Rishikimi i kazinosë 22BET - Live Casino

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Live Casino

Lojërat e Kazinosë Live janë shumë të njohura kohët e fundit. Të gjithë duan të luajnë një lojë që drejtohet nga një person real në një studio ose ndonjëherë në një kazino me bazë tokësore. Arsyeja pas kësaj është sepse kazinotë live kombinojnë tiparet më të mira të kazinosë së botës reale me përvojën në internet. Nuk është befasi që kazinoja live po bëhet një nga zgjedhjet më të njohura kohët e fundit.

Në 22Bet Casino mund të luani lojëra të ndryshme live duke përfshirë:

 • Baccarat live
 • Blackjack live
 • Live Casino Hold'em
 • Ruletë franceze live
 • Live Hi-Lo
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Lojëra elektronike të drejtpërdrejta
 • Live Texas Hold'em
 • Poker i drejtpërdrejtë me tre letra

Blackjack live

Blackjack live në 22Bet Casino mundësohet nga Evolution Gaming. Mund të gjeni 40 tavolina Blackjack live në kazino me 7 vende të disponueshme. Lojërat kanë opsionin Bet Behind dhe në të njëjtën kohë ato ofrojnë dy variante të zakonshme të tërheqjes, Blackjack Infinite dhe Free Bet.

Ju mund të zgjidhni lojën që keni zgjedhur dhe të shijoni një cilësi të lartë transmetimi dhe tregtarë profesionistë që janë të lumtur të komunikojnë përmes Bisedës Live në rast se keni një ose dy pyetje. Basti minimal në tryezën e Blackjack fillon me 0,50 dollarë dhe basti maksimal në disa tavolina është 1000 dollarë.

Blackjack i pafund

Blackjack Infinite ofron disa shtesa unike dhe për këtë arsye është një variant shumë popullor. Lojtarët që kanë 6 letra me një vlerë totale prej 21 janë automatikisht fitues sipas rregullit të Charlie. Rregulla të tjera përfshijnë 21+3 baste anësore dhe lojtarët mund të vendosin baste opsionale si Hot 3 dhe Bust It.

Bast Blackjack falas

Blackjack-u i basteve falas është i popullarizuar sepse mund të pranojë qindra lojtarë në të njëjtën kohë. Por kjo nuk është e gjitha, loja ofron 4 baste anësore me pagesa që mund të shkojnë vërtet të larta:

 • Pagesa 100:1 me baste 21+3 dhe Hot 3
 • Pagesa 250:1 me bastet Bust It

Një tjetër gjë që ofron loja dhe është vërtet tërheqëse për lojtarët është Free Double në 9, 10 dhe 11, dhe Free Split në të gjitha çiftet, përveç në 10, J, Q dhe K.

Blackjack live

Live Blackjack është një variant i njohur nga NetEnt me baste që variojnë nga 1$ deri në 2500$. Ky variant përfshin bast anësor Perfect Pairs me potencial për të fituar 30:1 dhe 21+3 bast anësor që mund të sjellë një fitore të madhe deri në 100:1.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Nëse dëshironi t'i jepni një mundësi Live Roulette, mund ta bëni këtë me një minimum prej $0,20, por nëse dëshironi të luani me aksione të larta, mund të vendosni baste që shkojnë deri në $2,000. Disa nga variantet përfshijnë ruletën evropiane, franceze dhe amerikane.

Në disa nga ato lojëra, tregtarët Live përdorin rrota të automatizuara dhe në të tjera ata rrotullojnë timonin.

Ruletë Rrufeja

Lightning Roulette nga Evolution Gaming vjen me shumëzues që mund të rrisin ndjeshëm fitoren tuaj të mundshme. Nëse ju duket jo aq tërheqëse fitorja 35:1, atëherë duhet të provoni këtë variant dhe të filloni të vendosni baste Straight Up.

Ka numra me fat dhe shumëzues të zgjedhur rastësisht midis x50 dhe x500. Kufijtë në këtë tabelë janë midis $0,20 dhe $1,000.

Ruletë Native Live

Native Live Roulette nga Evolution Gaming është një destinacion vërtet ndërkombëtar lojërash. Loja ofrohet në shumë gjuhë duke lejuar lojtarët nga e gjithë bota të ndihen më rehat dhe të luajnë lojën në gjuhën e tyre amtare.

Loja ofrohet në gjuhët e mëposhtme: rusisht, turqisht, spanjisht, gjermanisht, suedisht dhe arabisht.

Zgjedhja e tabelave vendase përfshin: Ruletka Live, Turkce Rulet, Ruleta En Vivo, Deutsches, Svensk, Arabisht dhe Roulette London.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Live Roulette nga NetEnt ofron lojëra me kufizime që mund të jenë më të ulëta se ato që jemi mësuar të shohim në variante të tjera. Por kjo nuk do të thotë se ata u ndalën me kaq. Ata ju ofrojnë mundësinë për të vënë bast deri në 40,000 dollarë në Ruletën e Shpejtë, 100,000 dollarë në tavolinat standarde dhe VIP dhe 200,000 dollarë në Ruletën Automatike Live.

Baccarat live

Të luash Baccarat live duke përdorur letra të vërteta të shpërndara nga tregtarë të vërtetë është shumë më emocionuese sesa të luash vetëm kundër kompjuterit. Në këtë mënyrë ju ndiheni sikur po merrni pjesë në lojë dhe mund të ndërveproni me tregtarin dhe lojëra të tjera, kështu që është disi si një ngjarje e vogël shoqërore.

Baccarat live – Evolution Gaming

Bakarat e drejtpërdrejta nga Evolution Gaming është një përvojë emocionuese pasi ato ofrojnë disa variante nga të cilat mund të zgjidhni. Për shembull, nëse zgjidhni Speed Baccarat, kjo do të thotë që mund të vendosni më shumë baste në të njëjtën kohë.

Nëse dëshironi të rrisni pezullimin, atëherë duhet të zgjidhni Squeeze ose Control Squeeze Baccarat. Kufiri për disa nga këto tabela është deri në 1 dollarë dhe në disa deri në 10,000 dollarë. Në këtë mënyrë si rrotullat e ulët ashtu edhe ato të larta mund të gjejnë diçka me të cilën do të jenë të kënaqur.

Baccarat live – lojëra në Azi

Asia Gaming është një specialist emocionues i Baccarat që ofron pesë lobe në një. Nëse jepni bastin më të lartë, mund ta bëni vetë shtrydhjen. Kjo do të thotë që ju mund të hyni në hollin VIP dhe të kontrolloni vetë ritmin e lojës. Shuma më e lartë që mund të investoni në Live Baccarat është 30,000 dollarë për lojë.

Bast Live

Bastet e drejtpërdrejta i lejojnë lojtarët të bëjnë baste pasi një ndeshje ka filluar tashmë. Lojtarët me eksperiencë pohojnë se mund të fitojnë me të vërtetë para të mira falë basteve live dhe lojtarët e rinj kryesisht varen nga fati i tyre.

Çdo ditë ka më shumë se 1000 ngjarje në seksionin 22Bet Casino Live. Ju mund të vini bast drejtpërdrejt në pothuajse çdo sport që mund të imagjinoni si biliardo, vaterpolo ose boks, vetëm për të përmendur disa.

Vendosja e një basti është shumë e lehtë falë basteve në lojë. Një nga avantazhet kryesore të basteve live është se ju mund të fitoni një shumë të madhe parash në një periudhë të shkurtër kohe. Ju mund të vendosni një bast pak para përfundimit të ndeshjes, kështu që shanset tuaja për të fituar janë mjaft të mira.

Kjo për shkak se ju shikoni ecurinë e lojës dhe mund të analizoni lojën në mënyrë që ta bëni më të lehtë marrjen e një vendimi përfundimtar.

Nëse vendosni të bëni një bast live në futboll, le të themi, duhet të dini se në sport, ashtu si në lojërat e kazinosë, nuk mund të parashikoni rezultatin. Ndonjëherë gjërat duken të qarta, por nuk janë.

Nëse jeni adhurues i sportit, e dini se ka raste kur skuadra që më së paku prisnit të fitonte, fiton në fund ose një skuadër që humbte gjatë gjithë kohës, mund të marrë epërsinë vetëm disa sekonda para përfundimit të ndeshjes. Edhe pse nuk mund të parashikosh disa gjëra, ne e dimë që nuk mund të fitosh nëse nuk je i përgatitur të marrësh disa rreziqe.

Total score8.7
Përfitimet
+ Gama e gjerë e pagesave
+ 12000+ lojëra elektronike
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)