Rishikimi i kazinosë 21casino

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Historia

Max Wright themeloi 21Casino, e cila është pjesë e grupit të njohur White Hat Gaming, në vitin 2015. White Hat konsiderohet të jetë një platformë më moderne që ofron zgjidhje të nivelit të lartë të lojrave. Disa nga gjërat që ata janë krenarë që i posedojnë janë:

· Menaxhimi i llogarisë së lojtarit (PAM) · Portofoli dixhital · Mjetet e zbulimit dhe parandalimit të mashtrimit · Integrimi CRM · Sistemi i menaxhimit të përmbajtjes

Sfondi i plotë dhe informacione rreth 21casino

Games

Bakarat

Si të luani Baccarat

Bakarat është një lojë shumë e lehtë për t'u luajtur. Ju nuk duhet të keni ndonjë njohuri të mëparshme dhe nuk keni nevojë të eksploroni strategji të ndryshme për ta luajtur atë. Shtëpia, e cila njihet edhe si banka ose tregtari, ndan 2 karta me lojtarin dhe 2 karta për veten e tij. Ju vini bast se shuma e kartave tuaja është më afër nëntë, ose ju keni mundësinë të vini bast në bankë. Pasi të hapni kartat do të shihni pikët. Nëse keni vënë bast për veten tuaj dhe pikët tuaja janë më afër 9 ose 9, atëherë ju fitoni, aq lehtë sa kaq. Nëse jeni më larg nga 9 se banka, në atë rast ju humbni. Por nëse vini bast te tregtari dhe pikët e tij janë më afër 9, atëherë ju fitoni. Pra, e shihni sa e thjeshtë është, ju vetëm duhet të vini bast se kush i ka kartat më afër 9, nëse jeni ju apo banka, nëse e merrni me mend bastin, do të shkoni në shtëpi me fitimet.

Në rast se pikët tuaja janë nën 7, mund të kërkoni një kartë tjetër. Për këtë arsye loja luhet me 2 ose 3 letra sipas dëshirës. Por kjo është në fakt një lëvizje shumë e ndërlikuar, pasi letra e tretë mund t'ju largojë më shumë nga nëntë në disa raste. Kërkimi për një kartë të tretë përfshin një rrezik të lartë, kështu që kjo lëvizje nuk rekomandohet veçanërisht për fillestarët. Nëse mendoni se keni një varg fati ose ndiheni aventurierë, atëherë duhet të shkoni për këtë lëvizje.

Rezulton se Baccarat është një lojë mjaft interesante dhe emocionuese dhe nuk ka shumë rregulla që duhet të mësoni paraprakisht, kështu që duhet ta provoni këtë lojë.

Withdrawals

Metodat e Tërheqjes

Të gjitha metodat që përmendëm për depozitat, mund t'i përdorni edhe për tërheqje. Por koha që duhet të prisni për të marrë paratë tuaja në duart tuaja varet nga metoda që përdorni, për shembull: · Nëse përdorni VISA/MasterCard, duhet të prisni nga 3 deri në 5 ditë pune · Nëse përdorni Skrill, duhet të prisni deri në 48 orë · Nëse përdorni Neteller, duhet të prisni deri në 48 orë · Nëse përdorni Trustly, duhet të prisni midis 3 deri në 5 ditë pune · Nëse përdorni Transfertë Bankare, duhet të prisni midis 3 deri në 5 ditë pune · Nëse kur përdorni PayPal, duhet të prisni deri në 48 orë.

Bonuses

Si funksionon bonusi?

Pasi të bëni depozitën tuaj, gjendja e llogarisë suaj do të përbëhet nga një gjendje llogarie në para dhe një bilanc i llogarisë bonus. Paratë aktuale që keni depozituar do të jenë në bilancin tuaj të parave të gatshme dhe shuma që do të merrni me bonusin tuaj do të paguhet në bilancin e bonusit.

