Rishikimi i kazinosë 22BET - Affiliate Program

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusDeri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET
Deri në 600 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në 22Bet Casino ju duhet të regjistroheni për një dhe të krijoni një llogari. Emri i filialit është 22Bet Partners.

Sa mund të fitoni duke u bashkuar me programin e filialeve?

Sa mund të fitoni duke u bashkuar me programin e filialeve?

Kur bashkoheni me programin e filialeve, fitoni një komision. Kjo do të thotë që kazinoja paguan një përqindje të të ardhurave neto që fitojnë nga klientët që keni sjellë në kazino.

Çdo muaj do të fitoni:

  • 30% komision i të ardhurave neto nga grupi i produkteve prioritare të zgjedhura
  • 20% komision i të ardhurave neto nga grupet e tjera të produkteve
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë