22BET - Security

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Security

22Bet Casino është një kazino e besuar që kujdeset për klientët e tyre. I gjithë komunikimi midis jush dhe kazinosë është i koduar duke përdorur enkriptimin 256 bit SSL. Falë këtij sistemi, të gjitha informacionet tuaja janë të mbrojtura.

Kazinoja ka certifikatën GoDaddy SSL dhe ata gjithashtu kanë një ekip të shkëlqyer mashtrimi dhe sisteme të avancuara që zbulojnë dhe parandalojnë aktivitete të dyshimta të paligjshme.

Sa herë që besoni se llogaria juaj është komprometuar, për shembull, keni vënë re ndryshime të pazakonta në bilancin tuaj, duhet të kontaktoni menjëherë mbështetjen e klientit dhe t'i njoftoni ata.

Si mund t'i mbroni të dhënat tuaja?

Ka disa hapa që mund të ndërmerrni për të mbrojtur vetë llogarinë tuaj:

 • Asnjëherë mos e ndani llogarinë tuaj – Ju jeni i vetmi person që duhet të përdorni llogarinë tuaj. Ju nuk duhet të lejoni askënd që të identifikohet në llogarinë tuaj dhe të luajë në emrin tuaj, dhe anasjelltas. Ne dëshirojmë t'ju kujtojmë se ndarja e llogarisë tuaj është rreptësisht e ndaluar siç përshkruhet në rregulloret e kazinosë.

 • Mbroni fjalëkalimin tuaj – Duhet të përdorni një fjalëkalim unik për llogarinë tuaj. Përpiquni të krijoni një fjalëkalim që është i vështirë të merret me mend, duke shmangur emrin dhe datën e lindjes për shembull.

 • Përdorni fjalëkalime të forta – Fjalëkalimet e forta janë ato që janë një kombinim i llojeve të ndryshme të karaktereve. Sigurohuni që fjalëkalimi juaj të jetë sa më i rastësishëm, por diçka që do ta mbani mend lehtë.

 • Ndryshoni rregullisht fjalëkalimet – Sa herë që besoni se fjalëkalimi juaj është komprometuar, duhet ta ndryshoni atë.

 • Mbani për vete informacionin tuaj të hyrjes – Asnjëherë nuk duhet të ndani fjalëkalimin tuaj me askënd. Mbajeni atë informacion vetëm për veten tuaj dhe edhe nëse merrni një email që ju kërkon fjalëkalimin tuaj, mos e bëni. Mos harroni se kazinoja nuk do t'ju kërkojë kurrë të ndani fjalëkalimin tuaj me ta.

 • Mos e shkruani fjalëkalimin tuaj – Nëse shkruani fjalëkalimin tuaj, ka shumë mundësi që dikush ta gjejë atë dhe të keqpërdor informacionin tuaj.

 • Mbyllni gjithmonë kompjuterin ose pajisjen tuaj celulare – Asnjëherë nuk duhet ta lini pajisjen tuaj pa mbikëqyrje, veçanërisht nëse jeni regjistruar në llogarinë tuaj. Asnjëherë nuk e dini se kush do të përfundojë me të dhënat tuaja dhe mënyrën se si do t'i përdorin ato.

 • Përdorni fjalëkalime të ndryshme për secilën llogari – Njerëzit priren të përdorin të njëjtin fjalëkalim për pothuajse çdo llogari që kanë. Kjo nuk është aq e sigurt, pasi duhet të përdorni një fjalëkalim të ndryshëm për secilën llogari që keni.

 • Mos e ruani fjalëkalimin në shfletuesin tuaj – Nëse më shumë se një person përdor pajisjen tuaj, atëherë nuk është ide e mirë të ruani fjalëkalimet tuaja. Skenari më i keq, çka nëse laptopi ose celulari juaj vidhet, ata mund të kenë lehtësisht qasje në llogaritë tuaja.

 • Softueri juaj antivirus duhet të jetë i përditësuar – Duhet të shmangni klikimin në lidhjet e dyshimta të emailit ose faqet e internetit. Mbajeni antivirusin tuaj të përditësuar dhe kryeni skanime të herëpashershme për spyware.

 • Mos u identifikoni në llogarinë tuaj në Wi-Fi publik – Nëse mundeni, shmangni hyrjen në llogarinë tuaj në biblioteka, kafene dhe vende të tjera publike.

 • Shmangni transaksionet në Wi-Fi publik – Kur përdorni pikat e nxehta publike, ato mund të rrezikohen, kështu që mund të jetë e lehtë për përdoruesit e tjerë të përgjojnë të dhënat tuaja, kështu që duhet të jeni të kujdesshëm për informacionin që dërgoni kur jeni lidhur.

 • Siguroni rrjetin tuaj Wi-FI – Duhet të siguroni gjithmonë rrjetin tuaj pa tel me fjalëkalim edhe në shtëpi dhe në punë. Në këtë mënyrë individët e paautorizuar nuk mund të rrëmbejnë rrjetin tuaj dhe të përdorin të dhënat tuaja.

Auditimi / RNG

Rezultatet e lojës në 22Bet Casino prodhohen nga një gjenerues numrash të rastësishëm ose i njohur më mirë si RNG. Kjo siguron drejtësi të plotë dhe nuk ka asnjë përfshirje nga palët e treta.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)