Rishikimi i kazinosë 20bet - Games

20betResponsible Gambling
CASINORANK
7.78/10
BonusDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime
96%+ Pagesa në Top Sports
Shërbim i shpejtë ndaj klientit
Kazino bastesh sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
96%+ Pagesa në Top Sports
Shërbim i shpejtë ndaj klientit
Kazino bastesh sportive
20bet
Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Games

Games

20Bet Casino ofron shumë lojëra të ndryshme për klientët e tyre. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Lajmi i mirë është se ju mund të zgjidhni bonusin e mirëseardhjes dhe të përmirësoni balancën tuaj. Në këtë mënyrë ju mund të zgjasni lojën tuaj dhe të shijoni më shumë lojëra se zakonisht.

Bakarat

Bakarat

Bakarat është një lojë interesante që mund ta luani në 20Bet Casino. Këtu mund të gjeni disa nga lojërat e mëposhtme:

 • Bakarat
 • Baccarat PRO
 • Baccarat Mini
 • Bakarat VIP
 • Baccarat fitues të madh
 • Mini Baccarat

Para se të filloni të luani për para të vërteta, duhet të mësoni rregullat. Lajmi i mirë është se ju mund ta luani lojën në një modalitet argëtues ku kazino do t'ju shpërblejë me para virtuale. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar lojën pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Loja synon të formojë një dorë që është me vlerë totale më afër 9, më e lartë se vlera totale e bankierit. Kartat kanë ndryshuar pak vlera në këtë lojë. Aset vlerësohen me 1, letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre nominale dhe letrat e fytyrës kanë vlerën zero.

Ka shumë versione të lojës, por më i popullarizuari quhet Punto Banco. Pasi të mësoni rregullat e lojës, mund të luani çdo variant që është atje.

Loja fillon me vendosjen e një basti dhe më pas tregtari do t'ju japë dy letra juve dhe dy letra atyre. Kur luani drejtpërdrejt ose në një kazino me bazë tokësore, duhet të dini se shpërndahet vetëm një dorë lojtari dhe kjo është dora për çdo lojtar në tavolinë.

Nëse ju ose Bankeri merr një 8 ose 9, atëherë të dyja duart qëndrojnë dhe kushdo që ka një vlerë totale 8 ose 9 është fituesi i raundit. Nëse askush nuk ka një dorë natyrale, atëherë loja vazhdon.

Lojtari është i pari që përfundon dorën. Nëse keni një dorë me një vlerë totale prej 6 ose 7, atëherë do të qëndroni në këmbë. Nëse keni një dorë me vlerë totale 5 ose më pak, atëherë do të merrni një kartë tjetër.

Kur lojtari tërheq një kartë shtesë, atëherë bankieri do të luajë dorën e tij sipas rregullave specifike të mëposhtme:

 • Kur bankieri ka një dorë midis 0 dhe 2, ata gjithmonë do të godasin.
 • Kur bukëpjekësi ka një dorë me vlerë totale 3, ata do të godasin nëse letra e tretë e lojtarit ishte midis 0 dhe 7 dhe do të qëndrojë nëse letra e tretë e lojtarit ishte 8.
 • Kur bukëpjekësi ka një dorë me vlerë totale 4, ata do të godasin nëse letra e tretë e lojtarit ishte midis 2 dhe 7 dhe do të qëndrojë nëse letra e tretë e lojtarit ishte 0, 1, 8 ose 9.
 • Kur bukëpjekësi ka një dorë me vlerë totale 5, ata do të godasin nëse letra e tretë e lojtarit ishte midis 4 dhe 7 dhe do të qëndrojë nëse letra e tretë e lojtarit ishte 0, 1, 2, 3, 8 ose 9.
 • Kur bukëpjekësi ka një dorë me vlerë totale 6, ata do të godasin nëse letra e tretë e lojtarit ishte midis 6 dhe 7 dhe do të qëndrojë nëse letra e tretë e lojtarit ishte 0, 1, 2, 3, 4, 5, 8. ose 9.
 • Kur bukëpjekësi të ketë një dorë me vlerë totale 7, ato do të qëndrojnë.

