888kasinot revolucionarizojnë lojërat në internet me përmirësime të reja

Lajme

2019-11-07

888casinos ka prezantuar ndërfaqen e re elegante të përdoruesit të teknologjisë moderne që e bën lojën në internet më tërheqëse dhe tërheqëse për klientët e saj në New Jersey

888kasinot revolucionarizojnë lojërat në internet me përmirësime të reja

888casino prezanton një platformë të re elegante lojrash

Kazino online 888casino me bazë në Nju Xhersi ka përmirësuar së fundmi faqen e saj të internetit me veçori të reja. Platforma e përmirësuar e lojërave përfshin funksionalitet të përmirësuar dhe grafikë të hollë që përmirësojnë përvojën e lojës. Përveç kësaj, lojtarët tani aksesojnë platformën si në pajisjet desktop ashtu edhe në ato celulare, si dhe në sistemet operative të njohura.

888casino është një pionier në segmentin e lojërave online dhe ka një reputacion të mirë me lojtarët në New Jersey. Ka disa vite që funksionon dhe është plotësisht në përputhje me rregulloret shtetërore. Kazinoja është shumë e njohur me lojtarët e Garden State të cilët e përqafuan atë kur u lançua në 2015.

Inovacione Revolucionare

Faqja e re e internetit ofron veçori të reja që rrisin përvojën e përdoruesit. Përmirësimet përfshijnë një ndërfaqe të përmirësuar të përdoruesit, audio-vizuale dhe më shumë lojëra në internet. Ka shtuar 35 tituj slot për t'u dhënë lojtarëve më shumë opsione. Lojtarët do të shijojnë një gamë të gjerë lojërash me karta premium, tavolinë, slot machine dhe me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Ndërkohë, teknologjia e përmirësuar e lojërave do të përmirësojë përvojën e lojtarit sepse lojërat ngarkohen shpejt dhe luhen me buffering dhe kohë joproduktive minimale. Aplikacioni i lojërave celulare është i pajtueshëm me pajisjet Android dhe iOS. Kjo vetëm do të rrisë reputacionin dhe popullaritetin e 888casino me lojtarët. Është një nga kompanitë më të sofistikuara të lojrave në botë.

Avantazh konkurrues

888casino ka një prani globale, me faqen e saj të internetit të aksesueshme për lojtarët në BE dhe shumicën e shteteve të SHBA. Menaxherët e kompanisë besojnë se përmirësimi është pjesë e një plani strategjik për të afirmuar veten në treg. Ai do të ketë një avantazh konkurrues me teknologjinë më të fundit që u ofron lojtarëve një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave.

Faqet e internetit 888 janë qendra argëtimi që i lejojnë njerëzit të pushojnë dhe të ndërveprojnë me anëtarët e tjerë të komunitetit të lojërave në internet, edhe kur ata luajnë lojërat e tyre të preferuara. Ai është i përkushtuar që t'u mundësojë lojtarëve të luajnë në një mjedis të sigurt. Operacionet e saj ndërkombëtare të lojërave në tregje janë tregje lokale të personalizuara. Lojtarët mund të shijojnë lojëra në gjuhët e tyre amtare.

888 Holdings Plc

888 Holdings Plc është kompania mëmë e kazinosë 888. Ajo mban patenta të pronarit të lojërave për lojërat në platformat e saj dhe ato të klientëve të saj B2B. Operacionet B2C drejtohen nën 888 kazino ndërsa divizioni B2B shkon nga marka Dragonfish. Partnerët marrin me qira teknologjinë nga Dragonfish për ta përdorur për kazinotë e tyre të markës.

Kompania ka rritur furnizuesit e saj të lojërave në internet për të përfshirë markat e njohura si NetEnt, Evolution Gaming dhe SG Digital. Portofoli i rritur i lojërave së bashku me panelin e bazuar në AI do ta çojë lojën në një nivel të ri. Këto shtesa janë pjesë e vizionit të saj për të qenë një lider në treg në lojërat globale.

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?
2023-02-04

A duhet që lojtarët e kazinosë të përqendrohen më shumë në programet VIP sesa në bonuset standarde?

Lajme