Rishikimi i kazinosë 20bet - Payments

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në 20Bet Casino, kështu që ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri. Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës si për lojtarët ashtu edhe për kazinotë janë Neteller dhe Skrill, dhe lajmi i mirë është se ato janë të disponueshme edhe këtu. E vetmja pengesë është se Paypal nuk është i disponueshëm, por ne jemi të sigurt se ata do ta shtojnë atë së shpejti.

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në kazino, por mbani në mend se opsionet mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes suaj dhe monedhës që përdorni.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni në ditë është e kufizuar në 4,000 dollarë, dhe shuma më e lartë që mund të fitoni për bast është e kufizuar në 100,000 dollarë.

Këto janë vetëm disa nga mënyrat e pagesës të disponueshme në kazino:

  • Kartë Krediti - Visa/Mastercard
  • Portofolin elektronik
  • Skrill
  • Neteller
  • Kriptovaluta
  • Shumë më mirë
  • Jeton
  • Sticpay
  • Flexepin
  • Neosurf
Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)