Ka lloje të ndryshme bonusesh që janë të kufizuara në lloje të ndryshme lojërash. Për shembull, ka bonuse që vlejnë vetëm për lojëra elektronike. Pasi të hyni në një lojë, Bilanci i Bonusit do t'ju tregojë nëse fondet lejohen për lojë apo jo. Nëse hyni në një lojë të caktuar dhe nuk i shihni paratë në llogarinë tuaj, atëherë loja është e kufizuar për atë bonus të veçantë. Nëse ju si lojtar vendosni të luani një lojë që nuk përfshihet në lojërat që llogariten për përmbushjen e kërkesës së bonusit, kazinoja rezervon të drejtën të refuzojë tërheqjen tuaj. Ata gjithashtu mund të heqin paratë e bonusit dhe fitimet pa ndonjë njoftim të mëtejshëm për ju dhe të bllokojnë të gjitha llogaritë tuaja pasi po abuzoni me promovimin.

Payments

Pagesa maksimale

Ekziston një kufi maksimal pagese në 21Casino në çdo lojë 'një bast' dhe ky kufi është vendosur në 250,000 dollarë. Megjithatë, këto kufij nuk kanë të bëjnë me fitimet Progresive Jackpot. Pra, duhet të jeni të vetëdijshëm se ju ende mund të luani lojëra dhe kështu të keni mundësinë të fitoni më shumë se shuma që përmendëm më lart, por kazino do të paguajë vetëm shumën e specifikuar.

Account

Si të hapni dhe regjistroheni për një llogari?

Hapja e një llogarie është një proces shumë i lehtë. Ka disa rregulla që duhet të ndiqni për ta bërë këtë, dhe ato janë si më poshtë: · Duhet të jeni të paktën 18 vjeç që të mund të hapni një llogari në çdo kazino. Mosha ligjore për lojërat e fatit mund të jetë edhe më e lartë dhe gjithçka varet nga juridiksioni ku jeni rezident. · Duhet të jeni ligjërisht të aftë për të lidhur kontrata detyruese. · Ju duhet të ndani informacionin tuaj personal pas regjistrimit dhe ai informacion do të duhet të përditësohet gjatë gjithë përdorimit tuaj të faqes në internet. · Duhet të jeni rezident në adresën që jepni dhe gjithashtu të jeni rezident në një territor që lejon lojërat e fatit. · Ju strehë`t përjashtuar veten nga kumari në faqen e internetit. · Duhet të keni një llogari bankare të vlefshme ose një mënyrë tjetër pagese. · Ju duhet të zotëroni paratë me të cilat dëshironi të luani kumar. · Paratë që përdorni për të luajtur bixhoz nuk duhet të njollosen me ndonjë aktivitet ose burim të paligjshëm. · Mund të regjistroheni vetëm për një llogari. · Ju nuk do të luani për dikë tjetër dhe nuk do të shesni apo transferoni llogarinë tuaj te lojtarët e tjerë. · Ju duhet të luani kumar vetëm për argëtim dhe jo ta shihni këtë metodë si burimin tuaj të vetëm të të ardhurave. · Ju do të respektoni Kushtet e Përdorimit në çdo kohë.

Languages

Ka 5 gjuhë të disponueshme në 21Casino: · Anglisht · Finlandisht · Gjermanisht · Norvegjisht · Suedisht

Mobile

Në ditët e sotme është shumë e lehtë për të hyrë në një kazino të caktuar përmes pajisjes celulare, dhe 21Casino nuk është një përjashtim. Kazinoja ka mbështetje të plotë për lojërat celulare dhe ju si lojtar mund të përdorni si telefonat inteligjentë ashtu edhe tabletët, për sa kohë që keni një lidhje të mirë interneti.

Promotions & Offers

Kod promocional

Asnjë kod promocional nuk kërkohet për të luajtur me bonuse në 21Casino.

Regjistrohu dhe Oferta për Klientin e Ri

Në depozitën tuaj të parë do të merrni një bonus ndeshje 121% që shkon deri në 300 €.

Live Casino

Tregtar i drejtpërdrejtë

Në ditët e sotme kumari në internet ofron përvojën autentike të lojërave të fatit në kazino. Ju ndoshta po pyesni veten se si është e mundur kjo. Dhe mund të habiteni që është. Pra, nëse jeni në përvojën e vërtetë të kazinosë, atëherë mos kërkoni më larg se 21Casino. Ata kanë në dispozicion 15 tabela të lojërave më të njohura. Në repertorin e tyre mund të gjeni lojëra të tilla si ruletë, poker kazino, baccarat, blackjack dhe Dream Catcher. Arsyeja kryesore pse njerëzit i vlerësojnë vërtet versionet e tregtarëve të drejtpërdrejtë është se ato janë kaq të gjithanshme pasi akomodojnë lojtarë të rastësishëm dhe rrotullues të lartë në të njëjtën kohë. Opsionet e basteve janë gjithashtu të gjera, duke filluar nga 1,00 dollarë dhe shkojnë në qindra.

Blackjack Live – Nuk ka informacione të disponueshme në faqen e internetit Live Roulette – Nuk ka informacion të disponueshëm në faqen e internetit Baste live – Nuk ka informacion në dispozicion në faqen e internetit Lojëra të drejtpërdrejta – Nuk ka informacion të disponueshëm në faqen e internetit

Responsible Gaming

Varësia nga kumari

Shenjat dhe simptomat e varësisë ndaj lojërave të fatit

Kumari është një mënyrë argëtuese dhe emocionuese për të vrarë pak kohë dhe për të fituar para të vërteta gjatë rrugës. Por ky aktivitet argëtues mund të bëhet lehtësisht një varësi, e cila do të ndikojë si në jetën e lojtarit të fatit, ashtu edhe në familjen dhe miqtë e tij. Varësia nga kumari njihet edhe si 'sëmundje e fshehur'. Arsyeja pas këtij emri është sepse nuk ka shenja ose simptoma të dukshme fizike siç ka në disa forma të tjera të varësisë. Në një moment kumarxhinjtë nuk janë as të vetëdijshëm se kanë probleme, shpesh sepse e minimizojnë problemin dhe nuk e konsiderojnë serioz.

Software

21Casino është një kazino shumë e njohur dhe për këtë arsye mund të gjeni lojëra nga ofruesit më të shquar të softuerëve.

Support

21Casino është në dispozicion 24/7 për lojtarët e saj. Ky është padyshim një lajm i mrekullueshëm, që do të thotë se mund të luani kurdo që dëshironi dhe gjithmonë të keni ndihmë kur të nevojitet. Mund të përdorni bisedën e drejtpërdrejtë si në celularin tuaj ashtu edhe në desktopin tuaj nga ora 9:00 deri në 01:00 (CEST). Kjo nuk është e gjitha. Biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme në disa gjuhë, duke përfshirë anglisht, suedisht dhe gjermanisht. Ekziston gjithashtu mbështetje me email, kështu që është gjithmonë mirë të kesh opsionin dhe të përdorësh atë që është i përshtatshëm për ty për momentin.

Deposits

Për të luajtur për para të vërteta, së pari duhet të bëni një depozitë. Bërja e një depozite është shumë e lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të transferoni para në llogari dhe ekzistojnë mënyra të ndryshme pagese për ta bërë këtë.

Security

21Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL, e njëjta gjë që gjendet në disa nga bankat dhe dyqanet më moderne. Kjo do të thotë që të gjitha të dhënat tuaja janë të koduara dhe nuk mund të ngatërrohen.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me 21Casino në FAQ tonë.

Affiliate Program

Si mund të bashkoheni në një program filial?

Është shumë e lehtë të bashkohesh me një program filial dhe mund ta bësh atë në 3 hapa të thjeshtë: · Regjistrohu në faqen e internetit të kazinosë · Promovoni kazinonë · Filloni të fitoni para

Total score8.0
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e gjerë e lojërave elektronike
+ Dizajn i pastër
+ Lojërat më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
MonedhatMonedhat (6)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
ShtetetShtetet (13)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (61)