Rishikimi i kazinosë 21casino - Mobile

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Mobile

Në ditët e sotme është shumë e lehtë për të hyrë në një kazino të caktuar përmes pajisjes celulare, dhe 21Casino nuk është një përjashtim. Kazinoja ka mbështetje të plotë për lojërat celulare dhe ju si lojtar mund të përdorni si telefonat inteligjentë ashtu edhe tabletët, për sa kohë që keni një lidhje të mirë interneti.

Si të instaloni 21Casino për Android, iPad, iPhone dhe Windows Mobile?

21Lojërat e kazinosë janë zhvilluar në HTML5, që do të thotë se nuk përdorin softuer shkarkimi. Kjo do të thotë që ju mund të luani lehtësisht lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar se si t'i shkarkoni dhe instaloni lojërat në pajisjen tuaj dhe më vonë t'i përditësoni ato. Pra, pavarësisht se çfarë lloj pajisjeje po përdorni, mund të luani menjëherë në shfletuesin tuaj.

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në 21Casino, mjafton të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

  1. Klikoni në lidhjen për të vizituar 21Casino.
  2. Shënoni 21Casino në pajisjen tuajështë ekrani bazë ose shtoni një lidhje në të.
  3. Kërkoni butonat "Identifikohu" dhe "Regjistrohu" dhe kliko butonin e duhur.
  4. Nëse jeni një anëtar i ri, duhet të regjistroheni duke krijuar një llogari dhe do të merrni një email aktivizimi.
  5. Bëni depozitën tuaj të parë, pasi llogaria juaj të jetë aktive, dhe luani për para të vërteta.
  6. Kontrolloni të gjitha lojërat e disponueshme në hollin e lojërave, pasi të keni kredi të mjaftueshme për të luajtur.
  7. Zgjidhni lojën tuaj të preferuar dhe prisni që ajo të ngarkohet.
  8. Fitoni disa para në lëvizje.
Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e gjerë e lojërave elektronike
+ Dizajn i pastër
+ Lojërat më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
MonedhatMonedhat (6)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (61)