Ka tre baste që mund të vendosni, mund të vini bast për lojtarin, bankierin dhe bast për një barazim. Basti më i mirë, në terma afatgjatë, është basti i bankierit, kështu që nëse doni të luani më shumë në anën e sigurt, ky është basti që do të fitojë më shpesh krahasuar me bastet e tjera. Basti i barazimit është ai që tërheq shumicën e lojtarëve sepse ofron pagesën më të lartë. Basti i barazimit mund të ndodhë, por në raste shumë të rralla, kështu që ju sugjerojmë ta shmangni këtë bast të paktën derisa të mësoni se si ta luani lojën.

Siç thamë më parë, ka shumë variacione të ndryshme të lojës, dhe të gjitha luhen në të njëjtën mënyrë, por ajo që i bën ata të ndryshëm janë bastet anësore që ato ofrojnë. Ka shumë baste të ndryshme anësore, por ne do të përfshijmë këtu ato që janë më të njohurat:

· Çifti i lojtarëve – Ky është një bast që dy letrat e para që lojtari do të marrë do të jenë të rangut që përputhen.

· Çifti i bankierëve – Ky është një bast që dy kartat e para që do të marrë bankieri do të jenë të renditjes që përputhen.

· Ose Çifti – Ky është një bast që dy letrat e para që ose bankieri ose lojtari do të marrin dy letra të rangut që përputhen.

· Çifti i përsosur – Ky është një bast që dy letrat e para që ose bankieri ose lojtari do të marrin dy letra të rangut dhe përshtatjes që përputhen.

· Big – Ky është një bast që gjithsej 5 ose 6 letra do të shpërndahen gjatë raundit të plotë të lojës.

· I vogël – Ky është një bast që vetëm 4 letra do të shpërndahen gjatë raundit të plotë të lojës.

Slot

Slot

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, 20Bet Casino ka ndarë lojërat elektronike në tre kategori: të njohura, të reja dhe çmim i parë. Kjo është bërë që të mund të lundroni më mirë dhe të gjeni lojën që dëshironi të luani. Lojërat online me video slot janë ndër lojërat më të njohura që mund të gjeni në çdo kazino. Ato janë të lehta për t'u luajtur dhe ofrojnë grafikë dhe lojëra jashtë kësaj bote.

Gjëja e mirë këtu është se pasi të bashkoheni në 20Bet Casino, mund të luani falas çdo slot që dëshironi. Kazinoja do t'ju japë para virtuale që të mund të luani lojërat dhe të mësoheni me softuerin dhe të shihni se për çfarë bëhet fjalë për secilën lojë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar se si të luani pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Poker

Poker

Pokeri është një lojë letrash që do të kënaqeni duke luajtur. Loja është interesante dhe sfiduese në të njëjtën kohë. Ka variacione të ndryshme të pokerit dhe këto janë ato që mund t'i gjeni në 20Bet Casino:

 • Poker Karaibe
 • Oasis Poker
 • Trey Poker
 • Poker Triple Edge
 • Kazino

Edhe pse ka shumë variacione të ndryshme të lojës, bazat e secilës lojë janë të njëjta. Pra, pasi të mësoni rregullat, mund të përshtateni me çdo ndryshim atje.

Ka shumë elementë për pokerin dhe duhet të themi se çdo lojë është unike në mënyrën e vet, dhe varet nëse luani online apo në një kazino me bazë tokësore. Lojtarët që pëlqejnë të luajnë më shumë në një skuadër të lehtë preferojnë pokerin në internet, sepse në këtë mënyrë ata nuk duhet të përballen me lojtarë të tjerë dhe presioni është jashtë. Ndërsa lojtarët që kënaqen duke luajtur poker në një mjedis më sfidues, luajnë në një kazino me bazë tokësore ku mund të nxjerrin bllof në rrugën e tyre drejt fitores.

Gjithsesi, ne do t'ju udhëzojmë nëpër rregullat e lojës dhe ju mund të vendosni se çfarë lloj lojtari dëshironi të jeni.

