22BET Rishikimi 2024 - Deposits

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Metodat e depozitimit në 22BET: Një udhëzues i dobishëm për lojtarët

Po kërkoni të financoni llogarinë tuaj në 22BET? Ju jeni me fat! Ky destinacion i lojërave në internet ofron një shumëllojshmëri metodash depozitimi për t'iu përshtatur lojtarëve nga të gjitha sferat e jetës. Pavarësisht nëse preferoni opsionet tradicionale të bankingut apo komoditetin e kuletave elektronike, ka diçka për të gjithë.

Opsione të ndryshme për t'iu përshtatur preferencave tuaja

Në 22BET, do të gjeni një sërë opsionesh depozitimi në majë të gishtave. Nga kartat e debitit/kreditit dhe transfertat bankare te kuletat elektronike si Skrill dhe Neteller, zgjedhjet janë të shumta. Kartat me parapagesë si Neosurf dhe Rapid Transfer janë gjithashtu të disponueshme për ata që vlerësojnë anonimitetin. Plus, ka metoda të tjera të ndryshme si Iwallet, Multibanco, Help2Pay, Pay4Fun, Interac, UPI, PhonePe, Google Pay dhe Payeer që kujdesen për rajone ose preferenca specifike.

Përvojë miqësore për përdoruesit e garantuar

Jeni të shqetësuar për lundrimin përmes proceseve komplekse të depozitave? Mos kini frikë! 22BET siguron që metodat e tyre të depozitimit të jenë të përshtatshme për përdoruesit dhe pa telashe. Me udhëzime të qarta dhe ndërfaqe intuitive, financimi i llogarisë suaj nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Pra, nëse jeni një lojtar me përvojë ose i ri në platformat e lojërave në internet, jini të sigurt se procesi do të jetë i qetë.

Masat më të larta të sigurisë në vend

Kur bëhet fjalë për transaksionet financiare në internet, siguria është parësore. Në 22BET, ata e marrin seriozisht këtë çështje duke zbatuar protokollet më të fundit të sigurisë, siç është kriptimi SSL. Kjo do të thotë që të dhënat tuaja personale dhe detajet financiare mbrohen nga qasja e paautorizuar ose nga shkeljet e të dhënave. Luaj me qetësi duke ditur që transaksionet tuaja janë të sigurta.

Përfitime ekskluzive për anëtarët VIP

Jeni anëtar VIP në 22BET? Pastaj përgatituni për disa përfitime të mrekullueshme! Si një lojtar VIP, ju mund të gëzoni përfitime ekskluzive si tërheqje më të shpejta dhe madje edhe bonuse speciale të depozitave. Këto përfitime janë krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave dhe për t'ju bërë të ndiheni si një VIP i vërtetë. Pra, nëse jeni duke kërkuar për atë prekje shtesë luksi, merrni parasysh t'i bashkoheni klubit VIP në 22BET.

Si përfundim, 22BET ofron një gamë të gjerë metodash depozitimi për t'u kujdesur për lojtarët nga vende dhe preferenca të ndryshme. Me procese miqësore për përdoruesit, masa sigurie të nivelit të lartë dhe përfitime ekskluzive për anëtarët VIP, ky destinacion i lojërave në internet siguron që përvoja juaj e depozitave të jetë e qetë dhe e këndshme. Pra, vazhdoni, financoni llogarinë tuaj me lehtësi dhe përgatituni për një aventurë emocionuese lojrash në 22BET!

Metodat kryesore të depozitimit përfshijnë:

Kartat bankare

Kartat bankare

Kartat bankare përfshijnë kartat Visa dhe Master dhe shuma minimale që duhet të depozitoni kur përdorni këtë metodë është $1. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.

