22BET Rishikimi 2024 - Withdrawals

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Ka shumë mënyra tërheqjeje të disponueshme në 22Bet Casino, kështu që ju keni shumë opsione në dispozicion dhe mund të zgjidhni metodën që ju përshtatet më së miri.

Shuma minimale që mund të tërhiqni me shumicën e këtyre metodave është 1,50 dollarë dhe nuk përfshihen tarifa dhe transferimi përpunohet brenda disa minutave.

Këto janë metodat e mëposhtme të disponueshme:

Kartat bankare

Kartat bankare

 • Viza
 • Mastercard
Kuletat elektronike

Kuletat elektronike

 • Paratë e përsosura
 • Portofoli Jeton
 • Sticpay
 • Sistemet e Pagesave
 • ecoPayz
 • Paguesi
Transferte bankare

Transferte bankare

 • Sepa
Kriptovaluta

Kriptovaluta

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash
 • Ethereum
 • Monero
 • ZCash
 • NEM
 • Bytecoin
 • DigiByte
 • Bitcoin Gold
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum Classic
 • Prag
 • QTUM
 • STRATIS
 • Ripple
 • monedhë USD
 • USD e vërtetë
 • Token standard i Paxos
 • Tether
 • Shenja bazë e vëmendjes
 • TRON
 • BitShares
Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes mund të ndryshojë në varësi të metodës që po përdorni.

 • Për kuletat elektronike, koha e tërheqjes është zakonisht 24 orë
 • Për kartat e kreditit dhe të debitit, koha e tërheqjes është nga 3 deri në 5 ditë
 • Për transfertat bankare, koha e tërheqjes është nga 3 deri në 7 ditë
 • Për çeqet, koha e tërheqjes mund të jetë mjaft e gjatë, deri në një muaj
 • Periudha e pritjes nuk është më e gjatë se 24 orë.