Përpara se të shpërndahen letra, dy lojtarët në të majtë të tregtarit do të vendosin bastin fillestar. Këto baste njihen si bast i vogël blind dhe bast i madh blind. Pjesa tjetër e lojtarëve mund të thërrasë, ngritë ose palos. Faza tjetër është flop, këtu 3 letra të përbashkëta shpërndahen përballë në tabelë dhe këto letra do të përdoren për të gjithë.

Nëse askush nuk ka vënë një bast, lojtarët mund të kontrollojnë, që do të thotë se ata qëndrojnë në lojë, por nuk vënë një bast. Më pas shpërndahet letra e katërt dhe ky raund quhet 'kthesa', pason një raund bastesh. Raundi i fundit quhet 'lum' dhe këtu shpërndahet letra e pestë e fundit e përbashkët dhe pasohet me një raund tjetër bastesh. Faza e fundit quhet 'showdown' ku lojtarët tregojnë letrat e tyre dhe ai me dorën më të mirë do të fitojë lojën.

Opsionet e basteve

Ka disa raunde bastesh në çdo version të pokerit dhe ka disa lëvizje të ndryshme që mund të bëni.

Kontrollo

Kur kontrolloni, kjo do të thotë që ju refuzoni të vini bast, por do të qëndroni sërish në lojë. Ju mund të kontrolloni vetëm nëse nuk ka pasur një bast gjatë raundit. Nëse çdo lojtar zgjedh të kontrollojë, atëherë raundi konsiderohet i përfunduar.

Palos

Kur palosni, kjo do të thotë që nuk dëshironi të vazhdoni të luani sepse basti është shumë i madh ose sepse keni letra të këqija. Ju lutemi mbani mend se ju mund të palosni vetëm kur është koha juaj për të vënë bast, përndryshe, kjo konsiderohet etiketë e keqe.

Bast

Nëse një bast nuk është vënë, ju mund të vini bast vetë, dhe nëse nuk është bërë, atëherë ju keni mundësinë të palosni, telefononi ose ngritni.

Thirrni

Kur telefononi, kjo do të thotë se po përputheni me bastin aktual.

Ngritja

Kur është radha juaj për të vënë bast, nëse jeni të sigurt me dorën që keni, mund të rrisni madhësinë e bastit fillestar dhe të gjithë lojtarët e tjerë duhet ta ndjekin atë.

Duart e Pokerit

Është shumë e rëndësishme të mësoni duart e pokerit përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Lajmi i mirë është se mund të luani në 20Bet falas në modalitetin argëtues të paktën derisa të mësoni rregullat e lojës.

Kartë e lartë

Nëse askush nuk ka një palë, atëherë letra e lartë është letra e vetme me vlerë.

Një palë

Një çift është kur ju keni dy letra të rangut që përputhen dhe 3 letra të tjera të palidhura.

Dy palë

Dy palë është kur keni 2 letra të renditjes që përputhen dhe 2 letra të tjera të renditjes që përputhen.

3 të një lloji

3 i një lloji është një dorë që përfshin 3 letra të së njëjtës rang dhe 2 letra të palidhura.

Drejt

Straight është një dorë që përbëhet nga 5 letra në një sekuencë, pavarësisht nga kostumi.

Flush

Flush është një dorë që përbëhet nga 5 letra me të njëjtin kostum dhe çdo vlerë.

Full House

Full House përfshin 3 letra të së njëjtës rang dhe 2 letra të renditjes që përputhen.

4 të një lloji

Kjo dorë përbëhet nga 4 letra të së njëjtës rang dhe një kartë pa lidhje.

Drejt Flush

Kjo dorë përbëhet nga 5 letra me kostume identike në rend numerik.

Flush mbretëror

Kjo është dora më e mirë që mund të keni kur luani poker dhe përbëhet nga një ACE, mbret, mbretëreshë, jack dhe 10 të gjithë të të njëjtit kostum.

