21casino - Software

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Software

21Casino është një kazino shumë e njohur dhe për këtë arsye mund të gjeni lojëra nga ofruesit më të shquar të softuerëve.

Platforma mundësohet nga platforma White Hat Gaming dhe pasi të regjistroheni, mund të gjeni ofruesit e mëposhtëm: · Lojëra 2 nga 2 · Aristokrat · Adoptit Publishing · Laboratorët e azilit · Big Time Gaming · Bla Bla Studios · Plani · Lojëra antiplumb · Cayetano · Baste kolos · Koncept lojërash · Studio Crazy Tooth · Lojëra Dtech · Elefant elektrik · Lojëra me Evolution · Lojëra Fantasma · Lojëra me ndjesi · Studiot e Fabrikës së Fortune · Foxium · Lojëra Fuga · Magazina e lojërave · Zanafilla · Vetëm për të fituar · Kalamba · Leander · Rrufeja · Live 5 Gaming · Magic Dreams · Merkur · Meta Games Universal · Microgaming · Multicommerce · Mutuel · Net Ent · Old Skool Studios · Pear Fiction Games · Playko · LuajnShko · Probabilitet Jones · Quickspin · Rabcat · Tigër i kuq · Lojëra me refleks · Relakso · Lojëra me safir · Seven Deuce · Lojëra Sigma · Studiot me llastiqe · Spieldev · Lojëra me spike · Logjika e aksioneve · Lojëra STHLM · Lojëra me stuhi · Studiot Stormcraft · Lojra Sunfox · Thunderkick · Lojëra në Top Edge · Lojëra Touchstone · Studiot Triple Edge · Wild Streak · Yoloplay

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
MonedhatMonedhat (6)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (61)