22BET - Tips & Tricks

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Tips & Tricks

Oferta e bonusit që merrni nga Kazino 22Bet nuk është tepër e ndërlikuar. Megjithatë, ka disa gjëra që duhet të keni parasysh. Më e rëndësishmja është të lexoni Termat dhe Kushtet e bonusit dhe nëse besoni se nuk mund të pajtoheni, atëherë nuk duhet ta pranoni bonusin në radhë të parë.

Çdo bonus vjen me kërkesa të caktuara për bast dhe nëse nuk arrini ta bëni këtë, atëherë do të humbni fitimet tuaja. Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit, që është një kohë e mirë.

Për të kërkuar ofertën e bonusit të mirëseardhjes, fillimisht duhet të regjistroheni për një llogari. Pasi të verifikoni llogarinë tuaj, bëni një depozitë prej të paktën 10 dollarë.

Futni kodin promocional %PROMOCODE për t'u kualifikuar për bonusin. Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit. Bonusi duhet të përdoret në lojëra me koeficient prej të paktën 1.65 dhe vjen me 10x kërkesa për bast.

Çfarë nuk duhet bërë

Një nga gjërat më të rëndësishme që duhet të keni parasysh është të mos vendosni baste që kanë koeficient më të shkurtër se 1.65 pasi nëse e bëni këtë, nuk do të përmbushni kërkesat e basteve.

Në të njëjtën kohë, nuk duhet të ndjeni nevojën për të vendosur baste në lojëra që kanë shanse shumë më të larta se kuotat minimale të kërkuara. Mos harroni se ju keni vetëm një shans me këtë bonus, kështu që duhet ta shfrytëzoni sa më shumë.

Ju duhet të bëni kërkime të gjera para se të merrni bonusin dhe sapo ta bëni do të keni kohë të mjaftueshme për ta përmbushur atë.

5 këshilla për fillestarët

Shumica e bonuseve që ofrohen nga kazinotë janë të thjeshta për t'u përdorur. Megjithatë, ka disa gjëra që ju duhet të përmbushni në mënyrë që të arkëtoni fitimet tuaja në fund.

Gjëja më e rëndësishme është që në radhë të parë të kuptoni plotësisht Termat dhe Kushtet e bonusit. Këtu janë disa këshilla që mund të jenë të dobishme herën tjetër që dëshironi të përdorni ofertën tuaj të regjistrimit:

Merrni kohën tuaj – Keni 30 ditë për të përfunduar kërkesat tuaja të bastit, në mënyrë që të keni kohë të mjaftueshme për t'u njohur me kërkesat e bonusit dhe për të përmbushur bonusin. Kini kujdes, nëse nuk e përfundoni bonusin në kohë, do të humbni fondet tuaja të bonusit. Kjo ju jep kohë të mjaftueshme për të pritur le të themi një fundjavë të mirë me shumë ngjarje dhe turne që do t'ju japin shumë opsione bastesh.

Vendosni baste për shanset kualifikuese – Kur luani me fonde bonus, duhet të vendosni baste në lojëra me koeficient të paktën 1.40. Kjo nuk është e gjitha, ju duhet të vendosni baste akumuluese në 3 përzgjedhje të ndryshme në mënyrë që kjo t'i bëjë gjërat pak më sfiduese se zakonisht. Për t'i bërë gjërat më të lehta për veten tuaj, mund të përdorni një mjet për krahasimin e koeficienteve të basteve, i cili do t'i bëjë gjërat shumë më të lehta për ju.

Lexoni shkronjat e vogla – Njerëzit priren të pajtohen me termat dhe kushtet edhe para se t'i lexojnë dhe t'i kuptojnë plotësisht. Ne ju këshillojmë të merrni pak kohë dhe të lexoni shkronjat e vogla. Ka disa informacione të rëndësishme që do t'ju ndihmojnë të kuptoni termat dhe kushtet e bonusit. Në rast se ka diçka që nuk e kuptoni, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe agjentët e klientëve plotësisht të kualifikuar do t'ju ndihmojnë.

Bast live celular – 22Bet është një kazino mjaft e re dhe ata ende nuk kanë një aplikacion celular që mund ta përdorni. Kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të shijoni lojërat e tyre në pajisjen tuaj të dorës. Ju mund të hyni në faqen e internetit nga shfletuesi juaj celular. Në këtë mënyrë ju mund të përmbushni lehtësisht kërkesat tuaja për bast kur jeni jashtë dhe rreth e rrotull. Ju gjithmonë do të keni akses në llogarinë tuaj në rast se kazinoja shfaq disa shanse serioze konkurruese.

Shumë promovime në dispozicion – Edhe kur keni përdorur bonusin tuaj të parë dhe të dytë të depozitës, kjo nuk do të thotë se argëtimi përfundon këtu. Ka bonuse të rimbushjes që kërkojnë që të bëni një depozitë të mërkurën ose të premten.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)