Rishikimi i kazinosë 21casino - About

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Historia

Max Wright themeloi 21Casino, e cila është pjesë e grupit të njohur White Hat Gaming, në vitin 2015. White Hat konsiderohet të jetë një platformë më moderne që ofron zgjidhje të nivelit të lartë të lojrave. Disa nga gjërat që ata janë krenarë që i posedojnë janë:

· Menaxhimi i llogarisë së lojtarit (PAM) · Portofoli dixhital · Mjetet e zbulimit dhe parandalimit të mashtrimit · Integrimi CRM · Sistemi i menaxhimit të përmbajtjes

Ata ofrojnë një platformë të drejtpërdrejtë të pritjes për operatorët e tyre ekzistues dhe gjithashtu një zgjidhje të plotë të etiketës së bardhë. White Hat Group ka një shërbim modular që ofron fleksibilitet për operatorët me disa opsione ndërsa rriten. Ato njihen si opsione BOT, ose Build, Operate and Transfer. Mund të gjeni mbi 1000 lojëra kazino nga ofrues të ndryshëm dhe Kambi Sportsbooks në ofertën e tyre.

Kompania që drejton 21Casino quhet Imperium Network Solutions Limited Casinos. Ato janë të licencuara dhe të rregulluara nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. E vendosën lojtarinNevojat e `s fillimisht dhe që nga dita e lançimit ata përpiqen të sjellin lojërat më cilësore në treg. Në këtë mënyrë mund të themi, platforma e kazinosë White Hat është pas disa prej lojërave elektronike më të mira në internet, lojërave të kazinosë dhe produkteve të tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Pronari dhe CEO

White Hat Gaming u themelua nga Max Wright. Ai ka mbi 12 vjet përvojë në industrinë e lojrave. Ai bashkëthemeloi shumë operacione pokeri dhe kazinoje që e çuan në atë që u bë operator kazinoje me Microgaming në 2006. Pasi e shiti biznesin në 2011, Max u zhvendos në industrinë e softuerëve të lojërave, pikërisht përpara se të krijonte White Hat Gaming në 2012.

CEO i White Hat Gaming është Phil Gelvan, i cili ka mbi 12 vjet përvojë në industrinë e lojrave. Fillimet e tij ishin në zhvillimin e softuerit dhe shitjet teknike. Ai u ngjit në shkallët e tij profesionale duke bërë një sërë rolesh operacionale brenda kazinove të ndryshme Microgaming, përpara se të arrinte kulmin e tij duke marrë një punë me White Hat Gaming në 2016.

Numri i Licencës

White Hat Group është licencuar nga:

· Komisioni i Lojërave të Fatit të Britanisë së Madhe, dhe numri i licencës së tyre është 000-052894-R-329546-001 për klientët në Britaninë e Madhe. · Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit, Spelinspektionen, dhe numri i licencës së tyre është 18Li7478 për klientët në Suedi. Lëshohet për 5 vite duke filluar nga data 01.01.2019. · Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe numri i licencës së tyre është MGA/B2C/370/2017. Lëshohet me 01.08.2018 për të gjithë klientët e tjerë. Ku është i bazuar 21Casino?

Kazinoja është e vendosur në Maltë dhe adresa e saj e plotë është 85 St John Street, Valetta, VLT1165, Malta.

Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e gjerë e lojërave elektronike
+ Dizajn i pastër
+ Lojërat më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
MonedhatMonedhat (6)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (12)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (61)