Rishikimi i kazinosë 22BET - Support

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusDeri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET
Deri në 600 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Support

Support

Ka disa mënyra se si mund të kontaktoni kazinonë. Më i përshtatshëm për shumicën e përdoruesve është opsioni Live Chat. Kazinoja mund të arrihet në këtë mënyrë 24/7, kështu që sa herë që keni një problem mund t'i kontaktoni ata.

Një mënyrë tjetër për të arritur në kazino është me email dhe do të merrni një përgjigje në më pak se 24 orë. Arsyeja pas kësaj është sepse ata përdorin një adresë të ndryshme emaili për çdo departament:

Ajo që na befasoi më shumë ishte fakti që nuk mund të shkosh në kazino me telefon, por kjo nuk do të thotë se kjo nuk do të ndryshojë në të ardhmen. Jemi të sigurt se ata do të punojnë për këtë çështje dhe do ta shtojnë këtë opsion sa më shpejt të jetë e mundur për të rritur fleksibilitetin e opsioneve të kontaktit.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë