22BET - FAQ

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigjet për pyetjet më të zakonshme rreth 22Bet në FAQ-të tona.

Si të regjistroheni në 22Bet Casino?

Nëse dëshironi të keni të drejtë të vendosni baste në 22Bet Casino, së pari duhet të regjistroheni për një llogari. Procesi është shumë i thjeshtë ku filloni duke plotësuar formularin e regjistrimit të lojtarëve. Duhet të jeni të kujdesshëm këtu dhe t'i jepni kazinosë informacionin e saktë.

Duhet të dërgoni një ID të vlefshme, kjo mund të jetë një kopje e pasaportës, patentës së shoferit ose kartës së identitetit.

Lojtarëve që japin informacion të rremë do t'u mohohet qasja në kazino. Ju lutemi mbani mend se kazinoja mund të kërkojë dokumente shtesë në çdo moment që ata mendojnë se është e nevojshme. Lojtarët janë të detyruar të dërgojnë dokumente zyrtare për të vërtetuar identitetin e tyre.

Si të vendosni Multibet?

Për të aktivizuar skedën Multibet në fletën tuaj të bastit në këndin e sipërm djathtas të faqes, duhet të zgjidhni të paktën dy rezultate të ndryshme të ngjarjeve të ndryshme. Ju mund të shfletoni tregjet në "Baste popullore" dhe "Baste të minutës së fundit".

Ju mund të shtoni baste duke klikuar mbi shanset për të cilat dëshironi të vini bast. Pasi bastet të shtohen në fletën e bastit Multibet, mund të vendosni shumën që dëshironi të vendosni bast. Është e mundur të shtoni deri në 30 baste menjëherë.

Si të vendosni një bast Sistemi?

Nëse dëshironi të vendosni një bast Sistemi, duhet të zgjidhni të paktën tre rezultate të ndryshme të ngjarjeve të ndryshme. Në këtë mënyrë do të aktivizoni skedën "Sistemi" në fletën tuaj të bastit në këndin e sipërm djathtas të faqes. Ju mund të shfletoni lehtësisht nëpër tregje dhe të shtoni baste në fletën tuaj të basteve të sistemit thjesht duke klikuar mbi shanset për të cilat dëshironi të vini bast.

Kur të shtohen të gjitha bastet për të cilat dëshironi të vini bast, mund të vendosni shumën. Ju mund të shtoni deri në 8 baste në bastin tuaj të sistemit dhe pasi të jeni të kënaqur me zgjedhjen tuaj, mund të klikoni "Konfirmo".

Sa kohë do të duhet që fitimet e mia të shlyhen?

Në 22Bet Casino klientët e tyre janë prioriteti i tyre. Ata e dinë që sapo të fitoni, do të dëshironi t'i keni sa më shpejt që të jetë e mundur fitimet tuaja në xhep. Për këtë arsye ata bëjnë çmos për të shlyer fitimet tuaja në kohë.

Është e mundur që të ndodhë një vonesë, por kjo është kryesisht kur kazinoja ka nevojë për një vërtetim për rezultatin e ngjarjes. Nëse hasni ndonjë problem madhor, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë ta zgjidhni atë.

A është e mundur të ndjek transaksionet e mia dhe bastet aktuale?

Kur keni një llogari në 22Bet Casino, mund të ndiqni lehtësisht të gjitha transaksionet dhe bastet tuaja përmes opsioneve të mëposhtme:

  • Transaksionet
  • Historia e basteve

Si të rregulloj cilësimet e llogarisë time?

Mund të shikoni cilësimet e llogarisë tuaj kur klikoni në butonin e emrit tuaj të përdoruesit dhe zgjidhni 'Profile'. Këtu mund të shihni cilësimet e llogarisë tuaj dhe mund t'i rregulloni lehtësisht disa prej tyre.

A janë të sigurta të dhënat e mia?

