22BET Rishikimi 2024 - Tips & Tricks

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
NĂ« dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
NĂ« dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Tips & Tricks

Tips & Tricks

Oferta e bonusit që merrni nga Kazino 22Bet nuk është tepër e ndërlikuar. Megjithatë, ka disa gjëra që duhet të keni parasysh. Më e rëndësishmja është të lexoni Termat dhe Kushtet e bonusit dhe nëse besoni se nuk mund të pajtoheni, atëherë nuk duhet ta pranoni bonusin në radhë të parë.

Çdo bonus vjen me kĂ«rkesa tĂ« caktuara pĂ«r bast dhe nĂ«se nuk arrini ta bĂ«ni kĂ«tĂ«, atĂ«herĂ« do tĂ« humbni fitimet tuaja. Keni 30 ditĂ« pĂ«r tĂ« pĂ«rmbushur kĂ«rkesat e bastit, qĂ« Ă«shtĂ« njĂ« kohĂ« e mirĂ«.

Për të kërkuar ofertën e bonusit të mirëseardhjes, fillimisht duhet të regjistroheni për një llogari. Pasi të verifikoni llogarinë tuaj, bëni një depozitë prej të paktën 10 dollarë.

Futni kodin promocional %PROMOCODE për t'u kualifikuar për bonusin. Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit. Bonusi duhet të përdoret në lojëra me koeficient prej të paktën 1.65 dhe vjen me 10x kërkesa për bast.

ÇfarĂ« nuk duhet bĂ«rĂ«

ÇfarĂ« nuk duhet bĂ«rĂ«

Një nga gjërat më të rëndësishme që duhet të keni parasysh është të mos vendosni baste që kanë koeficient më të shkurtër se 1.65 pasi nëse e bëni këtë, nuk do të përmbushni kërkesat e basteve.

Në të njëjtën kohë, nuk duhet të ndjeni nevojën për të vendosur baste në lojëra që kanë shanse shumë më të larta se kuotat minimale të kërkuara. Mos harroni se ju keni vetëm një shans me këtë bonus, kështu që duhet ta shfrytëzoni sa më shumë.

Ju duhet të bëni kërkime të gjera para se të merrni bonusin dhe sapo ta bëni do të keni kohë të mjaftueshme për ta përmbushur atë.

5 këshilla për fillestarët

5 këshilla për fillestarët

Shumica e bonuseve që ofrohen nga kazinotë janë të thjeshta për t'u përdorur. Megjithatë, ka disa gjëra që ju duhet të përmbushni në mënyrë që të arkëtoni fitimet tuaja në fund.

Gjëja më e rëndësishme është që në radhë të parë të kuptoni plotësisht Termat dhe Kushtet e bonusit. Këtu janë disa këshilla që mund të jenë të dobishme herën tjetër që dëshironi të përdorni ofertën tuaj të regjistrimit:

Merrni kohĂ«n tuaj – Keni 30 ditĂ« pĂ«r tĂ« pĂ«rfunduar kĂ«rkesat tuaja tĂ« bastit, nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« keni kohĂ« tĂ« mjaftueshme pĂ«r t'u njohur me kĂ«rkesat e bonusit dhe pĂ«r tĂ« pĂ«rmbushur bonusin. Kini kujdes, nĂ«se nuk e pĂ«rfundoni bonusin nĂ« kohĂ«, do tĂ« humbni fondet tuaja tĂ« bonusit. Kjo ju jep kohĂ« tĂ« mjaftueshme pĂ«r tĂ« pritur le tĂ« themi njĂ« fundjavĂ« tĂ« mirĂ« me shumĂ« ngjarje dhe turne qĂ« do t'ju japin shumĂ« opsione bastesh.

Vendosni baste pĂ«r shanset kualifikuese – Kur luani me fonde bonus, duhet tĂ« vendosni baste nĂ« lojĂ«ra me koeficient tĂ« paktĂ«n 1.40. Kjo nuk Ă«shtĂ« e gjitha, ju duhet tĂ« vendosni baste akumuluese nĂ« 3 pĂ«rzgjedhje tĂ« ndryshme nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« kjo t'i bĂ«jĂ« gjĂ«rat pak mĂ« sfiduese se zakonisht. PĂ«r t'i bĂ«rĂ« gjĂ«rat mĂ« tĂ« lehta pĂ«r veten tuaj, mund tĂ« pĂ«rdorni njĂ« mjet pĂ«r krahasimin e koeficienteve tĂ« basteve, i cili do t'i bĂ«jĂ« gjĂ«rat shumĂ« mĂ« tĂ« lehta pĂ«r ju.

Lexoni shkronjat e vogla – NjerĂ«zit priren tĂ« pajtohen me termat dhe kushtet edhe para se t'i lexojnĂ« dhe t'i kuptojnĂ« plotĂ«sisht. Ne ju kĂ«shillojmĂ« tĂ« merrni pak kohĂ« dhe tĂ« lexoni shkronjat e vogla. Ka disa informacione tĂ« rĂ«ndĂ«sishme qĂ« do t'ju ndihmojnĂ« tĂ« kuptoni termat dhe kushtet e bonusit. NĂ« rast se ka diçka qĂ« nuk e kuptoni, mund tĂ« kontaktoni mbĂ«shtetjen e klientit dhe agjentĂ«t e klientĂ«ve plotĂ«sisht tĂ« kualifikuar do t'ju ndihmojnĂ«.

Bast live celular – 22Bet Ă«shtĂ« njĂ« kazino mjaft e re dhe ata ende nuk kanĂ« njĂ« aplikacion celular qĂ« mund ta pĂ«rdorni. Kjo nuk do tĂ« thotĂ« qĂ« ju nuk mund tĂ« shijoni lojĂ«rat e tyre nĂ« pajisjen tuaj tĂ« dorĂ«s. Ju mund tĂ« hyni nĂ« faqen e internetit nga shfletuesi juaj celular. NĂ« kĂ«tĂ« mĂ«nyrĂ« ju mund tĂ« pĂ«rmbushni lehtĂ«sisht kĂ«rkesat tuaja pĂ«r bast kur jeni jashtĂ« dhe rreth e rrotull. Ju gjithmonĂ« do tĂ« keni akses nĂ« llogarinĂ« tuaj nĂ« rast se kazinoja shfaq disa shanse serioze konkurruese.

ShumĂ« promovime nĂ« dispozicion – Edhe kur keni pĂ«rdorur bonusin tuaj tĂ« parĂ« dhe tĂ« dytĂ« tĂ« depozitĂ«s, kjo nuk do tĂ« thotĂ« se argĂ«timi pĂ«rfundon kĂ«tu. Ka bonuse tĂ« rimbushjes qĂ« kĂ«rkojnĂ« qĂ« tĂ« bĂ«ni njĂ« depozitĂ« tĂ« mĂ«rkurĂ«n ose tĂ« premten.