Rishikimi i kazinosë 20bet - Responsible Gaming

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një çështje serioze që është e lidhur ngushtë me çështjet e shëndetit mendor si depresioni. Ky është një problem që mund të ndikojë në jetën tuaj në çdo aspekt dhe mund të çojë në falimentim. Bixhozi është një aktivitet argëtues dhe duhet parë si i tillë dhe jo si një mënyrë për të fituar të ardhura.

Nëse besoni se keni probleme me kumarin dhe po zhvilloni një varësi, duhet të mendoni të flisni me një profesionist. Varësia nga bixhozi, ashtu si çdo varësi tjetër është një problem kompleks që mund të dëmtojë jetën tuaj dhe është diçka që nuk mund ta përballoni vetë.

Gjëja e parë që duhet të bëni, edhe në momentin që krijoni llogarinë tuaj, duhet të kufizoni depozitën tuaj. Kur vendosni këto kufij, ato do t'ju ndihmojnë të kontrolloni më mirë buxhetin tuaj.

Test i Vetëvlerësimit

Një test i vetëvlerësimit do t'ju ndihmojë të kuptoni më mirë sjelljen tuaj të lojërave të fatit.

Përgjigjuni pyetjeve të mëposhtme për të kuptuar zakonet tuaja të lojërave të fatit dhe është e qartë se duhet të jeni të sinqertë kur e bëni këtë.

· A shpenzoni para në mënyrë të pakontrolluar?

· A merrni hua para për të luajtur kumar?

· A kaloni më shumë kohë duke luajtur bixhoz dhe më pak kohë me familjen tuaj?

· A ofendoheni nëse dikush ju përmend zakonet tuaja të lojërave të fatit?

· A ndiheni sikur keni humbur interesin për gjëra të tjera në jetën tuaj?

· A ndiheni në depresion apo edhe vetëvrasës?

· A gënjeni për të mbuluar shumën e parave që shpenzoni për kumar?

Lojëra me përgjegjësi

Është shumë e rëndësishme të dini se çfarë po hyni edhe në momentin që krijoni llogarinë tuaj. Bixhozi është një aktivitet që duhet ta bëni në kohën tuaj të lirë vetëm për qëllime argëtimi. 20Bet Casino sigurohet që lojtarët e tyre të dinë se ekziston një rrezik i caktuar kur luani për para të vërteta. Është e mundur të fitosh shumë kur luani ndonjë lojë kazinoje, por në të njëjtën kohë, është e mundur të humbni edhe shumë para. Për të parandaluar që kjo të ndodhë, duhet të kuptoni se çfarë po hyni në fillim.

Për këtë arsye, ne ju sugjerojmë të përfitoni nga disa nga veçoritë që ofron kazinoja dhe të vendosni disa kufizime në llogarinë tuaj. Në këtë mënyrë ju do të kontrolloni më mirë sa shpenzoni dhe pasi të arrini kufirin tuaj nuk duhet të përpiqeni ta rrisni atë.

Nëse në çdo moment mendoni se keni nevojë për ndihmë profesionale, mos hezitoni ta kërkoni atë. Ka shumë organizata të ndryshme me të cilat mund të kontaktoni, të tilla si Kumarxhinjtë Anonim dhe Terapia e Kumarit, dhe ato do t'ju japin këshilla se çfarë duhet të bëni.

Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)