22BET Rishikimi 2024 - Software

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Software

Software

22Bet Casino ofron lojëra nga ofrues të ndryshëm softuerësh për të pasur diçka për të gjithë. Ju mund të gjeni disa nga titujt më të njohur këtu nga ofruesit e themeluar të softuerit duke përfshirë:

 • EGT
 • Isoftbet
 • ELK
 • Betsoft
 • Bgaming
 • Tigri i Kuq
 • Platipus
 • Lojëra në lulëzim
 • Luaj'n GO
 • Thunderkick
 • Lojëra 1×2
 • Lojëra Nextgen
 • Endorfina
 • Iron Dog Studio
 • Spinomenale
 • Zoti Slotty
 • Belatra
 • Netent
 • Arti i lojës

Ata gjithashtu ofrojnë lojëra nga ofrues të rinj dhe jo aq të mirëformuar softuerësh. Kjo nuk do të thotë se ata nuk kanë asgjë për të ofruar, thjesht do të thotë se ata ende po përpiqen të dëshmojnë se ia vlejnë vëmendjen në industrinë e lojrave:

 • Pariplay
 • Zeusi
 • Spinmatik
 • Evoplay
 • Kuti rrufeje
 • Gamevy
 • Tom Horn
 • Ka Gaming
 • Lojë pragmatike
 • Shpërthyes
 • Fazi
 • Lojëra në gusht
 • Qyteti i Nolimit
 • Qyteti anësor
 • Interplay (Lojëra fituese)
 • Bbin
 • Omi Gaming
 • Lojë me lopatë
 • Wazdan
 • Lojërat Apollo
 • Luaj Perlat
 • fisnike
 • Bashkohuni me Lojërat
 • Superloto
 • Slotmotion
 • Betixon
 • Rival
 • Bast Dixhital
 • Games Co
 • Lojëra Leander
 • Lojërat Kalamba
 • Fugaso
 • Gii365
 • Multislot
 • Trashëgimia Nektan
 • Lojëra realiste
 • Spigo
 • Ganapati
 • DLV
 • Toptrend
 • Ndeshja botërore
 • Revolver
 • Genii
 • Gamomat
 • Lojëra Fantasma
 • Koncept lojërash
 • Betsense
 • Wearecasino
 • Sagaming
 • Booongo
 • Lojëra Rakki
 • Oryx, Feliks
 • Teknologjia e Kazinosë
 • Habanero
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Playson
 • Lojë e lojës
 • Projekti
 • Rake e kuqe
 • Dreamtech
 • fq Soft.

Kjo mund të duket e rrezikshme për disa lojtarë, por duhet të themi se kjo është bërë për një arsye. 22Bet Casino ofron si ofrues të zakonshëm të lojërave elektronike në internet ashtu edhe ato të reja, sepse ata duan të ofrojnë diçka për të gjithë.

Ndonjëherë, kur luani shpesh lojëra në internet, dëshironi të provoni diçka të re dhe të zbuloni një perlë të re. Siç e dini, çdo lojë ka diçka të veçantë për t'ju ofruar, thjesht duhet të zbuloni se cila lojë është filxhani juaj i çajit.

Megjithatë, disa nga titujt më të njohur vijnë nga NetEnt dhe për disa lojtarë këto lojëra janë 'të domosdoshme':

 • Shpërthim yjor
 • Jingle Spin
 • I vdekur ose i gjallë
 • Jack and the Beanstalk
 • Luftërat në Hapësirë
 • Elementet
 • Kërkimi i Gonzos
 • Relike të humbura