Rishikimi i kazinosë 21.com

Age Limit
21.com
21.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

21.com

Legjitimiteti i një kazinoje në internet bazohet në disa aspekte. Licenca dhe reputacioni janë faktorët më të zakonshëm që shumica e kumarxhinjve marrin parasysh kur zgjedhin një kazino të re në internet. 21.Com është një kazino online e mesme e krijuar në vitin 2018. Faqja e saj e internetit ka një dizajn dhe ndërfaqe mbresëlënëse, duke e bërë të lehtë për t'u përdorur. Për t'u dhënë lojtarëve njohuri më të mira për secilën lojë, kazino online 21.Com ofron një mënyrë të aksesueshme për të gjitha lojërat e saj. Kazinotë moderne në internet janë krijuar për t'i bërë ballë shumicës së sulmeve kibernetike; 21.Com nuk është një përjashtim. Ai i lejon lojtarët të adresojnë mosmarrëveshjet e tyre përmes firmave të Zgjidhjes Alternative të Mosmarrëveshjeve për të siguruar transparencë. Ky rishikim do të ofrojë më shumë njohuri mbi 21.Com Online Casino.

Pse të luani në Kazino Online 21.com

Me përmbledhjen e kazinosë online 21.Com, duhet të jeni të interesuar të dini se çfarë ka për të ofruar që do t'ju bëjë të luani lojërat e saj. Epo:

Kazino online 21.Com ofron një koleksion të plotë të lojërave në internet nga ofruesit më të mirë të softuerëve në industri. Kjo siguri se disa lojëra më të mira janë pjesë e lobit të lojës. Përveç koleksionit të lojërave, kjo kazino online ofron mbështetje të besueshme ndaj klientit përmes veçorisë LiveChat dhe alternativave të tjera. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës 24/7. Me valën e lojërave celulare, kazino online 21.Com vjen me një dizajn miqësor për celularin që do t'ju lejojë të luani në lëvizje. Së fundmi, të gjitha transaksionet sigurohen duke përdorur një sistem të enkriptimit SSL, duke siguruar një përvojë të sigurt lojrash.

About

21.Com është një degë tërësisht në pronësi të BetPoint Group Limited. Ajo operon nën një Licencë të Lojërave Malteze të lëshuar për kompaninë e saj mëmë. Që nga fillimi i tij në 2018, 21.Com ka bashkëpunuar me disa ofrues softuerësh për të mbajtur një lobi të përditësuar të lojës. Mund të bashkoheni dhe të relaksoheni ndërsa shijoni lojëra elektronike me video, lojëra tavoline ose lojëra video pokeri. Është një platformë shumëgjuhëshe që pranon lojtarë nga shumica e vendeve ku kumari është i ligjshëm.

Games

Kazino online 21.Com ka një holl gjithëpërfshirës lojërash që strehon mbi 1000 tituj lojërash. Shumica e lojërave në holl mundësohen nga Microgaming, Play'n Go, Quickspin dhe Betsoft, ndër të tjera. Lojërat janë kategorizuar në lojëra elektronike, video poker, lojëra tavoline dhe kazino live. Mund të përdorni softuerin e ofruar ose titullin e lojës për të renditur shpejt lojërat. 

Slots

Shumica e kazinove online fokusohen në këtë kategori lojërash. Në 21.Com, mund të gjeni disa nga titujt tuaj të preferuar të lojërave elektronike nga NetEnt, Microgaming, QuickSpin dhe Betsoft, ndër studiot e tjera. Një opsion kërkimi do t'ju ndihmojë të gjeni lehtësisht titullin e slotit tuaj të preferuar. Disa nga lojërat elektronike më të njohura në 21.Com përfshijnë:

 • Shpërthim yjor
 • Romancë e pavdekshme
 • shoqërueset e nuses
 • Toro e egër
 • Butterfly Jade
 • Libri i të Vdekurve

Poker

Lobi i lojërave të larmishëm 21.Com strehon të gjitha llojet e lojtarëve. Lojtarët që duan lojërat e pokerit mund të gjejnë disa video-poker premium me shumë duar nën kategorinë e pokerit. Ky seksion do t'ju lejojë të zhvilloni një strategji që do të rrisë shanset tuaja për të fituar. Kjo kategori është e popullarizuar në mesin e lojtarëve veteranë. Disa nga titujt përfshijnë:

 • Bonus Poker Deluxe
 • Jacks ose më mirë
 • Deuces Wild

Lojëra tavoline

Kjo kategori përmban variacione të ndryshme të ruletit, blackjack dhe baccarat. Nëse besoni se mund ta mposhtni tregtarin, kjo është kategoria për të dhënë një goditje. Të gjitha këto lojëra kanë një version demo të cilin mund ta provoni përpara se të vini bast me para të vërteta. Kjo do t'ju lejojë të studioni lojën dhe të zhvilloni një strategji pune. Disa nga lojërat e tavolinës përfshijnë

 • Blackjack me shumë duar
 • Ruletë Amerikane
 • Atlantic City Blackjack

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Përveç lojërave elektronike, video-pokerit dhe lojërave të specializuara, kazinotë në internet përqafojnë më shpesh lojërat e kazinosë live. Në kazinonë online 21.Com, kjo kategori strehon disa lojëra tavoline, lojëra speciale dhe tituj video pokeri. Disa nga lojërat përfshijnë:

 • Blackjack live
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Poker me tre letra
 • Baccarat live
 • Monopoly Live
 • Mega Rrota

Bonuses

Bonuset dhe ofertat promovuese janë gjithmonë thelbësore për çdo lojtar sezonal ose fillestar kur regjistrohet në një kazino online. Çdo bonus ka një kërkesë për bast të bashkangjitur me të. Ne rekomandojmë lojtarët të rishikojnë vazhdimisht termat dhe kushtet përpara se të marrin pjesë në ndonjë ofertë bonus. Një nga paketat më të njohura të bonusit midis lojtarëve të 21.Com është Bonusi i Mirëseardhjes. 