Analizoni lojën

Kur luani poker në një kazino me bazë tokësore, është shumë e rëndësishme të lexoni lojtarët e tjerë. Kjo është një aftësi që do t'ju duhet pak kohë për ta zotëruar, por pasi ta bëni, mund të bëni bllof në rrugën tuaj drejt një fitoreje. Në përgjithësi, ka 4 lloje të personalitetit të pokerit që mund të takoni në çdo tryezë:

Lojtarë të ngushtë – këta lojtarë luajnë vetëm një përqindje të vogël të duarve. Kjo për shkak se ata janë duke pritur për letra të mira ose situata të favorshme.

Lojtarë të lirshëm – këta lojtarë zgjedhin të luajnë një përqindje të lartë të duarve të tyre dhe ata luajnë në pozicione të shumta me një gamë më të gjerë të duarve fillestare.

Lojtarë agresivë – këta lojtarë bëjnë vazhdimisht baste agresive dhe bastojnë shuma të mëdha. Kjo e bën të vështirë për lojtarët e tjerë që të qëndrojnë në dorë, sepse ata nuk mund të bëjnë çdo bast.

Lojtarët pasivë – këta lojtarë zakonisht thërrasin ose kontrollojnë, por ata rrallë e rrisin bastin.

Bingo

Bingo

Bingo është një tjetër lojë shumë e njohur që mund ta gjeni në 20Bet Casino. Ka vetëm disa lojëra që mund të shijoni këtu dhe ato përfshijnë sa vijon:

 • 88 Bingo 88
 • Bingo Soccer
 • Vetëm një Bingo
 • Bingo magjike e pyjeve të shiut
 • Pasuritë e Robinit
 • Sweet Alkimi Bingo
 • Viking RuneCraft Bingo
 • Bingo Soccer

Për të filluar të luani, ju duhet të blini karta bingo dhe për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, duhet të blini më shumë letra. Lajmi i mirë këtu është se ato nuk janë shumë të shtrenjta për t'u blerë dhe shanset për të fituar janë të mëdha këtu.

Në shumicën e lojërave, çmimet jepen për plotësimin e një rreshti ose për një shtëpi të plotë. Loja fillon kur thirret numri i parë dhe nëse e keni atë numër në biletë, mund ta kaloni atë. Gjëja e mirë kur luani në internet është se numrat do të kryqëzohen automatikisht.

Blackjack

Blackjack

Në 20Bet Casino, ka më shumë se 200 variante të Blackjack, kështu që nëse jeni adhurues i kësaj loje, do të kaloni momente të mira duke luajtur disa ose të gjitha. Këtu janë vetëm disa nga lojërat që mund të gjeni në 20Bet Casino:

 • Multihand Blackjack Pro
 • Dorëzimi i Blackjack
 • Blackjack me shumë duar
 • Blackjack
 • Blackjack VIP
 • 21 Burn Blackjack
 • Blackjack Amerikan
 • Blackjack Evropian
 • Blackjack Single Deck
 • Super 7 Blackjack
 • VIP Blackjack Multihand
 • Blackjack Amerikan
 • Blackjack Single Deck
 • Blackjack Multihand
 • Çiftet Mbretërore Blackjack
 • Dr. Fortuno Blackjack
 • Blackjack me fat
 • Sonya Blackjack
 • BlackJack MH
 • Blackjack Evropian MH

Përpara se të vendosni të luani për para të vërteta, është mirë të mësoni rregullat e lojës. Blackjack është një lojë e thjeshtë dhe ideja këtu është të arrish një dorë më afër 21, më lart se tregtarët pa u dëmtuar. Kjo e bën lojën të lehtë siç mund ta shihni, sepse duhet të keni një dorë që është më e lartë se tregtarët dhe nuk duhet të jetë saktësisht 21 që të mund të fitoni.

Kartat e fytyrës vlejnë 10, Aces vlejnë 1 ose 11 dhe letrat nga 2 deri në 10 kanë vlerën e tyre.

Nëse ju ose tregtari merr një Ace dhe një 10, kjo quhet blackjack natyral dhe kushdo që ka këtë dorë është fituesi. Nëse si lojtari ashtu edhe tregtari kanë të njëjtën vlerë të dorës së tyre, atëherë loja përfundon me një shtytje dhe të gjitha bastet do të kthehen.

