'i verifikoni dokumentet tuaja kur shkoni te arkëtari dhe zgjidhni skedën "Verifiko ID-në".

Disa dokumente mund të verifikohen brenda pak minutash, por disa të tjera mund të kërkojnë pak kohë. Kazinoja bën çmos për të përfunduar të gjithë verifikimin brenda 24 orëve.

Bonus i llogarisë së re

Në momentin që regjistroheni për një llogari në 888 Casino do të merrni një bonus pa depozite. Për lojtarët seriozë ka paketa bonusi të mirëseardhjes që janë kaq tërheqëse.

Ju merrni 88$ bonus pa depozite dhe rrotullime falas në lojën e tyre të njohur video slot Wheel of Fortune. Keni 2 javë për të përfunduar kërkesat e bastit dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni është 15 dollarë.

Kur bëhet fjalë për paketat e bonusit të depozitave, ju merrni 100% bonus përputhshmërie deri në 100 dollarë në depozitën tuaj të parë. Por argëtimi nuk ndalet këtu. Ju mund të merrni deri në $1500 në para bonus për 5 depozitat e para. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 30 herë dhe ju duhet t'i përmbushni ato brenda 90 ditëve.

shtetet

Vendet e kufizuara

· SHBA · Afganistan · Antigua dhe Barbuda · Samoa Amerikane · Australi · Belgjikë · Bullgari · Kubë · Danimarkë · Francë · Gjibraltar · Guam · Hong Kong · Hungari · Indonezi · Izrael · Irak · Iran, Republika Islamike · Xhamahiria Arabe Libiane · Veriore Ishujt Mariana · Porto Riko · Territori Palestinez i pushtuar · Portugali · Sudan · Republika Arabe Siriane · Turqi · Ishujt e Virgjër

Kur bëhet fjalë për SHBA-në, Kazino 888 është e kufizuar në shtetet ku kumari konsiderohet i paligjshëm. Lojtarët që do të përpiqen të hapin një llogari nga një vend i kufizuar do të bllokohen menjëherë nga përdorimi i faqes së internetit.

888 Casino rekomandon që të konsultoheni me autoritetet lokale për rregullore specifike në lidhje me lojërat e fatit në internet. Këtu është një listë e vendeve, banorët e të cilëve mund të hapin një llogari në 888 Casino: · Shqipëri, Algjeri, Andorra, Angola, Anguilla, Antarktidë, Argjentinë, Armenia, Aruba, Austri, Azerbajxhan, Bahamas, Bahrein, Bangladesh, Barbados, Bjellorusi, Belize , Benin, Bermuda, Butani, Bolivia, Botsvana, Brazili, Territori Britanik i Oqeanit Indian, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Kamboxhia, Kamerun, Kanada, Kepi Verde, HOLANDA KARIBE, Ishujt Kajman, Republika e Afrikës Qendrore, Çad, Kili, , Ishulli i Krishtlindjeve, Ishujt Cocos (Keeling), Komore, Kongo, Republika Demokratike e Ishujve Kuk, Kosta Rika, Cote D'Ivoire, Kroacia, Curacao, Qipro, Xhibuti, Dominika, Republika Domenikane, Ekuador, Egjipt, El Salvador, Guinea Ekuatoriale , Eritrea, Estonia, Etiopia, Ishujt Falkland (Malvinas), Ishujt Faroe, Fixhi, Finlanda, Gabon, Gambia, Gjeorgjia, Gjermania, Gana, Grenlanda, Grenada, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Haiti, Selia e Shenjtë (Vatikan City State), Honduras, Islandë, Indi, Irlandë , Ishulli i Manit, Xhamajka, Japonia, Xhersi, Jordania, Kazakistani, Kenia, Kiribati, Korea e Jugut, Kuvajti, Kirgistani, Letonia, Libani, Lesoto, Liberia, Lihtenshtajni, Lituani, Luksemburgu, Maqedonia, Republika e Madagaskarit, Malavi, Malajzi, Maldi , Mali, Maltë, Ishujt MarshallMauritaniMauritiusMeksikëMikronezi, Shtetet Federative të Moldavisë, Republika e Monakos, Mongoli, Mali i Zi, Montserrat, Marok, Mozambik, Myanmar, Namibi, Nauru, Nepal, Zelanda e Re, Nikaragua, Nigeri, Norvegji, Nigeri , Sulltanati i Pakistanit, Palau, Panama, Papua Guinea e Re, Paraguaj, Peru, Filipine, Pitcairn, Katar, Federata Ruse, Ruanda, Shën Helena, Shën Kitts dhe Nevis, Shën Lucia, Shën Vincenti dhe Grenadinet, Samoa, San Marino, Sao Tome dhe Principe, Arabia Saudite, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Sint Maarten, Ishujt Solomon, Somali, Sri Lanka, Suriname, Svalbard dhe Jan Mayen, Swaziland, Tajvan, Republika e Kinës, Taxhikistani, Tanzania, Republika e Bashkuar Tajla nd, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad dhe Tobago, Tunizi, Turkmenistan, Ishujt Turks dhe Kaikos, Tuvalu, Ukraina, Emiratet e Bashkuara Arabe, Mbretëria e Bashkuar, Uruguai, Uzbekistani, Venezuela, Vietnami, Ishujt e Virgjër, British Western Sahara, Jemeni, Zambia, Zimbabve

Kazinoja rezervon të drejtën të ndryshojë listën e vendeve nga të cilat nuk do të pranojë përdorues, ose të mbyllë çdo llogari që ata besojnë se është pjesë e një aktiviteti të paligjshëm.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)