Lojtarët marrin një bonus pa depozitë prej 100 rrotullimesh falas dhe deri në 1,100 dollarë dhe 900 rrotullime falas në katër depozitat e para. Lojtarët ekzistues mund të shikojnë çdo ofertë të re bonus në faqen e promovimeve.

Languages

21.Com është një platformë kazino në internet shumëgjuhëshe. Është i disponueshëm në gjuhë të ndryshme, gjë që është e njohur në rajonet ku banojnë shumica e lojtarëve. Lojtarët mund të kontaktojnë gjithashtu ekipin mbështetës duke përdorur gjuhët e disponueshme. Gjuhët e vetme të disponueshme në 21.Com përfshijnë:

 • anglisht
 • norvegjeze
 • gjermanisht
 • japoneze
 • frëngjisht
 • polonisht
 • finlandez

Software

Edhe pse nuk është e mundur të merren të gjithë ofruesit e programeve kompjuterike, 21.Com ka partneritet me disa nga studiot me reputacion. Evolution Gaming është studio prapa kategorisë së kazinosë live. Është i njohur për ruletën e tij live, blackjack live, baccarat live, Ultimate Texas Hold'em, Dream Catcher dhe Football Studio, ndër lojërat e tjera live. 21.Com ka arritur të përziejë studiot e nivelit të lartë me ato të reja dhe premtuese. Disa nga këto studio përfshijnë:

 • NetEnt
 • SG Digital
 • Microgaming
 • Dritat e Veriut
 • Llastiqe
 • Lojra Xhepi Soft

Support

Ekipi mbështetës është një nga nisjet më thelbësore në një kazino online. Ata ofrojnë mbështetje në kohë për lojtarët që kanë ndonjë ankesë ose vështirësi në aksesin në veçoritë e disponueshme në platformë. Lojtarët mund të arrijnë ekipin mbështetës të 21.Com nëpërmjet një veçorie ose emaili Live Chat (support@21.com). Ky ekip është në dispozicion 24/7. Disa nga pyetjet më të zakonshme adresohen përmes seksionit FAQ. 

Pse ia vlen të luash në 21.com Online Casino

Kazino online 21.Com ofron një koleksion mbresëlënës lojërash nga disa prej studiove më të mira të lojërave në treg. Megjithatë, lobi i tyre i lojës do të favorizojë kryesisht lojtarët e lojërave elektronike dhe video-pokerit. Të gjitha këto lojëra janë të disponueshme si në PC ashtu edhe në pajisjet mobile. Kjo u jep lojtarëve fleksibilitetin për të hyrë në llogaritë e tyre të kazinosë në internet kudo, në çdo kohë. Bonuset dhe ofertat e promovimit janë tërheqëse, megjithëse kanë një kërkesë të lartë bastesh. Edhe pse u mungon numri i telefonit dhe lidhjet e mediave sociale, ekipi mbështetës bën një punë të bukur. Lojtarët mund të shijojnë një platformë shumëgjuhëshe me monedha të ndryshme. Në përgjithësi, 21.Com është një kazino e mirë në internet me karakteristika të shkëlqyera. Mund ta provoni dhe mos harroni të praktikoni kumarin e përgjegjshëm.

Deposits

Përpara se të regjistroheni në një kazino online, ju rekomandojmë që së pari të rishikoni opsionet e disponueshme të pagesës. Do të ishte e frikshme të mos jeni në gjendje të transferoni fonde nga banka ose portofoli juaj elektronik në llogarinë tuaj të kazinosë në internet. 21.Com ofron disa nga mënyrat e njohura të pagesës që do të gjeni në platformat e lojërave të fatit. Disa prej tyre përfshijnë;

 • MasterCard
 • Viza
 • Neteller
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Transfertë bankare

Tërheqjet janë planifikuar ndryshe në varësi të mënyrës suaj të preferuar të pagesës. Për shembull, tërheqjet përmes kuletave elektronike mund të reflektohen brenda 24 orëve. Transfertat bankare dhe pagesat me kartë mund të zgjasin deri në 5 ditë.

Monedhat

Lojtarët në vende të ndryshme preferojnë të përdorin monedha të ndryshme. Për shembull, lojtarët në SHBA janë të kënaqur duke përdorur dollarë amerikanë dhe jo dollarë australianë. Lojtarët mund të rregullojnë monedhën e zgjedhjes së tyre në çdo kohë. Në shumicën e rasteve, platforma e kazinosë online 21.Com do të sugjerojë monedhën sipas rajonit tuaj. Disa nga monedhat në 21.Com përfshijnë:

 • Dollarë kanadezë
 • dollarë amerikanë
 • Krona Norvegjeze
 • Dollarë të Zelandës së Re
 • euro
Total score8.2
Përfitimet
+ Bonus bujar i mirëseardhjes
+ Lojëra nën tema
+ Bonuset bujare të rrotullimeve falas

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (6)
Bonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Japoneze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Debit Card
EcoPayz
Interac
Klarna
MasterCardNeteller
Revolut
Skrill
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Finlanda
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (43)