Nëse dëshironi të fitoni në Blackjack, duhet të keni një dorë me vlerë më të mirë. Kur luani në një kazino me bazë tokësore, mund të ketë deri në 6 lojtarë në tavolinë dhe loja luhet me 6 ose 8 kuverta letrash. Përpara fillimit të lojës ju duhet të vendosni një bast dhe do të merrni 2 letra po ashtu edhe tregtari.

Kartat tuaja do të jenë të drejtuara lart, ndërsa tregtari do të marrë një kartë me fytyrë lart dhe një kartë me fytyrë poshtë. Kjo është pjesa sfiduese sepse ju nuk e dini se çfarë ka kundërshtari juaj, ju vetëm mund të aludoni. Pasi të shihni letrat tuaja dhe kartën e drejtuar nga tregtari, duhet të vendosni se si të vazhdoni të luani.

Ju do të luani dorën tuaj së pari dhe më pas, kështu do të luajë edhe tregtari. Nëse nuk dështoni, do të prisni radhën e tregtarit dhe më pas kartat tuaja do të krahasohen dhe kushdo që është fituesi, do të marrë një pagesë. Tregtari do të luajë dorën e tij duke ndjekur rregulla strikte. Ata kanë vetëm dy mundësi, të godasin ose të qëndrojnë. Ata do të qëndrojnë në një dorë me një vlerë totale prej 17 ose më shumë, dhe do të godasin në një vlerë totale prej 16 ose më pak.

Lojtari ka më shumë opsione në dispozicion për të përmirësuar vlerën e dorës së tij. Si fillim, mund të qëndroni nëse jeni të kënaqur me dorën tuaj dhe shpresoni që me letrat që keni mund ta mposhtni tregtarin.

Opsioni tjetër është të godasësh. Kjo do të thotë që ju do të merrni një kartë të re me shpresën për të përmirësuar vlerën totale të dorës tuaj. Ju mund të merrni aq karta sa mendoni se janë të nevojshme.

Sigurimi është një bast anësor që mund të vendosni kur karta e sipërme e tregtarit është një Ace. Ju vini bast se tregtari ka një 21 natyral, dhe nëse e bën, atëherë do të fitoni bastin anësor, por do të humbni bastin tuaj origjinal.

Dorëzimi është heqja dorë nga dora dhe për këtë, ju do të humbni vetëm gjysmën e bastit tuaj. Në varësi të variacionit të blackjack-ut që luani, mund të ketë një dorëzim të hershëm dhe një dorëzim të vonë. Dorëzimi i hershëm lejohet përpara se tregtari të kontrollojë për blackjack dhe dorëzimi i vonuar lejohet pasi tregtari të kontrollojë për të parë nëse ai ka blackjack apo jo. Nëse ndodh, atëherë dorëzimi nuk lejohet.

Double Down është një tjetër opsion i disponueshëm për ju. Mund të përfitoni nga dyfishimi vetëm kur keni një dorë të mirë. Ju duhet të vendosni një bast tjetër dhe për këtë do të merrni vetëm një kartë.

Kur dy letrat që merrni fillimisht janë të së njëjtës vlerë, atëherë mund ta ndani dorën dhe ta luani atë si dy duar të ndara. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të vendosni një bast të dytë të barabartë me bastin tuaj fillestar.

Çifte perfekte

Çiftet perfekte janë një tjetër bast interesant, që mund ta vendosni kur luani Blackjack. Ekzistojnë 3 lloje të ndryshme çiftesh dhe ato janë si më poshtë:

· Çifti i përzier është një çift që bëhet me letra me të njëjtën vlerë, por me një kostum të ndryshëm.

· Çifti me ngjyrë është një palë e bërë nga 2 letra të së njëjtës ngjyrë, por me një kostum të ndryshëm.

· Çifti perfekt është një çift i përbërë nga dy letra me të njëjtën vlerë të së njëjtës kostum.

