888 Casino

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

888 është një kazino në internet që u themelua në vitin 1997. Kazinoja më parë quhej Casino-on-Net dhe është një nga kazinotë më të vjetra që është ende e njohur nga lojtarët në të gjithë botën. 888 Casino u bë kazinoja e parë e licencuar në internet në Shtetet e Bashkuara në 2013.

888 Casino

/888-casino/about/

Games

Bakarat

Online Baccarat është një lojë interesante për të luajtur. Procesi i vendimmarrjes trajtohet nga tregtari ku ata tërheqin letrat duke ndjekur rregulla specifike. 

Loja luhet me 8 kuverta letrash ku shpërndahen 4 letra dhe letra e parë dhe e tretë i shkojnë lojtarit dhe letra e dytë dhe e katërt i shkojnë bankierit.

888 Casino

Withdrawals

Opsione të ndryshme tërheqjeje janë në dispozicion në 888 Casino. Duhet të jeni të kujdesshëm kur bëhet fjalë për tërheqjet sepse jo çdo opsion mund të jetë i disponueshëm për ju bazuar në vendndodhjen tuaj. 

Mënyra më e mirë për të gjetur se cili opsion është i disponueshëm për ju është të krijoni një llogari dhe më pas të vizitoni arkëtarin. Këto janë opsionet e disponueshme për tërheqje që ofron kazinoja:

 • Viza
 • MasterCard
 • Kartat e debitit lokal
 • Apple Pay
 • iDebit
 • Neteller
 • PayPal
 • Paspagesë
 • Skrill
 • Paratë në ueb
 • Transferta me tela
 • Qiwi Visa Virtual

Bonuses

Kur regjistroheni për një llogari në 888 Casino, mund të kërkoni deri në $1500 bonus mirëseardhjeje. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj dhe duhet të pranojmë se është një ofertë shumë bujare.

Payments

Metodat më të njohura të pagesës që njihen si nga kazinotë në mbarë botën ashtu edhe nga lojtarët janë Skrill, Neteller dhe PayPal.

Lajmi i mirë është se të gjitha këto metoda janë të disponueshme në 888 Casino dhe ju mund t'i përdorni ato për të bërë depozita dhe tërheqje.

888 Casino

Account

Si të regjistroheni në 888 Casino?

Gjëja e parë që duhet të bëni për të kërkuar çdo ofertë që ka për të ofruar 888 Casino është të hapni një llogari. Procesi është shumë i thjeshtë, por vetëm për hir të argumentit do ta kalojmë hap pas hapi për ju:

 • Vizitoni kazinonë dhe klikoni në 'Regjistrohu'.
 • Futni informacionin e kërkuar
 • Procesi i regjistrimit ka 3 pjesë të ndryshme dhe ju duhet të dorëzoni secilën prej tyre.
 • Kontrolloni emailin tuaj dhe përgjigjuni emailit të verifikimit.
 • Bonusi do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj.

Languages

888 Casino është në dispozicion në shumë gjuhë, duke përfshirë:

 • kineze
 • çeke
 • daneze
 • anglisht
 • gjermanisht
 • hungareze
 • italisht
 • japoneze
 • koreane
 • norvegjeze
 • polonisht
 • portugeze
 • Spanjisht
 • suedeze
 • Thai
 • frëngjisht
 • greke
 • rusisht

Mobile

Aplikacioni celular 888 Casino është i disponueshëm për lojtarët që posedojnë lloje të ndryshme smartphone. Këtu është një udhëzues i thjeshtë se si të shkarkoni aplikacionin nëse keni një pajisje Android:

 • Para se të filloni të shkarkoni aplikacionin, duhet të ndryshoni cilësimet. Për ta bërë këtë, duhet të shkoni te Settings>Security>Punknown Sources>Allow>OK.
 • Klikoni në butonin 'Shkarko' dhe konfirmoni duke klikuar 'OK'.
 • Klikoni në skedarin .apk pasi të keni rrëshqitur menynë e sipërme poshtë.
 • Zgjidhni "Instaluesin e paketës".
 • Kliko 'Instalo'

888 Casino

Tips & Tricks

Shumëçka ka ndryshuar në industrinë e kazinove online që nga fillimi. Për shembull, lojërat e 10 viteve më parë duken kaq të ndryshme tani në krahasim me ato të rejat. Kazinotë online kanë ndryshuar në 4 fusha kryesore dhe ato janë si më poshtë:

Kazinotë në internet janë të sigurta dhe të lehta sot – Falë internetit sot, lojtarët janë të fuqizuar të ndajnë përvojën e keqe që kanë me çdo kazino. Pra, në përgjithësi kazinotë që nuk i trajtojnë lojtarët e tyre në mënyrë të drejtë, nuk zgjasin shumë. Ne ju këshillojmë që t'i përmbaheni gjithmonë markave të njohura të rregulluara dhe nuk do të keni asnjë problem.

