22BET Rishikimi 2024 - Mobile

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 300 €
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Bastet sportive celulare janë një mënyrë e përshtatshme për të vendosur një bast ndërsa jeni në lëvizje. Ka një bollëk të ngjarjeve sportive në dispozicion. Ju mund të bastni në futboll, hokej mbi akull, basketboll, bilardo, vetëm për të përmendur disa. Lista vazhdon dhe vazhdon me ngjarje esports si Call of Duty, eSports Golf, Street Fighter dhe shumë të tjera.

Aplikacioni celular

Aplikacioni celular 22Bet është i disponueshëm si për përdoruesit e Android ashtu edhe për iOS. Mund të shkarkohet nga seksioni Mobile i faqes në internet. Lojtarët tani mund të vendosin lehtësisht baste në tregjet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta. Mund ta vendosni aplikacionin që të funksionojë në favorin tuaj në shumë mënyra. Për shembull, ju mund të merrni sinjalizime sa herë që përfundon një nga bastet tuaja ose kur luan skuadra juaj e preferuar.

Lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë aplikacionin nëse nuk duan. Ata thjesht mund të hyjnë në faqen e internetit 22Bet në celularin e tyre dhe të hyjnë në llogarinë e tyre.

Aplikacioni celular për përdoruesit e android

Aplikacioni celular për përdoruesit e android

Është shumë e lehtë të shkarkoni aplikacionin në pajisjen tuaj Android. Klikoni në 'Shkarko aplikacionin' dhe klikoni 'Ok'. Pasi aplikacioni fillon të shkarkohet, duhet të shkoni te 'Cilësimet' dhe të lejoni instalimin e aplikacionit nga burime të panjohura. Këtë do ta bëni kur të ndërroni rrëshqitësin "Lejo këtë burim". Do të shfaqet një dritare e re dhe duhet të prekni 'Instalo'. Pasi të përfundojë procedura e instalimit, do të shihni një mesazh me butonin "Hap". Prekni atë dhe aplikacioni juaj është gati për t'u përdorur.

Aplikacioni celular për iOS dhe Mac

Aplikacioni celular për iOS dhe Mac

Ka disa hapa të thjeshtë që duhet të ndiqni për të shkarkuar aplikacionin në pajisjen tuaj iOS. Hapat janë paksa të ndryshëm nga ato për pajisjet android.

  1. Përpara se të shkarkoni aplikacionin, duhet të shkoni te menyja e Cilësimeve dhe të klikoni në skedën 'iTunes & App Store'. Klikoni në Apple ID dhe futni fjalëkalimin për llogarinë tuaj.

  2. Më pas shkoni te skeda Vendi/Rajoni dhe zgjidhni Qipron nga vendet e disponueshme dhe pranoni Termat dhe Kushtet.

  3. Do të shfaqet një ekran i ri ku duhet të futni disa informacione shtesë. Si mënyrë pagese, zgjidhni "Asnjë" dhe shkruani emrin tuaj.

Në fushat e mëposhtme shkruani informacionin e dhënë:

  • Rruga – Georgiou
  • Kodi Postar – 4050
  • Qyteti/Qyteti – Limasol
  • Telefon – 95000111

Pasi të keni mbaruar, hapni App Store dhe kërkoni për 22Bet Casino dhe instaloni aplikacionin.