Ruletë

Ruletë

Ruleta është një lojë e shkëlqyer që mund ta luani në 20Bet Casino. Për të qenë të saktë, ka më shumë se 100 versione të ndryshme të lojës këtu, kështu që ju mund të gjeni atë që ju pëlqen. Ju mund të zgjidhni nga lojërat e mëposhtme:

 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë franceze
 • Ruletë evropiane
 • Lucky Spin Euro Roulette
 • Ruletë neoni
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë VIP Amerikane
 • Ruletë evropiane VIP
 • Ruletë zmadhimi
 • Ruletë mbretërore
 • Ruletë Evropiane VIP
 • Ruletë me Track
 • Ruletë Evropiane Argjend
 • Ruletë Argjend
 • Ruletë me çip të artë
 • European Roulette Pro
 • Ruletë me fat
 • Edicioni i Krishtlindjeve i Ruletës Evropiane

Ruleta është një lojë shumë e thjeshtë me disa rregulla që duhet të mësoni përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Gjëja e parë që duhet të kuptoni është se ka tre versione klasike të lojës, ruletë evropiane, franceze dhe amerikane. Ruleta evropiane dhe franceze është një opsion më i mirë nëse jeni fillestar, sepse këto varietete ofrojnë një avantazh më të ulët. Ka 37 xhepa në rrotën e ruletit me numra nga 1 deri në 36 dhe një zero e vetme. Ruleta amerikane ka 38 xhepa, me numra nga 1 deri në 36 dhe një zero të vetme dhe një të dyfishtë. Zero e dyfishtë rrit skajin e shtëpisë, kështu që nëse jeni duke kërkuar për një lojë më sfiduese, atëherë kjo është ajo për ju.

Gjëja tjetër që duhet t'i kushtoni vëmendje janë bastet e ndryshme që mund të vendosni. Ka dy kategori bastesh, baste brenda dhe jashtë dhe ato janë si më poshtë:

· Drejtpërdrejt është një bast në një numër të vetëm me pagesën më të lartë.

· Një bast i ndarë është një bast mbi dy numra që janë pranë njëri-tjetrit në tryezë.

· Një bast rruge është një bast mbi tre numra që janë në tre numra pranë njëri-tjetrit në tryezë.

· Një bast këndor është një bast në katër numra fqinjë.

· Një bast linjë është një bast në dy rreshta dhe mbulon gjashtë numra.

· Bast me dhjetëra është një bast në 12 numra me radhë. Ka 3 duzina baste, i pari 12, i dyti 12 dhe i treti 12 numra.

· Një bast kolone është një bast në një kolonë me 12 numra.

· Lartë/Low është një bast për të gjithë numrat e ulët ose të gjithë numrat e lartë.

· E kuq/e zezë është një bast që topi do të bjerë në një xhep të kuq ose në xhep të zi, pavarësisht numrit.

· Tek/çift është një bast nëse numri fitues është çift apo tek.

Ju mund të kombinoni baste nëse dëshironi të mbuloni një pjesë më të madhe të tabelës, por duhet të dini se këto baste nuk janë fitimprurëse, kështu që nuk po i bëni një nder vetes.

Baste sportive

Baste sportive

Në 20Bet ka një gamë të larmishme të tregjeve të basteve sportive të ngjarjeve nga e gjithë bota. Në anën e majtë të ekranit, mund të gjeni listën e totalit të ngjarjeve sportive dhe ngjarjeve të drejtpërdrejta. Disa nga sportet e përfshira këtu janë futbolli, tenisi, basketbolli, pingpong, hokej mbi akull, volejboll, bejsboll, futboll amerikan, badminton, boks, hendboll, Counter-Strike, Kriket, Shigjeta, Esports King of Glory, Hokej në terren, Floorball, League of Legends, MMA, Overwatch, Rugby dhe Snooker.

Futbolli është deri tani sporti më popullor dhe në 20Bet Casino mund të gjeni mbi 800 ngjarje kombëtare dhe ndërkombëtare. Disa nga ngjarjet përfshijnë:

 • Premier League
 • La Liga
 • UEFA Europa League
 • UEFA Champions League
 • Seria A dhe
 • Bundesliga

Pas futbollit, tenisi dhe basketbolli janë në përputhje me pothuajse 200 ngjarje përkatësisht.

