22BET Rishikimi 2024 - Affiliate Program

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në 22Bet Casino ju duhet të regjistroheni për një dhe të krijoni një llogari. Emri i filialit është 22Bet Partners.

Sa mund të fitoni duke u bashkuar me programin e filialeve?

Sa mund të fitoni duke u bashkuar me programin e filialeve?

Kur bashkoheni me programin e filialeve, fitoni një komision. Kjo do të thotë që kazinoja paguan një përqindje të të ardhurave neto që fitojnë nga klientët që keni sjellë në kazino.

Çdo muaj do të fitoni:

  • 30% komision i të ardhurave neto nga grupi i produkteve prioritare të zgjedhura
  • 20% komision i të ardhurave neto nga grupet e tjera të produkteve