Rishikimi i kazinosë 20bet - Promotions & Offers

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)

Promotions & Offers

Për të përfituar nga bonuset dhe rrotullimet falas që ofron 20Bet Casino, duhet të përdorni kodet promovuese sa herë që depozitoni. Kazino mirëpret lojtarë të rinj me një bujare bonus mirëseardhjeje dhe më vonë, ka shumë promovime të ndryshme në dispozicion, ju vetëm duhet të mbani një vëzhgim për to.

Bonusi i mirëseardhjes në 20Bet Casino është i disponueshëm për këdo që vendos të krijojë një llogari dhe të luajë për para të vërteta. Nëse e pranoni këtë ofertë, mund të rrisni bilancin tuaj deri në 120 dollarë, dhe mbi të, do të merrni 120 rrotullime falas. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë, por nëse depozitoni 120 dollarë, do të kualifikoheni për bonusin më të lartë dhe do të përfundoni me 240 dollarë në bilancin tuaj për të luajtur. Nuk është e nevojshme të përdorni një kod bonus për të kërkuar këtë ofertë.

Pasi të bëni një depozitë, fondet do të shtohen automatikisht në llogarinë tuaj. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 40 herë për fondet e bonusit dhe rrotullimet falas gjithashtu. Nëse kërkoni një tërheqje përpara plotësimit të kushteve, fondet tuaja do të anulohen.