Ju mund të vendosni baste të ndryshme në kazino dhe disa nga tregjet e basteve të ofruara në 20Bet Casino përfshijnë:

 • Ndeshja (Rezultati i një ngjarjeje)
 • Rezultati i saktë
 • Mbi/Nën (gjithsej)
 • Çift/Tek
 • Kokë për kokë
 • Koha e parë/Koha e plotë
 • Bast Periudha
 • Barazim pa bast
 • Handikap
 • Handikap aziatik
 • Shans i Dyfishtë

Kazino 20Bet ofron gjithashtu disa tregje të pazakonta, kështu që nëse po kërkoni të vendosni baste më sfiduese, mund të shikoni ato në vijim:

 • Skuadra që shënon golin e parë
 • Koha e golit
 • Të dyja skuadrat të shënojnë - Po/Jo
 • Ndeshjet e rezultateve sipas gjysmave, periudhave, çerekëve, radhiqeve
 • Dënimi i dhënë - Po/Jo
 • Dërgimi Jo- Po/Jo
 • Rezervimi i parë/i fundit
 • Çereku/ Gjysma/ Periudha X
 • Ekipi të shënojë i pari dhe të fitojë

Nëse jeni duke shijuar 20Bet, ne mendojmë se do të shijoni edhe Betchan. Lexoni rishikimin tonë të plotë të Betchan këtu.

Rregullat e basteve në futbollin amerikan

Nëse ngjarja vonohet për ndonjë arsye, procesi i basteve do të rifillojë në momentin që ndeshja vazhdon.

Kur ofrohen shanse me kohë ndeshje të gabuar, bastet do të anulohen.

Nëse të gjitha skuadrat paraqiten gabimisht, procesi i basteve mund të ndërpritet.

Lojëra me para të vërteta

Lojëra me para të vërteta

20Bet Casino ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash dhe me këtë, mund të plotësojë nevojat e shumicës së llojeve të lojtarëve. Të gjitha lojërat janë të kategorizuara në skeda të ndryshme, kështu që ju duhet të gjeni atë që kërkoni shumë shpejt. Ju gjithashtu mund të kërkoni tituj nga ofrues të veçantë

Slots

Slots

Ka shumë lojëra të ndryshme slot që mund të luani në 20Bet Casino. Ato ndahen të gjitha në 3 kategori: të njohura, të reja dhe çmim i parë. Ju mund të gjeni lojëra nga disa nga ofruesit më të njohur të softuerëve duke përfshirë Belatra, iSoftBet, Playtech, Quickspin dhe Microgaming.

Të gjitha lojërat kanë veçori interesante si rrotullime falas, shumëzues dhe simbole të veçanta, vetëm për të përmendur disa. Lojërat që ofrojnë jackpot progresive janë ato që lojtarët i konsiderojnë më tërheqëse. Ata ofrojnë shuma që ndryshojnë jetën tuaj, nëse fati është në anën tuaj. Disa lojëra të njohura jackpot që mund të luani në 20Bet Casino përfshijnë 5 Lions Gold nga Pragmatic Play, Age of the Gods nga Playtech, Book of Tattoo nga Fugaso ose Bank Robbers nga Belatra.

Lojëra tavoline

Lojëra tavoline

Vlen të përmendet edhe biblioteka e lojërave të tavolinës në 20Bet. Të gjitha lojërat janë gjithashtu të disponueshme në seksionin e kazinosë live, kështu që mund të provoni t'i luani edhe me një tregtar të drejtpërdrejtë. Ju mund të gjeni varietete të ndryshme të ruletit, blackjack, baccarat dhe poker janë të gjitha në dispozicionin tuaj. Disa lojëra të tjera tavoline përfshijnë Bet on Numbers nga Ezugi, Monopoly dhe Deal or no Deal by Evolution Gaming.

Ka më shumë se 100 lloje rulete me kërkesa të ndryshme bastesh, kështu që të gjithë mund të gjejnë diçka për shijen e tyre.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë