Rishikimi i kazinosë 20bet - Withdrawals

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

20Bet Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Disa nga metodat përfshijnë:

  • Kartë Krediti - Visa/Mastercard
  • Skrill
  • Neteller
  • Kriptovaluta
  • Ecopayz
  • Shumë më mirë
  • Jeton
  • Sticpay
  • Portofolin elektronik

Kazinoja do të përpunojë kërkesën tuaj për tërheqje brenda 12 orëve dhe ka një rregullore shtesë për tërheqjen e lojtarëve VIP, që është një përfitim tjetër i të qenit pjesë e familjes së Kazinosë 20Bet.

Pasi kazino merr kërkesën tuaj për tërheqje, ata përpiqen të përpunojnë tërheqjen sa më shpejt të jetë e mundur. Zakonisht atyre u duhen 12 orë për të përpunuar kërkesën tuaj për tërheqje dhe për të liruar fondet. Transaksioni së fundmi trajtohet nga ofruesit tuaj të pagesave, kështu që kohët e tërheqjes mund të ndryshojnë.

Nëse përdorni kuletat elektronike për tërheqjen tuaj, fondet duhet të shfaqen në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë pasi të jenë lëshuar.

Si të tërhiqeni?

Tërheqja është një procedurë shumë e thjeshtë në 20bet Casino. Duhet të klikoni në skedën Pagesa dhe do të shihni 3 opsione të disponueshme, Depozita, Tërheqje dhe Historia e Transaksioneve.

Klikoni në opsionin Tërheqje dhe do t'ju çojë në faqen e Tërheqjes. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni tërheqjen.

Monedhat

Ju mund të përdorni monedha të ndryshme për të bërë një tërheqje të fondeve tuaja, duke përfshirë Peso Argjentinase, Real Brazilian, Lev Bullgar, Dollar Kanadez, Peso Kilian, Juan Kinez, Koruna Çeke, Euro, Forintë Hungareze, Rupi Indiane, Dinar irakian, Jen Japonez, Ringgit malajzian, Peso meksikan, dollari i Zelandës së Re, Sol Peruja, Krona Norvegjeze, Rupia pakistaneze, Zloty Polake, Rubla Ruse, Franga Zvicerane, Baht Thai, Dollar Amerikan, Hryvnia ukrainase dhe Dong Vietnamez.

Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)