Kur ndani të dhënat tuaja personale në 22Bet Casino, ato mbrohen nga veçoritë kryesore të sigurisë në industri dhe metodat e kriptimit. Ata e marrin shumë seriozisht privatësinë dhe sigurinë tuaj, kështu që nuk keni pse të shqetësoheni për asgjë.

Çfarë është "ngjarja e ditës"?

Në 22Bet ata zgjedhin ngjarjet më të rëndësishme të ditës me shanset më të mira dhe e quajnë Ngjarja e Ditës. Për të marrë këto shanse, ju duhet të kombinoni një numër të caktuar rezultatesh nga ngjarje të ndryshme. Duhet të mbani mend se nuk mund të përdorni shanset e përmirësuara për baste teke ose kombinime të bëra me më pak rezultate sesa kërkohet.

Nuk mund të hyj në llogarinë time 22Bet. Cfare duhet te bej?

Nëse keni probleme për të hyrë në llogarinë tuaj, gjëja e parë që duhet të bëni është të kontaktoni mbështetjen e klientit. Ju mund ta bëni këtë përmes Bisedës Live ose dërgoni një email në info@22bet.co.uk dhe ata do t'ju ndihmojnë të zgjidhni problemin tuaj sa më shpejt të jetë e mundur.

Në rast se nuk e keni përdorur llogarinë tuaj për më shumë se 24 muaj, llogaria juaj etiketohet automatikisht si joaktive dhe e mbyllur. Një arsye tjetër mund të jetë se nuk i keni dhënë kazinosë dokumentet e nevojshme pasi të jeni regjistruar për një llogari.

A është e mundur të anuloni një bast?

Fatkeqësisht ju mundeniMos anuloni një bast pasi të jetë konfirmuar.

Sa kohë duhet që bonusi i mirëseardhjes të transferohet në llogarinë time?

Pasi të bëni një depozitë, fondet e bonusit do të transferohen në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë.

A mund të refuzoj bonusin e mirëseardhjes?

Nëse nuk dëshironi të luani me paratë e bonusit sepse dëshironi të shmangni kërkesat e basteve, atëherë nuk duhet të pranoni bonusin e mirëseardhjes. Ju duhet të shënoni kutinë "Nuk dua asnjë bonus" kur bëni një depozitë.

A është e mundur të transferoni fondet e bonusit nga një llogari në tjetrën?

Nuk është e mundur të transferohen fonde midis llogarive të ndryshme. Pasi të bëni një depozitë, mund të pranoni ose refuzoni paratë e bonusit dhe ky është i vetmi opsion i disponueshëm.

A ka ndonjë kufizim në mënyrat e pagesës për bonusin e mirëseardhjes?

Të gjitha mënyrat e pagesave do t'ju lejojnë të kërkoni bonusin e mirëseardhjes me disa përjashtime. Kur përdorni kriptomonedha si Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin dhe Dogecoin, nuk do të keni të drejtë të kërkoni bonusin e mirëseardhjes.

A janë disa vende të kufizuara për bonusin e mirëseardhjes?

Po, lojtarët nga disa vende nuk kanë të drejtë për bonusin e mirëseardhjes duke përfshirë Serbinë, Kroacinë dhe Hungarinë.

A kontribuojnë të gjitha lojërat në të njëjtën mënyrë për kërkesat e basteve?

Çdo lojë ka kontributin e vet të përqindjes në kërkesat e basteve të bonusit. Slots kontribuojnë 100%, Baccarat kontribuon 5%, Poker dhe Video Poker kontribuojnë 5%, Roulette kontribuon 5%, Blackjack kontribuon 5% dhe Hi-Lo kontribuon 5%.

A kontribuojnë lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë në kërkesat e basteve?

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve.

Cilat janë shanset e kërkuara për bonusin e mirëseardhjes së librit sportiv?

Kur ju duhet të vini bast një bonus mirëseardhjeje në libër sportiv, duhet të vendosni baste me koeficientët e ofruar të paktën 1.40.

Për çfarë mund të përdor pikët e bastit Falas?

Ju mund të përdorni pikët e bastit Falas për të blerë artikuj nga dyqani 22Bet.

Si të di nëse një bonus i caktuar në 22Bet përfaqëson një vlerë të mirë për paratë e mia?

Kur merrni fonde bonus, ju në fakt merrni para falas për të eksploruar lojërat e kazinosë me pak ose aspak kosto për veten tuaj. Pra, është gjithmonë mirë të kërkoni një bonus dhe të zgjasni seancën tuaj të lojrave.

Por, përpara se ta bëni këtë, duhet të njiheni me rregullat e bonusit dhe të shihni nëse është diçka që mund ta realizoni apo jo.

Si të shpenzoni fondet e bonusit në 22Bet?

Kur merrni para bonus, ato transferohen në bilancin tuaj dhe veprojnë në të njëjtën mënyrë si depozitimi i zakonshëm që do të bëni.

Dallimi i vetëm është kur luani me paratë e bonusit, duhet të vendosni baste në aktivitete specifike dhe ato janë subjekt i kërkesave për bast.

A ka një shumë maksimale që mund të depozitoj për të kërkuar bonusin?

Nuk ka asnjë kufizim në shumën që dëshironi të depozitoni kur dëshironi të kërkoni një bonus. I vetmi kufizim që vjen nga kazinoja është shuma që ata janë të gatshëm të përputhen. Pra, shuma më e lartë e bonusit që mund të merrni në 22Bet Casino është 300$.

Kam kërkuar një bonus 22Bet por nuk jam në gjendje ta përdor, a është e mundur ta transferoj atë në llogarinë e dikujt tjetër?

Ti mundesh`T transferoni fondet e bonusit midis llogarive, siç tregohet qartë në faqen e Termave dhe Kushteve.

A mund ta transferoj bonusin tim të së premtes së bashku me bastet e mia falas?

Fatkeqësisht, ju nuk mund të kombinoni ofertat e bonusit me produkte bonus promovues.

A mund të përdor Bitcoin për të bërë një depozitë?

Po, ju mund të përdorni Bitcoin për të bërë një depozitë në 22Bet Casino. Duhet të mbani mend se kur bëni një depozitë duke përdorur kriptomonedhën, nuk keni të drejtë për ofertën e bonusit të mirëseardhjes.

A ka 22Bet Live Chat?

Po, 22Bet Casino ka operatorë Live Chat që janë të disponueshëm 24 orë në ditë, çdo ditë. Sa herë që keni një problem ose keni nevojë për ndihmë për diçka, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe agjentët e mbështetjes do t'ju ndihmojnë sa më shpejt të jetë e mundur.

A pranohen lojtarët nga MB në 22Bet Casino?

Po, lojtarët që janë nga MB mund të hapin një llogari dhe të shijojnë të gjitha përfitimet që ka për të ofruar kazinoja.

A është 22Bet një kazino e sigurt?

Po, 22Bet është një kazino mjaft e re, por e njohur. Kjo falë faktit që ata ofrojnë një mjedis të sigurt për lojtarët e tyre. Të gjitha të dhënat tuaja mbahen të sigurta falë softuerit të enkriptimit që ata përdorin.

Cili është bonusi i mirëseardhjes?

Në këtë pikë, 22Bet Casino ofron një ofertë shumë bujare bonus mirëseardhjeje që përfshin 122% bonus ndeshjeje që shkon deri në $300 dhe pikë 22Bet.

Cila është shuma minimale e depozitës dhe shuma minimale e tërheqjes?

Shuma minimale që mund të depozitoni në 22Bet Casino është 1$ dhe shuma minimale që mund të tërhiqni është 1,5$.

Cilat janë orët e punës së mbështetjes së klientit?

Lojtarët mund të arrijnë mbështetjen e klientit përmes Live Chat 24/7. Pra, sa herë që keni nevojë për ndihmë për çdo gjë, mund t'i kontaktoni ata.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)