Rishikimi i kazinosë 21casino - Deposits

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Deposits

Për të luajtur për para të vërteta, së pari duhet të bëni një depozitë. Bërja e një depozite është shumë e lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të transferoni para në llogari dhe ekzistojnë mënyra të ndryshme pagese për ta bërë këtë.

· Kazinoja rezervon të drejtën të ndryshojë herë pas here format e pagesës që pranojnë.

· Për të bërë një depozitë ju duhet të përdorni të dhënat tuaja personale dhe të përdorni vetëm mënyra pagese të regjistruara në emrin tuaj.

· Kazinoja mund të kufizojë depozitën tuaj në çdo ditë të vetme

· Duhet të plotësoni disa kushte dhe të përdorni disa mënyra pagese.

· Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme në çdo kohë.

· Kazinoja nuk pranon fonde në para

· Transferimi i fondeve ndërmjet llogarive është rreptësisht i ndaluar.

· Pasi të keni depozituar para, nuk mund ta anuloni depozitën tuaj.

· Kazinoja nuk është përgjegjëse për ndonjë konvertim, tarifë dhe tarifë të këmbimit valutor nga banka juaj, lëshuesi i kartës ose institucioni financiar.

· Nëse luani për para të vërteta, shuma që depozitoni do të tërhiqet menjëherë nga llogaria juaj e lojtarit.

· Ju mund të përdorni llogarinë tuaj për të depozituar para që dëshironi të përdorni për të luajtur. Ju nuk mund ta përdorni llogarinë tuaj si një objekt bankar dhe nuk do të fitoni interes. Nëse kazinoja kupton që ju bëni depozita dhe tërheqje të përsëritura pa vënë baste, kazinoja rezervon të drejtën të kalojë në llogarinë tuaj. Kjo do të thotë se ata mund të mbyllin llogarinë tuaj pa një njoftim paraprak.

· Pasi të bëni një depozitë, karta juaj e kreditit, karta e debitit ose portofoli elektronik do të faturohen menjëherë. Nëse keni ndonjë problem ose pyetje, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Metodat e depozitimit

Në 21Casino, shumica e mënyrave kryesore të pagesës janë të disponueshme. Kjo do të thotë që ju mund të depozitoni dhe tërhiqni para duke përdorur metodën tuaj të preferuar. Në këtë pikë ato përfshijnë: · VISA/MasterCard - Disponohet menjëherë · Skrill - Disponohet menjëherë · Neteller - Disponohet menjëherë · Trustly - Disponohet menjëherë · Transfertë bankare - Disponohet menjëherë · PayPal - Disponohet menjëherë

Kodi i Bonusit të Depozitës

21Casino nuk ofron kod bonusi pa depozite në këtë pikë.

Depozitë PayPal

Në 21Casino është në dispozicion depozita PayPal.

Ndeshja e depozitave

Çdo kazino, në përgjithësi, ofron një ndeshje të depozitës së parë. Në 21Casino ju duhet të bëni një depozitë prej të paktën 20 $ për të marrë një depozitë 100% të pakufizuar. Dhe kjo nuk është e gjitha, ju gjithashtu do të merrni 221 rrotullime falas për të luajtur në Starburst. Kjo është diçka që nuk duhet ta humbisni, apo jo?

Kufiri i depozitave

Ekziston një kufi depozite që është i barabartë me 2000 dollarë në ditë. Nëse dëshironi të rrisni këtë shumë, është e mundur nëse pyesni djemtë në 21Casino dhe ata mund të heqin dorë nga kjo shumë. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 30 dollarë, dhe kur bëhet fjalë për tërheqjet maksimale nuk ka kufizime. Depozita minimale që duhet të bëni për të luajtur është 10 dollarë.

A mund të depozitoni pa transfertë bankare?

Për ata prej jush që dëshironi të bëni një depozitë pa transfertë bankare, mund ta bëni këtë duke përdorur karta me parapagesë. Dhe jo vetëm kaq, ato janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të ruajtur privatësinë dhe sigurinë ndërsa jeni duke luajtur në internet.

Monedhat

Këto janë monedhat e mëposhtme që pranohen në 21Casino:

· Dollarë kanadezë – CAD

· Euro – EUR

· Dollarë të Zelandës së Re – NZD

· Krona Norvegjeze – NOK

· Paund Sterling – GBP

· Rand i Afrikës së Jugut – ZAR

· Krona suedeze – SEK

· Dollari amerikan – USD

Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e gjerë e lojërave elektronike
+ Dizajn i pastër
+ Lojërat më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
MonedhatMonedhat (6)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (61)