Argëtimi së pari – Lojërat në ditët e sotme janë kaq argëtuese. Ato ofrojnë më shumë veçori dhe nivele komplekse që janë më sfiduese. Mendoni për aktivitetin tuaj të preferuar dhe ndoshta ka një lojë në lidhje me të. Për më tepër, lojërat me transmetim të drejtpërdrejtë me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të nivelit të lartë dhe ju duhet t'i provoni ato.

Më shumë fitore – Interesi për jackpot-et është në rritje, kështu që ka gjithnjë e më shumë lojëra që ofrojnë jackpot të ndryshme për lojtarët e tyre. Xhekpoti më i lartë i fituar në internet deri më tani është 17.3 milionë dollarë.

Nuk ka nevojë të shkarkohet – Në një moment ju duhej të shkarkoni softuerin e kazinosë për të luajtur. Tani, kjo është një gjë e së kaluarës. Ju mund t'i luani lojërat tani në celularin, tabletin ose laptopin tuaj nëpërmjet shfletuesit tuaj.

Live Casino

Kur jeni duke kërkuar për një përvojë autentike të kazinosë në internet, atëherë duhet të provoni lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Në 888 Casino mund të gjeni tavolina Roulette, Blackjack dhe Poker saktësisht të njëjta me ato në një kazino të vërtetë me bazë tokësore. 

Veprimi transmetohet drejtpërdrejt në ekranin tuaj, kështu që nuk keni nevojë të jeni fizikisht të pranishëm për të bashkëvepruar me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe për të shijuar një ose dy lojëra.

888 Casino

Promotions & Offers

Kur bëhet fjalë për promovime dhe oferta, 888 ka shumë prej tyre. Fillimi me kazinonë dhe pretendimi për ato oferta nuk kanë qenë kurrë më të lehta. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të bashkoheni në kazino duke krijuar një llogari të re dhe mund të zgjidhni cilëndo ofertë që ju duket tërheqëse.

Responsible Gaming

Ashtu siç ka lloje të ndryshme njerëzish, proporcionalisht ka lloje të ndryshme kumarxhinjsh. Përafërsisht, ne mund t'i vendosim kumarxhinjtë në dy kategori, kumarxhinjtë e veprimit dhe kumarxhinjtë e arratisjes.

Grupi i parë përbëhet kryesisht nga meshkuj, të cilët kanë filluar të luajnë kumar herët në jetë dhe që preferojnë lojëra që kërkojnë aftësi. Nga ana tjetër, lojtarët e arratisjes preferojnë të luajnë lojëra fati, si lojëra elektronike video. Ata luajnë për t'i shpëtuar jetës së tyre reale dhe ndërkohë që e bëjnë, harrojnë dhimbjen fizike dhe emocionale për ca kohë. Pastaj është një grup i vogël njerëzish që luajnë bixhoz dhe ata janë grupi problematik.

Software

Falë ofruesve të shumtë të programeve kompjuterike, ne kemi parë transformimin e kazinove me bazë tokësore në lojëra dixhitale. 888 Casino është krenare që ofron lojëra nga 5 ofrues softuerësh kryesorë të klasit botëror si NetEnt, Playtech, Dragonfish, Novomatic dhe Evolution Gaming.

Support

888 u ofron lojtarëve të saj Shërbimin e Mbështetjes së Klientit 24/7. Sa herë që keni një problem, pa marrë parasysh kohën, mund t'i kontaktoni ata për ndihmë. Mënyra më e përshtatshme është përmes Live Chat. Agjentët e tyre mbështetës janë aty për ju sa herë që ju nevojiten.

888 Casino

Deposits

Nëse dëshironi të luani lojërat në 888 Casino, duhet të jeni anëtar i regjistruar fillimisht dhe më pas të bëni një depozitë. Bërja e një depozite është shumë e lehtë, por le të themi se jeni fillestar dhe ne kemi përgatitur një udhëzues hap pas hapi për ju:

 • Ju duhet të hapni hollin kryesor.
 • Hyni në llogarinë tuaj duke futur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj.
 • Shkoni te arkëtari
 • Klikoni mbi Depozitë
 • Zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri dhe ndiqni udhëzimet.

Kazinoja përdor teknologjitë më të avancuara të sigurisë dhe të enkriptimit në dispozicion, në mënyrë që të qëndroni të sigurt se informacioni juaj financiar është i sigurt.

Security

888 Casino përdor teknologjinë e sigurisë 128-bit SSL dhe ata ndjekin protokollet e enkriptimit për të siguruar çdo transaksion të vetëm. Ju sigurojmë se kazinoja bën pjesën e saj kur bëhet fjalë për sigurinë, por kjo nuk duhet të mbarojë këtu. 

Mbajtja e llogarisë tuaj të sigurt është gjithashtu përgjegjësia juaj, që nga momenti kur e krijoni atë.

FAQ

Ju mund të gjeni përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me 888 Casino në FAQ tonë.

Affiliate Program

Si funksionojnë 888 filialet?

Kur referoni lojtarë të rinj në faqen e internetit të kazinosë, ju fitoni komision. Aktualisht ato ofrojnë 3 lloje të ndryshme komisionesh: · Ndarja e të ardhurave ose Ndarja progresive e të ardhurave · Kostoja për blerje · Hibrid - Avantazhi

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)