21casino - Security

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Security

21Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL, e njëjta gjë që gjendet në disa nga bankat dhe dyqanet më moderne. Kjo do të thotë që të gjitha të dhënat tuaja janë të koduara dhe nuk mund të ngatërrohen.

Fjalëkalimi

Pasi të hapni një llogari, duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Ju nuk mund ta ndani këtë informacion me askënd pasi mbani përgjegjësi për çdo bast që vendosni nga llogaria juaj, pasi t'i keni dhënë kazinosë të gjithë informacionin e sigurisë. Në rast se humbni ose harroni fjalëkalimin tuaj, ose mendoni se dikush mund ta përdorë atë në vend të jush, mund të dërgoni një email dhe të kërkoni detaje të reja sigurie. Ju do t'i merrni këto detaje të reja të sigurisë me email.

Auditimi dhe RNG

21Casino ka një Certifikatë RNG dhe është vërtetuar e drejtë nga auditimet e pavarura.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
MonedhatMonedhat (6)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (61)