21casino - Support

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Support

21Casino është në dispozicion 24/7 për lojtarët e saj. Ky është padyshim një lajm i mrekullueshëm, që do të thotë se mund të luani kurdo që dëshironi dhe gjithmonë të keni ndihmë kur të nevojitet. Mund të përdorni bisedën e drejtpërdrejtë si në celularin tuaj ashtu edhe në desktopin tuaj nga ora 9:00 deri në 01:00 (CEST). Kjo nuk është e gjitha. Biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme në disa gjuhë, duke përfshirë anglisht, suedisht dhe gjermanisht. Ekziston gjithashtu mbështetje me email, kështu që është gjithmonë mirë të kesh opsionin dhe të përdorësh atë që është i përshtatshëm për ty për momentin.

Për të filluar një bisedë me kazinonë, duhet të klikoni në ikonën e bisedës live. Përpara se të plotësoni të dhënat tuaja personale, duhet të zgjidhni gjuhën tuaj. Nëse vendosni t'u dërgoni atyre një email, mund të klikoni në skedën Na kontaktoni dhe të plotësoni formularin e emailit. Pra, pavarësisht se cilin opsion zgjidhni, 21Casino do të bëjë një përpjekje të vërtetë dhe do t'ju ndihmojë të zgjidhni problemin tuaj në kohën e duhur.

Numri i telefonit të kontaktit

Në rast se ju duhet të kontaktoni kazinonë, mund ta bëni këtë me email ose mbështetje për biseda të drejtpërdrejta. Nuk ka asnjë numër telefoni që mund të telefononi për të arritur në 21Casino.

Linja e ndihmës

Nuk ka asnjë linjë ndihmëse as në 21Casino.

Mbështetje për kazino

Nëse dëshironi të dërgoni një email në 21Casino, mund ta bëni këtë në këtë adresë emaili: support@21casino.com.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
MonedhatMonedhat (6)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (61)