Kuletat elektronike

Kuletat elektronike

 • Paratë e përsosura – Kur përdorni Perfect Money, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Portofoli Jeton - Kur përdorni Jeton Wallet shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Epay - Kur përdorni Epay, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Sticpay - Kur përdorni Sticpay, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
Sistemet e Pagesave

Sistemet e Pagesave

 • ecoPayz - Kur përdorni ecoPayz, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Paguesi - Kur përdorni Payeer, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Kriptovaluta
 • Bitcoin - Kur përdorni Bitcoin, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Litecoin - Kur përdorni Litecoin, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Dogecoin - Kur përdorni Dogecoin, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Dash - Kur përdorni Dash, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Ethereum - Kur përdorni Ethereum, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Monero - Kur përdorni Monero, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • ZCash - Kur përdorni ZCash shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • NEM - Kur përdorni NEM, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Bytecoin - Kur përdorni Bytecoin, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • DigiByte - Kur përdorni DigiByte, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Bitcoin Gold - Kur përdorni Bitcoin Gold, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Bitcoin Cash - Kur përdorni Bitcoin Cash, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Ethereum Classic - Kur përdorni Ethereum Classic shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Prag - Kur përdorni Verge, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • QTUM - Kur përdorni QTUM, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • STRATIS - Kur përdorni STRATIS, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Ripple - Kur përdorni Ripple, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • monedhë USD - Kur përdorni monedhë USD, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • USD e vërtetë - Kur përdorni TrueUSD, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Token standard i Paxos - Kur përdorni Paxos Standard Token, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Tether - Kur përdorni Tether, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Lidhje zinxhiri - Kur përdorni Chainlink, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • OmiseGO - Kur përdorni OmiseGO, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • Shenja bazë e vëmendjes - Kur përdorni Basic Attention Token, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • TRON - Kur përdorni TRON, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
 • BitShares - Kur përdorni BitShares, shuma minimale që duhet të depozitoni është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk ka asnjë tarifë.
Kodi i Bonusit të Depozitës

Kodi i Bonusit të Depozitës

Kur regjistroheni për 22Bet Online Casino ju keni të drejtën për një bonus depozite mirëseardhjeje. Ju nuk keni nevojë për një kod bonusi depozite për të kërkuar këtë bonus. Këtu është një udhëzues hap pas hapi se çfarë duhet të bëni për të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në 122 dollarë dhe pikë 22Bet dhe mund të vendosni bast për çdo ngjarje të disponueshme në librin sportiv.

Kjo nuk është e gjitha, ju mund të kërkoni gjithashtu një bonus rifreskues të së premtes nëse bëni një depozitë prej të paktën 1 $. Ky është një bonus ndeshje 40% që mund të sjellë deri në 50 dollarë në llogarinë tuaj. Këtu duhet të përdorni një kod bonus, "sportfriday".

Depozitat në PayPal

Depozitat në PayPal

Do të jeni të lumtur të dëgjoni se PayPal është i disponueshëm në 22Bet Casino dhe mund ta përdorni për të bërë depozita dhe për të luajtur lojërat tuaja të preferuara.

Kufiri i depozitave

Kufiri i depozitave

Në 22Bet Casino ka një kufi 24 orësh se sa para mund të depozitojë çdo lojtar në llogarinë e tij. Në rast se lojtari dëshiron të zvogëlojë kufirin, ai mund ta bëjë këtë në çdo kohë që dëshiron, por nëse dëshiron të rrisë kufirin, atëherë ka një procedurë të caktuar që duhet të ndjekë fillimisht.

Ata duhet të kërkojnë një rritje të depozitës së tyre dhe procedura mund të zgjasë deri në 24 orë për t'u përpunuar.

Monedha

Monedha

Këto janë monedhat që mund të përdorni në 22Bet Casino:

lekë, AMD, AOA, ARS, AUD, AZN, BAM, BDT, BGN, BHD, BOB, BRL, BWP, CAD, CHF, CLP, CNY, COP, CZK, DKK, DZD, EGP, ETN, EUR, GEL, GHS, HKD, HRK, HUF, IDR, ILS, INR, IRR, ISK, JOD, KES, KHR, KWD, KZT, MZN, NAD, NGN, OMR, PYG, RON, RSD, RUB, RWF, SAR, SEK, SGD, THB, TND, TRY, TZS, UAH, USD