Rishikimi i kazinosë 21casino - Affiliate Program

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e gjerë e lojërave elektronike
+ Dizajn i pastër
+ Lojërat më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
MonedhatMonedhat (6)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (12)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (61)

Affiliate Program

Si mund të bashkoheni në një program filial?

Është shumë e lehtë të bashkohesh me një program filial dhe mund ta bësh atë në 3 hapa të thjeshtë: · Regjistrohu në faqen e internetit të kazinosë · Promovoni kazinonë · Filloni të fitoni para

A ia vlen të bashkohesh në një program filial dhe sa mund të fitosh?

Struktura Standarde e Komisionit

Komisioni që merrni përpunohet si përqindje e NGR dhe llogaritet gjatë një muaji kalendarik. Përqindja që fitoni bazohet në numrin e të ardhurave neto në atë muaj të shpjeguar në tabelën më poshtë.

Net Revenue

Commission % of NGR

0-5.000

25%

5.001-15.000

30%

15.001-30.000

35%

30.000+

40%

Zbulohet: Si i mbijetuan librat italianë vitin e vështirë
2021-08-28

Zbulohet: Si i mbijetuan librat italianë vitin e vështirë

Që nga ardhja e paprecedentë e pandemisë së koronavirusit në vitin 2020, valët tronditëse janë ndjerë në një mori industrish.